Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór wódki na wesele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem na etapie wyboru wódki na wesele. Pojeździłem po hurtowniach i ceny wódek są bardzo zbliżone do siebie, wahają się miedzy 20-23zł.

Mam tylko dylemat jaki gatunek wybrać. Zastanawiam się nad : Wyborowa , Stock, Nemiroff wheat, Smirnoff. Jak myślicie która z nich będzie najlepszym wyborem?

Opublikowano

tez nie długo bede sie nad tym zastanawiał :decayed:

Opublikowano

Czysta Gorzka Żołądkowa.

Opublikowano

Poszukajcie mojego tematu

Ja wybrałem pan Tadeusz i poszła w biegu, dodatkowo można je okleić swoimi etykietami, szczerze polecam

Wszystkim gościom smakowała

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281459-pytanie-o-etykiety-na-wodce/

Opublikowano

U mnie był Smirnoff i goście również byli zadowoleni z wódki. Ja miałem tyle dobrze że placilem za połówkę 12 zł :wink: nie pytajcie skąd miałem za taką cenę bo to było juz 7 lat temu i nie pamiętam :whistling:

Opublikowano

U mnie był Stock i też polecam, nikt nie narzekał :) po grubych (w moim przypadku :D) poprawinach następnego dnia czułem się bardzo dobrze :) Pamiętaj o najważniejszym, jaka by nie była wódka musi być ZIMNA! :naughty:

Edytowane przez fanthomas18

Opublikowano

Z wymienionych przez Ciebie wódek polecam Stock. Cena i jakość całkiem przyzwoita.

Weź pod uwagę też białą Żubrówkę . Też daje radę a cena przystępna.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Ja jestem na świeżo bo sie hajtalem we wrześniu miałem Stumbrasa płaciłem 21,19 za 0,5

Zależy jaka ilośc potrzebujesz ja mailem 150 osób i były poprawiny wiec troszkę tego było najlepiej dogadać sie z hurtownia ze kupisz od nich przez sklep wtedy masz kawał grosza zaoszczędzony

Opublikowano

U mnie wino i wódka stała cały czas w lodzie, jak maja taks możliwość na sali, poproście o to. Ludzie chwalili, ze tak było.

Niektórzy nawet wyjmowali ten lód do drinków. Przy +35 na dworze zimna wódka dobrze smakowała :)

Opublikowano

Pan Tadeusz

Opublikowano

Tez polecam Stumbrasa

Opublikowano

Stock wchodzi jak woda polcam, zimna i można chlać do oporu:D

Opublikowano

Pan Tadeusz a jak masz kasy full Dębowa.

Ja miałem Kasoff. [emoji12]

Polecam.

Opublikowano

czysta żołądkowa/stock :thumbup1:

Opublikowano

Miałem zimnego stocka i było git! :decayed:

Opublikowano

żubrówka Biała !!!!

Opublikowano

żubrówka Biała !!!!

Fuuuuuuj!

Najlepszy stosunek ceny do jakości ma wg. mnie Stock. Ewentualnie Nemiroff

Opublikowano

jak koledzy wcześniej już pisali ma być zimna, ja miałem Pana Tadeusza i każdemu pasowało

druga sprawa to na poprawiny polecam piwo z kija oczywiście jak wesele będzie latem,

ja wesele robiłem w czerwcu i na poprawinach poszły mi prawie 2 kegi -50 i 30 ( piwo Żywiec ) a wódki kilka butelek

Opublikowano

pan Tadeo na wesele i browar na poprawiny :)

Opublikowano

Wódka- Parzenica, poprawiny jeśli masz to więcej na piwo bym sie nastawił jeśli bedzie ciepło...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.