Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grilla można zrobić u mnie ,to nie problem bo mam na to miejsce.Do hotelu też będzie rzut beretem.Tylko to wszystko trzeba zorganizować wcześniej.Zakup kiełbachy ,browaru itp.Potrzebna logistyka.Ważny jest czas o której się spotkamy ,bo nie będziemy zaczynać grillować o 23-ej :no:.Musimy podać swoje numery tel. żeby nie było że my wyjedziemy z Leeds a tam jeszcze ktoś dojedzie.W razie ewentualnej zmiany miejsca to jest parking piętrowy w Bradford w centrum handlowym Kirgate.

wiec logisyka -teren jest na grilla i na spotkanie w razie deszczu(nawet jak nie bedzie padac tez mozna sie tam spotkac :wink4:) co do zakupow-to mozna cos ustalic,ze kazdy wezmie ze soba jakies pieniadze i oddamy Albinkowi i Krystianowi,bo Oni mieszkaja na miejscu i moga zakupic sprzet,lub kazdy wezmie ze soba-to juz zalezy od Nas-tez trzeba to ustalic-ja na grilla tez sie pisze,bo Niko pewnie tez cos zje przed podroza Ja pic nie bede-bo prowadzic bede,wiec ja moge wziac ze soba kielbaske na grilla,lub oddac za nia pieniadze-mnie osobiscie bez roznicy... :naughty: teraz jesli chodzi o czas -ostatnio spotkalismy sie o 18-o ile sie nie myle,ale wysluchajmy tych-ktorzy maja najdalej,co proponuja?-Londyn i okolice-czekamy na wasza propozycje-ja mam dwie godziny drogi-wiec sie dostosuje do Was :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w najgoryszm wypadku wyjade o 15 sorki ale do 14 robie posstaram sie bardzo załatwic wolne ale niestey to odemnie nie zalezy dzisiaj wypisałem aplikacje jutro max pojutrze bede wiedział czy mam wolne czy nie co do grila bez roznicy mi to moge dac kase na miesjcu i zrobimy zakupy co do miesjca spotkania z chłopakami z okolic londynu ustalimy cos to jest moje gg dajcie znac 4642507 [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________a i na klubie a6 znalazl sie jescze jeden chetny ale sie nie rejestrował tutaj ale wszytko mu wytłumacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i na klubie a6 znalazl sie jescze jeden chetny ale sie nie rejestrował tutaj ale wszytko mu wytłumacze

no to fajnie :good:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________

jesli chodzi o grila to :slina: ja nawet swojego moge przytaszczyc....... :> (polska kielbaske tez moge kupic mam 2min do polskiego sklepu)

to dawj,j Ci kase oddam-jakiejs slaskiej bym opierdolil z grilla :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być że każdy coś ze sobą weżmie ,mozemy z Lysaglaca zrobić zakupy i potem się rozliczymy nie stanowi to problemu tylko musimy to ustalić.Mamy tu polski sklep z kiełbasą ,kaszanką,piwkiem :rolleyes: jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być że każdy coś ze sobą weżmie ,mozemy z Lysaglaca zrobić zakupy i potem się rozliczymy nie stanowi to problemu tylko musimy to ustalić.Mamy tu polski sklep z kiełbasą ,kaszanką,piwkiem :rolleyes:jest wszystko.

ja teraz rozmawialem z zona i ja wezme dla mnie i Nikusia,bo on wybredny jest do jedzenia ,a nie chce,zeby glodnyjechal z powrotem,jak mu cos z grilla nie podejdzie , wiec dla Niego wezme na pewno,wiec i dla siebie tez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. to ustalamy że każdy coś ze sobą przywozi ,napoje oczywiście też żeby nie było póżniej biegania po sklepach bo ja nie mam piwka i kiełbaski ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - Ja Jestem na Spocie Na Bank (zmieńce status społeczny :) ) nie jestem pewien tylko jak z dojazdem, czy nie wyrusze sobi dzien wczesniej do znajomych ... ale to pOOzniej sie dogada... Jeśli chodzi o jedzenie, to może każdy niech kupi cos (ewentualnie z lekkim zapasem) i bedzie gitara, nie bedzie sie trzeba rozliczac , liczyc i przeliczac ... tak jak i z picie... KAzdy ma chyba sklep bo gdzies robic zakupy musi:) Ja z checia bym zakupił wszystkim ale co jesli wyrusze dzien wczensiej- myslicie ze wytrzyma dwa dni bez lodówki? :( bleeee. ... z napojami chyba ztez bysmy mogli sobie poradzic, hmm ?? kazdy pije inne rzeczy, ciezko trafic gust tylu osobom w jeden wieczor:) Tylko panowie, na ktOOra spotkanko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na Wasze propozycje na czas,bo macie najdalej-my sie do Was dostosujemy,macie ok 6 godzin jazdy wiec,jak Wam bedzie pasowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze można czas obrać na popołudnie jakos koło 18-19 przecież logiczne ze wszyscy niezjedzoemy chyba w jednym czasie , jak ktoś dojedzie chwilę poozniej to przecież też nic sie nie stanie, hmm?? A co z tym pozywienio-napojeniem robimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...