Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałeś czy masz bluetooth? Masz uchwyt który sugeruje ze może być tam moduł. ;)

A jak to sprawdzić bo w sumie o tym nie pomyslałem? :D

Przekręć kluczyk, i w telefonie wyszukaj urządzenia bluetooth. Jak znajdzie jakieś urządzenie to podaj pin , chyba 12345 lub 00000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz RNS-E ani kiery MF to poprostu wszystkim sterujesz z poziomu telefonu (odbieranie, wybieranie nr) ale słyszysz rozmówcę w głośnikach i gadasz do mikrofonu który jest w lampce. Taki prosty zestaw głośnomówiący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend u teściów owocny w pracę przy OOOO. Zaraz po glinkowaniu, odszczurzaniu, SRP i woskowaniu ręcznym.

jyrB9vJ.jpg

A tu następnego dnia...

Y60ChCx.jpg

VMSyk9H.jpg

No i na koniec myślałem, że 130KM po przesiadce z 75KM mi na długo wystarczy a tu taki prezencik :wink:

P941s6R.jpg

Forumowi wyjadacze, mam w planach RNS-E ale tutaj pojawia się dylemat...warto dopłacać do LED-a czy jednak zaoszczędzoną kasę zostawić na inny mod?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias i fele zrobiły swoje :thumbup1: sam się jeszcze zastanawiam czy do siebie takich felg nie wpakować ;)

Nie ma mega gleby ale jest taki kompromis między wyglądem a komfortem:) Felgi już na golfie mi się podobały a i w audi robotę robią. Tylko teraz widzę, że 19" do audi to jednak musowo musi być :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, srebny jeden z ładniejszych kolorów jak dla mnie w tym modelu. Namawiam Cię byś szedł w pakiet s4. Przy obniżonym zawieszeniu za***iście wygląda i z przodu i z tyłu. Jeśli chodzi o s line tylni zderzak wg mnie jest średni. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekw2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, srebny jeden z ładniejszych kolorów jak dla mnie w tym modelu. Namawiam Cię byś szedł w pakiet s4. Przy obniżonym zawieszeniu za***iście wygląda i z przodu i z tyłu. Jeśli chodzi o s line tylni zderzak wg mnie jest średni. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam

Wiem wiem, sam widzę, że zderzaczki od S4 są mega i w najbliższej przyszłości mam nadzieję zawitają.

Ładne Audi ;-) modzie na duży plus ;-) zadowolony po przesiadki z golfa? Tez zaliczyłem taka sama :-)

Wysłane z Xperii

Hehe, powiem szczerze...spora różnica, zwłaszcza, że miałem w golfie mały silniczek 1.4 benzynka :/ ale i samo wykonanie audi, spasowanie elementów wnętrza...nic nie trzeszczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zaczyna się dziać w moim temacie. Na pierwszy rzut poszła wymiana tunelu na ten bez okropnego uchwytu na telefon a także montaż RNS-E LED :wink:

JONSOiB.jpg

Dodatkowo przy pomocy kolegi Capulet ramki grilla i listwa tylna poszły w folię czarny mat :decayed:

FWA7p1T.jpg

A tak wyglądają na aucie...

BugGSR1.jpg

Teraz powoli zaczynam się zbroić w dodatkowe elementy pakietu zewnętrznego s-line/s4. Na tą chwilę leży już w domu spojler s-line na klapę.

Muszę jeszcze znaleźć przedni zderzak s-line pod spryski, tył S4 i będę wszystko zakładał. Mam nadzieję, że uda się to jeszcze w tym sezonie.

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie rezana furka i plany też w dobrą stronę :thumbup1: Zazdroszczę RNS-E :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, przepieknie to radio siada w tym kokpicie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz celuję w przedni zderzak s-line pod spryski ale nic nie mogę znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronę EIBACH-a i tam dobierzesz co potrzebujesz z zawieszenia odnośnie Twojego autka,mocy,silnika.Konkretni są.Ja kupiłem u nich spręzyny PROKIT i na serii siadło mi ponad -30mm.Pozdro.

http://www.eibach.pl/

Edytowane przez pietas a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna Audiolka ;) kojarze ja chyba z lodzkich spotow [emoji14]

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronę EIBACH-a i tam dobierzesz co potrzebujesz z zawieszenia odnośnie Twojego autka,mocy,silnika.Konkretni są.Ja kupiłem u nich spręzyny PROKIT i na serii siadło mi ponad -30mm.Pozdro.

http://www.eibach.pl/

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojenia w fanty ciąg dalszy :decayed: lotka s-line i dekory szczotkowane alu :D Na dniach zawita też zderzak s-line pod spryski.

8tfnOQQ.jpg

8UWudUG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...