Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłeś już te ulterki? Jakies foto i link do aukcji bo pasowało by coś zamówić dzisiaj? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś już te ulterki? Jakies foto i link do aukcji bo pasowało by coś zamówić dzisiaj? :D

Jeszcze niestety nie, jestem umówiony w przyszłym tygodniu na wspawanie :decayed:

Niżej link do aukcji alledrogo :hi:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5431671999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnica montażowa 50? Myślę nad setkami i nie wiem co robić :D


Jak tam z wysyłka od tego gościa szybko sprawnie wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnica montażowa 50? Myślę nad setkami i nie wiem co robić :D

Jak tam z wysyłka od tego gościa szybko sprawnie wszystko?

Ja akurat jestem w Łodzi więc odbiór osobisty był. Co do średnicy montażowej to jak pisałem wyżej 45mm, ogłoszenie dałem przykładowo. 100 już dla mnie za duże się wydają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzyłem i fakt średnica muffy to 45mm.. zdecydowałem się na na końcówki 90mm ścięte Buzzera,jutro maja być. Wyglądają w sumie identycznie jak te ultera,a kasa troche lepsza..

BTW zakładaj swoje i wrzucaj foty. Zazdroszczę zderzaka tylnego z slina, uznałem że do czarnego auta szkoda zakładać ale coraz bardziej mi chodzi po głowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz długość całkowitą tych końcówek i jaką średnicę montażową brałeś? Też robię podwójny wydech i zastanawiam się jaką dobrać długość.

długość całkowita: 19cm

średnica montażowa: 45mm z racji tego, że mam wydech od 1.8T. Jak kupowałem końcówki to raczej nie widziałem ultera o innej długości, średnice montażowe są różne ale długość chyba pozostaje taka sama :hi:

Wydech od 1.8T (średnica montażowa przy końcówce) jest mniejszy niż 2,5 tdi?

Edytowane przez puczyl1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz długość całkowitą tych końcówek i jaką średnicę montażową brałeś? Też robię podwójny wydech i zastanawiam się jaką dobrać długość.

długość całkowita: 19cm

średnica montażowa: 45mm z racji tego, że mam wydech od 1.8T. Jak kupowałem końcówki to raczej nie widziałem ultera o innej długości, średnice montażowe są różne ale długość chyba pozostaje taka sama :hi:

Wydech od 1.8T (średnica montażowa przy końcówce) jest mniejszy niż 2,5 tdi?
Niestety nie pomogę bo nie wiem, przy wydechu 1.8T na 100% są 45mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze do dogadales sie z Tomkiem ;) ladnie siadzie ta koncowka

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze do dogadales sie z Tomkiem ;) ladnie siadzie ta koncowka

send by GT-I9505

Tak i nie bo na miejscu rabatu dostałem tylko 5zł na sztuce więc szału niestety nie było... ale wziąłem bo rażą w oczy te które są w tej chwili :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najlepiej obciąć równo przy tłumikach stare i bezpośrednio do nich przyspawać. Wtedy bez kombinacji z montażem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najlepiej obciąć równo przy tłumikach stare i bezpośrednio do nich przyspawać. Wtedy bez kombinacji z montażem :wink:

Wujek dobra rada :D

No to tak, Audi dzisiaj stoi u DeeJay_Kill na podwórku, w końcu Ulter-y wylądują na swoim miejscu :decayed: jak odbiorę to cyknę fotki jak siadły :hi:

A w planach bix-y na soczewce z B8 + pasek led z RS6 C6 w roli dziennych i kierunkowskazów na wzór:

20120715_104529.jpg

foto zaczerpnięte z zagranicznego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też miały dzisiaj siedzieć ale niestety muszę to przenieść na inny termin.

Lampy są kox sam o takich myślę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już w domu i tak wygląda dupka po założeniu Ulter-ów 90mm, poniżej fotki. Wydaje mi się, że są chyba trochę za bardzo wystawione...co myślicie?

5an58WY.jpg

nSXSY6C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzis siedzialem u DJ i jak dla mnie jest mega ;) u siebie spieprzylem sprawe i mam pochowane ale moze za jakis czas doczekaja sie wymiany ;)

Dzienne zeob sobie w dlugich, lepiej wg mnie bedzie wygladac ;)

send by GT-I9505

I srodki lamp sobie na czarno pomaluj to bedzie pasowac do srebrego koloru

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzis siedzialem u DJ i jak dla mnie jest mega ;) u siebie spieprzylem sprawe i mam pochowane ale moze za jakis czas doczekaja sie wymiany ;)

Dzienne zeob sobie w dlugich, lepiej wg mnie bedzie wygladac ;)

send by GT-I9505

I srodki lamp sobie na czarno pomaluj to bedzie pasowac do srebrego koloru

send by GT-I9505

Napaliłem się na LED z RS6 C6, zobaczymy jak mi się znudzi to wywalę i już. Zostanie sam bix[emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tyłu wygląda exstra :thumbup1: zaś przód zostaw jak jest naprawdę , chociaż spróbować zawsze można , ale według mnie teraz wygląda idealnie

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tyłu wygląda exstra [emoji106]1: zaś przód zostaw jak jest naprawdę , chociaż spróbować zawsze można , ale według mnie teraz wygląda idealnie

Lampy na 100% wylądują na audi, prawdopodobnie dzisiaj wyjadą już do mnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gdzie jakie? Te eleganckie z paskiem led? :D

A no właśnie te kolego :D końcówki wydechu idą jeszcze raz na warsztat bo trochę za bardzo wystają, myślę, że jak będą wystawały max 5mm to w zupełności wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...