Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi (R)S4 Limo by Savo


Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy bedzie jezdzic ? tego nawet najstarsi Gorole nie wiedza ;) . tak na powaznie to mi sie nie spieszy , musi byc wszystko dopiete na ostatni guzik

Pany będzie tłusto !
Przez przypadek trafiłem na prywatną rejestracje, bez zastanowienia - prezent świąteczny od Mikołaja :mrgreen:
VouKaJ.png

P.S
Szykują już sie również męskie felgi, wszystkie po 10j szerokosci
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 KOX po angielsku może się źle/dobrze/śmiesznie kojarzyć (dla nie szprechających po angielsku KOX -> Cocks -> pol. kutasy) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Pracuję z anglikami i słowo KOX im sie z niczym nie kojarzy , rejestracja jest dla mnie Bomba i ma oznaczac cos dla mnie , a jak komus slowo KOX kojarzy sie z pisiorami to juz jego problem.

Lewa strona juz ukonczona teraz to samo z prawej :-D
npe88f.jpg
3IW8rx.jpg
VEAa4i.jpg

Przy okazji dorobilismy przerdzewiale mocowanie blotnika i poszla cyna bo ktos niefortunnie wczesniej szpachle nalozyl
0DJ1ub.jpg
immxGr.jpg

Male fanty , nowe znaczki , nowe kierunki i nowy grill pozdr

M5RxxF.jpg

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że autko jest robione za***iście, na pewno będzie znane na międzynarodowej scenie i na pewno niejednej osobie się tak skojarzy. Osobiście ja chciałbym taką jajcarską tablicę, bo generalnie mam spory dystans do siebie i nie tylko :decayed: Ale niektórym może się to nie podobać na ich własnym samochodzie dlatego Ci o tym napisałem ;) Nic złego nie miałem na myśli ;)

Co do kojarzenia... Wyciąg z listy "zabronionych tablic rejestracyjnych". Nie jestem jedyny :wink:

[....]
HU64 COC
HU64 COK
HU64 COX
HU64 DYK
HU64 KOX
[...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt mega, kupa szmalu władowana i widać w co. Gratulacje,ale maluj już to panie żebym efekt końcowy zobaczył bo zesram się z ciekawości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Projekt mega, kupa szmalu władowana i widać w co. Gratulacje,ale maluj już to panie żebym efekt końcowy zobaczył bo zesram się z ciekawości ;)

Heheh ja rowniez lecz dzialamy teraz z prawa strona, jest duzo wiecej cynowania poniewaz ktos wczesniej klepal blotnik :kwasny: ale nic wszystko juz na koncowej drodze i lada dzien bede wysyłał więcej zdjec .

Nastepnym etapem bedzie konserwacja całej podłogi poniewaz wszystko jest na wierzchu, nastepnie skrecanie bebechow i spawanie tłumika ( koncowka ) .

W miedzy czasie bedziemy robili pomiary kół poniewaz musimy drobic dystanse na przod i na tyl okolo 4cm na strone. Felgi niedlugo zobaczycie :D Jest 19" wszystkie po 10j i na oponach 265/30 Michelin Pilot Sport

Peacenotwar - Spoko Loko bedzie Koksu szeroki :)

Pozdrowienia Chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie
Wiec po wielogodzinnych pracach nad prawa strona doszlismy wreszcie do konca. Sporo pomiarow, szlifow i wykonane . Mozna powiedziec że blacharka jest juz na ukonczeniu . Kolejnym etapem bedzie konserwacja całej podłogi , wyspawanie koncowki wydechu przy okazji korekta , wykonczenie tylnego zderzaka i pomiary felg ktore juz są gotowe. Po długich przemysleniach doszedlem do wniosku ze auto bedzie jeszcze do zapier*alania wiec wlatuja 19" wszystkie po 10j szerokosci, opony Michelin Pilot Sport 265/30. Pomiary bedziemy robić pod dystanse plus minus 4cm na strone ;-) wiec bedzie dosc przyczepnie :mrgreen:
:mrgreen:
Co do malowania nie mam pojecia dokladnie kiedy poniewaz teraz zbliza sie okres świateczny , wyjdzie w praniu lecz napewno niebawem
Tymczasem zdjecia

itp9Pp.jpg
tfTfeF.jpg
baLkUz.jpg
pCfQZb.jpg
b4PGOQ.jpg
cWpTq5.jpg
3HQ7ta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igla Panie, przód będzie standard rs4 czy może szykujesz nie spodzianke i poszerzanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest petarda, jestem ciekaw jak to z kołem będzie wyglądało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod zostaje ori poniewaz jest wystarczajaco szeroki

W związku z pytaniami o felgi wysyłał zdjecie podglądowe
Wzor rs4 b5, produkt - Made in Italy , rozmiar Rarytasny bo 10jx19", felgi aktualnie sa u wulkanizatora poniewaz zakladamy gumy. Leca juz tez ori dekle z felg rs4 b5

Dlaczego takie felgi ?

Poniewaz jak pisalem, chce zachowac auto w "oryginalnym" stylu , druga sprawa to ze ma byc nadal Funny :D

LFKgHu.jpg

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolo jest ponad czasowe, jak najbardziej będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Zawsze podobał mi się ten wzór i wiem, że siądzie idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...