Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten srodek ma swoj urok

Dokonczyc co jest w planach i bedzie kozak

Pieknie na zywo sie prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor

Ten srodek ma swoj urok

Dokonczyc co jest w planach i bedzie kozak

Pieknie na zywo sie prezentuje ;)

no wiadomo - brat bliźniak w końcu :D

grill s4 już zamówiony :banan:

Opublikowano

Jest i chooooopin :D Ryju, fura zacna :D a czemu zrezygnowales z e46?

Opublikowano
  • Autor

Jest i chooooopin :D Ryju, fura zacna :D a czemu zrezygnowales z e46?

koszty eksploatacji względem audi 1.9 -- sporo większe, same części dużo droższe, poza tym ten środek tak archaiczny. Nie mówie że fura była zła , bo komfortowa i mocna ale jakoś AUDI bardziej do mnie przemawia :wink:

Opublikowano

Tak trzymać, prze ch...j wygląda :D

Opublikowano
  • Autor

takie ujęcie mi się dzisiaj udało złapać. Co prawda aparat kijowy bo z telefonu ale coś tam zawsze złapie :)

2014-08-10200644_zpsb50905c1.jpg

Opublikowano

Audiolka jest odwalona jak wsk-a do pierwszej rejestracji :decayed: , widziałem na żywo i kolorek robi wrażenie :slina: ,środek również niczego sobie jeśli chodzi o kolor,ale to już kwestia indywidualna :P.Ogólnie rzecz biorąc auto jest zacne i mam nadzieje,że właściciel nadal będzie dbać jak do tej pory :naughty:

Opublikowano

No kolorek piękny - Wiem co mówię. :D:wink4: Ogólnie fajna sztukachoć ciężko będzie coś zmienić bo trudno dostać coś w tym kolorze, chodzi o środek. Powodzenia w rezanku. :good:

Opublikowano

Kibel :decayed:

Opublikowano

Gratuluje trafnego wyboru i kupna wymarzonego "Mauritius-a"

kolorek naprawde ciekawy, pewnie na zywo dopiero wyglada, zwlaszcza ze widac ze dbasz o lakier

fajne mody - tez sie musze zabrac za co poniektore

P.S.

tylko brak elektryki w klasie premium w serii to :facepalm: , tez mnie to irytuje, zwl, gdy ma sie kilkuletnich pasazerow na tylnej kanapie

pozdr

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje trafnego wyboru i kupna wymarzonego "Mauritius-a"

kolorek naprawde ciekawy, pewnie na zywo dopiero wyglada, zwlaszcza ze widac ze dbasz o lakier

fajne mody - tez sie musze zabrac za co poniektore

P.S.

tylko brak elektryki w klasie premium w serii to :facepalm: , tez mnie to irytuje, zwl, gdy ma sie kilkuletnich pasazerow na tylnej kanapie

pozdr

Dzięki bardzo :hi: kolorek o tyle ciekawy że pod różnym oświtleniem zupełnie inaczej wygląda :) korbotronik w a4 to jakaś plaga i porażka niestety :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No jakoś to wygląda :naughty::thumbup1:

Edytowane przez oca69

Opublikowano

2014-08-02132502_zps85d15ce3.jpg

Jak koleś GIT, pier*** zasady i nie jest frajerem :grin:

Gratuluję wozidła, piękna sztuka!

Opublikowano

takie ujęcie mi się dzisiaj udało złapać. Co prawda aparat kijowy bo z telefonu ale coś tam zawsze złapie :)

2014-08-10200644_zpsb50905c1.jpg

ładnieeee :D dawej to na kalendarz :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna piękna piękna i środeczek super.

Opublikowano

pisalem Ci ze to nie metallic tylko perla :D

Opublikowano

Jedynie to drewno w środku do mnie nie przemawia, reszta ok

Opublikowano

Nie drewno tylko drzewo :lol: furka kox

memory five wladi i wszystko jasne :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Po pierwsze pogratulować wozidła. Modów też już troche narobiłeś widzę :grin:

Przymierzam się do kupienia grzanej kiery, powiedz używasz tego czasami, warto w coś takiego zainwestować (mam tu na myśli czy dobrze to hula i czy tego używasz w zimie). :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update tematu :)

Powoli realizujemy założone cele :) Co prawdy do ideału jeszcze sporo brakuje ale udało się ogarnąć takie rzeczy :

- Nowa maska i grill od S4 :banan:

- wróciła dolna kratka s-line w chromie (chyba jednak lepsza niż czarna)

- góra przedniego zderzaka pod spryski i PDC razem z wiązką i całą instalacją z B7 :banan:

- malowanie całego przodu plus polerka i zabezpieczenie na zime :wink:

Nie było pogody na jakieś fajne zdjęcia poza tym nie mam dobrego lustra a te robione tel więc nie będzie szału tak jak u Józka :grin: ale zawsze coś tam widać :)

1_zps42c75c44.jpg

3_zps3b774d82.jpg

4_zps85221ec0.jpg

Na razie tyle nowości , czekamy na jakąś premie co by kupić dolną kratkę S4 , no i ogarniamy już powoli temat Quattro :hi:

a na koniec marzy się Webasto ale najpierw Q

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.