Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz cos z zawiasem robione/obnizane ? Tu Tez teraz jest 235, ale na 45 bo w 17' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto typowo rodzinne i "wszędzie wjazdowe"? A zaczynasz od sprężyn obniżąjących? :decayed:

W przyszłym roku pewnie wpadnie

5 letnich sezonów jezdziłem na h&r - 35 ( jak sie okazało siadło ponad 50 mm ) i dało sie wszedzie wjechac

Lakier bajka :banan: :banan: :banan: :banan:

To była bardziej ironia, że już zaczyna obnizac ;-) a, że z jazdą nie będzie problemów, to doskonale wiem ;-) sam się przymierzam do takiego zestawu :-D

Wysłane z Xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sie za gwintem ogladaj, a nie jakies polsrodki. :D

Mówisz? [emoji6] pewnie skończy się, że kupię 18+gwint [emoji3]

Wysłane z Xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas to nie bylo rodzinne auto to nie bawilbym sie w zadne springi tylko przygwintowalby ją od razu i nie 18' , a 19' bym zakladal. 18' to w golfie dobrze wyglada, tutaj kazda szerokosc "musi byc" o jeden cal wieksza niz w golfie - czyli 9J przod, 10J na d*pie i w 19' + fajnie skrecony gwincik i byloby lux. :)

Wczoraj taki tjunink sie robil ;)

4n7d5dc3.jpg

I pakiet rozrzadu czeka tez na zalozenie:

l53c5i6c.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas to nie bylo rodzinne auto to nie bawilbym sie w zadne springi tylko przygwintowalby ją od razu i nie 18' , a 19' bym zakladal. 18' to w golfie dobrze wyglada, tutaj kazda szerokosc "musi byc" o jeden cal wieksza niz w golfie - czyli 9J przod, 10J na d*pie i w 19' + fajnie skrecony gwincik i byloby lux. :)

Wczoraj taki tjunink sie robil ;)

4n7d5dc3.jpg

I pakiet rozrzadu czeka tez na zalozenie:

l53c5i6c.jpg

ile za taki komplet rozrządu płaciłeś?? jeśli można wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, kojarzę golfa z forum golfa.

Niewiele zabrakło a kupiłbym od Ciebie felgi "mam nuvo 7" ale "baba" kręciła nosem.

Będę obserwować temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no takie juz sa te nasze baby, choc ja nie powiem, bo absolutnie nie moge narzekac, moze zwyczajnie czasami sie "przesadza" ;)

Zarniki dalem 6000K, choc zdjecie zrobilem z zalozonym 8000K ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no takie juz sa te nasze baby, choc ja nie powiem, bo absolutnie nie moge narzekac, moze zwyczajnie czasami sie "przesadza" ;)

Zarniki dalem 6000K, choc zdjecie zrobilem z zalozonym 8000K ;)

Nie ma co na baby narzekać bo mogą być gorsze...moja mi budżet planowała i powiedziała żebym sobie na razie rns-a kupił niż zderzak od eski kupował bo bardziej mi się to przyda:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachu - kod lakieru to LY9B. Jeszcze do nie dawna miałem gtb zakładać do golfa, ale po zakupie B6 i jeździe nim teraz chyba bardziej bym był za tym, żeby do rodzinowozu zaaplikowac gtb. :decayed:

RicS3 - to kompromis masz elegancki. :D

Tomi_81 - dla mnie każdy kolor jest fajny, pod warunkiem, że jest czarny !! :banan:

Dzięki Pany. :hi:

Co myślicie o tym, siadły by takie łopatki 19' ze springami, co nie? :wink: (tylko na zdjęciu opony kartofle 255/35 :facepalm: )

nhb86pqz.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy jak juz by isc w 19' to czy nie lepiej by bylo Atheo zayebac ?! Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...