Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Punkty karne - ile macie ?


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale może opowiecie jak, ile, gdzie i kiedy dostaliście coś od naszych stóżów prawa :>

zacznę od siebie :)

12 stycznia 2008 sobota. Moja pani studiuje zaocznie w Lesznie, mieszkamy w Poznaniu czyli ok 70km do przebycia. Postanowiłem że ją zawiozę bo akurat egzamin miała. Za Komornikami jadę za nowym Passatem, zrobił miejsce żebym mógł spokojnie wyprzedzić, patrze jedzie sobie starszy koleś. Wiedziałem że w Poznaniu dostali kilka takich aut więc przyjżałem mu się i nic podejrzanego nie zauważyłem więc jadę. Czas nas trochę naglił bo ruszyliśmy z centrum o 7 rano a o 7:40 byliśmy w Stęszewie (15km w 40 minut :sick:). Ezgamin za 8:15 więc lewy pas i jazda :polew: W Kościanie 40 parę km za Poznaniem zobaczyłem tego Passata koło siebie a w nim dwóch misiaków :confused4:

"przez 40km nie mogliśmy Pana dogonić [...] dorgi Panie za te wykroczenia pozbędzie się Pan prawa jazdy i zostaje Pan ukarany mandatem w wysokości 2000 zł...'' zbladłem ale instynkt przetrwania podpowiadał - walcz, to tylko dwie średniorozwinięte istoty :polew:

skończyło się na 18 punktach i 800 plnach, a po tym co robiłem po drodze to naprawdę niska kara :mysli:

aha jeszcze jedno zdanie tego policjanta mi utkwiło w pamięci " [...] akurat prędkość jestem w stanie zrozumieć - pusta droga, ładna pogoda no i AUDI to bardzo dobre auto [...]" :)

jakoś to wszystko przetrawiłem na spokojnie w jacuzzi na basenie, ale ciągle ciężko było się z tym pogodzić.

wcześniej miałem czyste konto od 7 lat...

nie był by to taki zły dzień gdyby nie fakt, że w drodze powrotnej przysuszyli mnie i dostałem jeszcze 4 punkty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po tym co robiłem po drodze to naprawdę niska kara

powinni Ci zabrać prawko i wlepić te 2 koła... na prawdę nie ma się czym chwalić kolego :cool1:

ja punktów nie mam żadnych...chociaż zdarzyło mi się swego czasu dostać 4 czy 6 i to wszystko... ale chyba na dzien dzisiejszy mam zero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 0 ;d;d

8pkt kiedys zgarnołem na 100 na 50-tce :gwizdanie: :gwizdanie:

kontroli miałem juz krocie, nie mówiąc ile Lunch-ów już zjedli policjanci za moje pięniadze:)

najgorsze ,że wszytsko w trasie na pustych drogach, gdzie przez wioski każa jechać 40km/h :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegając trochę od tematu... wydaje mi się że pewne rzeczy lepiej zostawić dla siebie... tyle dobrze że masz świadomość że nie ma się czym chwalić... gdybyś stracił kogoś w wypadku samochodowym przez wariata pędzącego samochodem nie przestrzegającego żadnych przepisów ruchu drogowego na pewno nie przyszło by Ci do głowy napisanie postu o swojej jeździe swoim szybkim samochodem... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie był by to taki zły dzień gdyby nie fakt, że w drodze powrotnej przysuszyli mnie i dostałem jeszcze 4 punkty :polew:

Dobry jesteś :polew:

Fakt nie ma sie czym chwalić .. tylko trza wnioski wyciągać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... trzeba wyciagnac wnioski i kupic CB.

Wybaczcie, ale ze Wy wszyscy tacy swieci jestescie to napewno nie uwierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie ma sie czym chwalić .. tylko trza wnioski wyciągać :gwizdanie:

to właśnie powinienem był dopisać, żeby nie wyjść na szczeniaka bez wyobraźni, jak niektórzy mnie podsumowali :cool1:

No... trzeba wyciagnac wnioski i kupic CB.

Wybaczcie, ale ze Wy wszyscy tacy swieci jestescie to napewno nie uwierze...

w CB zainwestowałem i się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... trzeba wyciagnac wnioski i kupic CB.

..i do kompletu czasami zdjąć odrobinę nogę z gazu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No święty to ja nie jestem, ale i nie szaleje. Obecnie mam 0 punktów a miałem na maxa 6. Ogólnie to ja chyba mam szczęście w tych sprawach. 11lat mam prawko i mój bilans jest taki: tylko 3 kontrole drogowe, w tym jedno pouczenie za brak pasów i jeden mandacik 100PLN i 6punktów za 74km/h@50km/h. Poza tym kiedyś, bardzo dawno temu zrobiłem bardzo mega głupią rzecz, za którą nawet mógłbym iść siedzieć, a poprzez zwykły fuksiarski zbieg okoliczności skończyło się na 0pkt i 200PLN kolegium. Całe szczęście nikt nie ucierpiał (z wyjątkiem wozu). No, ale nie bedę kusić losu z tego powodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego menthol nie po to masz 130 konne autko by łamać przepisy. Kożystaj z tej mocy ale przestrzegaj wszystkich przepisów związanych z wyprzedzaniem tylko na jeden przepis można przymknąć oko to jest prędkość.

Nic tak nie drażni policjantów jak brawurowa jazda - brak kierunków, przekraczanie ciągłej lini wyprzedzanie na trzeciego na skrzyżowaniach czy też na przejścach dla pieszych wiec prędkoś przy tym to pikuś on są też świadomi że normalnie po polsce sięnie da jechać z przepisową prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego menthol nie po to masz 130 konne autko by łamać przepisy. Kożystaj z tej mocy ale przestrzegaj wszystkich przepisów związanych z wyprzedzaniem tylko na jeden przepis można przymknąć oko to jest prędkość.

Nic tak nie drażni policjantów jak brawurowa jazda - brak kierunków, przekraczanie ciągłej lini wyprzedzanie na trzeciego na skrzyżowaniach czy też na przejścach dla pieszych wiec prędkoś przy tym to pikuś on są też świadomi że normalnie po polsce sięnie da jechać z przepisową prędkością.

teraz to ja to wiem, a Ty rozumiemm masz podobne doświadczenia :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:28_________________________________________________

menthol - co powiedziałeś policjantom po drugim zatrzymaniu gdy pytali o punkty?

nie pamiętam nawet, coś mu powiedziałem jak dał mi mandat ale nie będę powtarzał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam 16 pkt.

Jak na złość 5 sierpnia odzyskałem 10 z zeszłego roku a 11 jebło mi foto za 10pkt i 500zł :wallbash:

6 pkt mam do odzyskania w październiku więc już niedługo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...