Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej do 1.8T?


januaryy

Rekomendowane odpowiedzi

Niech moderator dopisze do tytułu wątku od razu odpowiedź: "Tylko Motul, LM, Millers 5W40" i nie będzie w przyszłości połowy pytań :P

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co myslcie o zalaniu motulem 10w40 audi a4 b6 `.8t 150 km 197 tys przejechanie, Moze byc taki olej?

:facepalm:

Czesc DEV, mam B5 AEB i jezdze na millersie 5w40 nanodrive. Auto rano nie zakpoci, dopiero jak sie rozgrzeje i prawie osiagnie 90stC zaczyna kopcic na bialo, dosc intensywnie. Ma juz tak od jakiegos czasu ale wczesniej kopcilo przez chwile i bylo ok, a teraz kopci nawet po dluzszej jezdzie ale tylko na postoju jak chwilke popracuje wtedy uwalniaja sie kleby dymu. Wody nie ubywa, podpija olej. Smierdzy nie typowym olejem ale tak jakos slodko.Co to moze byc? Turbina, uszczelniacze czy pierscienie, a moze odma? Sorrki ze troche inny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam pytanie kupiem audi a4b6 pare dni temu i chce zrobić wymiane oleju+filtrów silnik 1.8 T (160km) tylko mam problem bo nie wiem jakim go olejem zalać bo nie mam kartki ani nic.. przebieg 190tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze! Proszę posłuchać mojej rady i dopisać odpowiedź na pytanie w tytule wątku...

Kolego wyżej, rusz 4 litery i poczytaj nie pięć, nie cztery, ani nie trzy lub dwie strony wstecz ale tylko JEDNĄ i będziesz wiedział co musi chlupać w misce olejowej Twojego nowego nabytku.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze! Proszę posłuchać mojej rady i dopisać odpowiedź na pytanie w tytule wątku...

Kolego wyżej, rusz 4 litery i poczytaj nie pięć, nie cztery, ani nie trzy lub dwie strony wstecz ale tylko JEDNĄ i będziesz wiedział co musi chlupać w misce olejowej Twojego nowego nabytku.

Ciężko przeczytać 2-3 ostatnie strony . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy jaki olej do 1.8t ? 5w30 czy 5w40?

Ty tak specjalnie, żeby tylko ludzi wkurzyć prawda...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ktoś PW do moderatora, niech napisze w pierwszym poście wszystko i zamknie temat. Zmusi ludzi do czytania, temat oleju już został wyczerpany przez te wszystkie strony, a kto będzie miał nietypowe pytanie założy se wątek.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzczYpior_n1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaśmiecać wątki spamem jaki olej .jeszcze gorzej

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: teraz mam olej 5w30 przy Pb,będę zmieniać olej i zakładać lpg lepiej przejść na 5w40 czy zostać przy 5w30

Edytowane przez pablo_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poczytaj sobie ostatnie 3 strony , wszystko Ci się rozjaśni . Gaz nie ma tutaj nic do znaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dużo młodzików się pojawia w wieku 18-24 którym się nie chce czytać tylko wolą mieć podane na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dużo młodzików się pojawia w wieku 18-24 którym się nie chce czytać tylko wolą mieć podane na tacy.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam audi 1.8T 190 koni przebieg 250 tys prawie. jaki olej przy tym przebiegu myślę nad motul tylko nie wiem czy 5w30 czy 5w40 doradzcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...