Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz ori 16? mocno Ci obcierają?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).

Opublikowano

czyli ramiona są jakoś dziwnie wyprofilowane, miałem ten sam problem jak w listopadzie chciałem zalozyć stalowe 16. Okazało się że brakuje 10mm :wallbash:

Opublikowano

Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).

A S4C4 nie ma przypadkiem tzw. tarcz "UFO" :?: rozmiar może się i zgadza ale tam hebel wygląda całkiem inaczej :mysli:
Opublikowano

No Bieniek klamka zapadła przyszły graty więc jutro montujesz :tongue4: o której mam by może podjadę trochę prędzej?

Opublikowano

ja też się zapisałem, najlepiej chciałbym się z kimś zabrać :)

Opublikowano

Ja może będę jechał ale to jeszcze muszę przemyśleć :gwizdanie:

Opublikowano

No Bieniek klamka zapadła przyszły graty więc jutro montujesz :tongue4: o której mam by może podjadę trochę prędzej?

Bede chyba dopiero na spocie.Musze jechac do Elblaga po IC do mojego padla.Chyba,ze ktos jutro tam bedzie.

Opublikowano

No ok to będę jakoś około 19, a powiedzcie chłopy ktoś jeszcze ma zamiar jechać na zlot bo jak bym się zdecydował to ktoś mógłby się ze mną zabrać zawsze taniej wacha wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Hej Alona i co wymyśliłaś z tymi lampami :cool1: przepraszam nie przedstawiłem się wladi jestem :hi:

Opublikowano

Hej Alona i co wymyśliłaś z tymi lampami :cool1: przepraszam nie przedstawiłem się wladi jestem :hi:

zostawiam na razie te co mam, a przedstawisz się jutro! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No przedstawię się przedstawię :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 18:28_________________________________________________To co ktoś jeszcze jedzie na zlocik??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 18:33_________________________________________________Bieniek a na co zachorowała Twoja furka że u Ola stoi :gwizdanie:

Opublikowano

A po ile zrzuta na gałę dla Ola? :>

Opublikowano

Dwie kiełbaski i jeden browar :tongue4:

Opublikowano

Pumex gdzie ty kupujesz "flat" 70m2 i 60m gardenu za takie małe bilety ?? wioska 60km od Śledziowni czy jak ?? :mysli:

Opublikowano

wioska 60km od Śledziowni czy jak ??

A nazywa się Gdańsk :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.