Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie trasa to srednio 8l/100 i to przy dobrych lotach :decayed: ja niestety w styczniu dopiero do pl zawijam, jutro z autkiem do mechanika jade robic lozysko z tylu bo huczy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w papierach najniższe spalanie przy 90 km/h trasa było 5.9 l/100 km, ale nigdy nie osiągnąłem. Rekord był 6,7 l/100 km w nocy na niemieckiej autostradzie jak przegapiłem stację paliw a rezerwa mi się zapaliła. Wtedy jechałem 80-ką. Auto było idealnie sprawne. Przy typowej 160-180 km/h spalanie było 8.5 - 9 l/100 km. Przy ciągłej max. spalał 10 l/100 km co uważam za super. Przy 140 km/100 było 8 l/100 km. Wniopsek taki, że na trasy nadają się tylko i wyłącznie ekonomiczne jednostki - 1.9 TDI oraz 2.0 TDI. Reszta nadaje się na trasy mieszane, miasto, któtkie trasy. Czas przejazdu podobny, ale kilka razy tańszy.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój Touran 2,0TDI ,jak niedogrzany-to po mieście 10 wypije-to tak na luzie-dopiero w trasie, jak się nagrzeje-spalanie spada o połowę :wink4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 00:59_________________________________________________haaaaloooo... jest tu kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na warcie :> .

wiedziałem, ze na odzew długo nie trzeba będzie czekać :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja , powoli trzeba się przyzwyczajać do codzienności. W PL pijałem Biała Żubrówka :shocked: polecam :good: zero kaca po niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja , powoli trzeba się przyzwyczajać do codzienności. W PL pijałem Biała Żubrówka :shocked: polecam :good: zero kaca po niej.

dzięki, ale wódki nie pijam :no::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

watek o spotkaniach w szkocji odswiezony ale mozna tutaj tez skrobnac

kto zatem ze szkocji i chetny na spota moze za 2 tyg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick, napisze lepiej jak Touran sie sprawdza? miesciesz sie spokojnie z cala rodzina?

nawet z psem :wink4: ogólnie sprawdza się nieźle, ostatnio, jak wracałem z Manchester'u, to mi rurka od turbiny pękła, czy się odkręciła-ciśnienie oleju spadło, po dolaniu oleju-60 km i znów to samo- więc zadzwoniłem po Pomoc i mnie doholowali do domu, auto do warsztatu i po wymianie rurki-znów śmiga :naughty:

ogólnie nie ma jakichś większych problemów, trochę za nisko siedział, więc trzeba było pokombinować, jak go podnieść, bo gwint nie pozwalał na wiele, ale dałem radę :kox::wink4: czujnik nad pedałem hamulca też wymieniłem, termostat leży w bagażniku-nie mam czasu :embarrassed: no i czujnik ciśnienia w pompie ABS-do wymiany i tu jest też kosmetyka, typu wyjęcie pompy, rozebranie i wymiana, ale jak wcześniej-chroniczny brak czasu...jak bym miał garaż-to już dawno było by po kłopocie, atak jeżdżę bez kontroli trakcji i kontrolka na desce :gwizdanie:

a i jeszcze wyłącznik poduszki w schowku mi się popsuł, to tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w koncu cos tu sie ruszylo :kox: Co tam slychac w Nowym Roku ???

a nic się nie zmieniło, poza datą :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powinien nam tutaj powiedzieć co nowego u niego :gwizdanie:, bo wiele się u niego wydarzyło :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powinien nam tutaj powiedzieć co nowego u niego :gwizdanie:, bo wiele się u niego wydarzyło :good:.

no no opowiadaj :naughty: widzę , że wiesz więcej ode mnie :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no urodzil mi sie syn takze mam nastepce :kox: A tak pozatym hmmm... :evil:

no fajnie-gratulacje i ode mnie :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...