Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam dziwne pytanie, czy jest mozliwość uszkodzenia zawiasów w drzwiach podczas jazdy z niedomknietymi drzwiami?!

Opublikowano

Na krótką metę raczej nie ale jakbyś pojeździł tak dłuższy czas to zawiasy mogą się rozluzować.

Opublikowano

a ja mam dziwne pytanie, czy jest mozliwość uszkodzenia zawiasów w drzwiach podczas jazdy z niedomknietymi drzwiami?!

raczej nie :mysli:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

u mnie problem z drzwiami wygląda następująco - po zamknięciu odstają ok 1 mm na zewnątrz samochodu przy zamku - jakby nie były dociągnięte. Słychac lekki szum przy jeździe. Gdzie to wyregulować??? Na ryglu przy zamku się nie da, gdyż te 2 śruby same centrują rygiel na słupku tylko w jednym miejscu.

Może macie na to jakiś sposób??

pozdrawiam

Andrzej

Opublikowano

Witam,

u mnie problem z drzwiami wygląda następująco - po zamknięciu odstają ok 1 mm na zewnątrz samochodu przy zamku - jakby nie były dociągnięte. Słychac lekki szum przy jeździe. Gdzie to wyregulować??? Na ryglu przy zamku się nie da, gdyż te 2 śruby same centrują rygiel na słupku tylko w jednym miejscu.

Może macie na to jakiś sposób??

pozdrawiam

Andrzej

Rygiel musi się przesuwać, może się po prostu ta blaszka z gwintami wewnątrz słupka zapiekła, spóbuj to rozruszać.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, mam taki problem że w lusterku kierowcy widzę jak minimalnie odstają drzwi tylne przy zamku (widać kant drzwi) lub drzwi kierowcy za bardzo "dochodzą". Czy da się to jakoś wyregulować? Jestem strasznym pedantem w takich sprawach i bardzo mnie wkurza ta krawędź widoczna w lusterku.

Strona kierowcy (ze szparą)

7ba51bc50cb5ab10.jpg

Strona pasażera, idealnie się zgrywa

7a9d28c31f18546e.jpg

Opublikowano

Mam też taki problem może ktoś by zrobił fotostory i wrzucił je tutaj na pewno wielu klubowiczom by to pomogło :hi:

Opublikowano

panowie jedna sprawdzona metoda i wszyscy będą zadowoleni tylko czy ktoś ją ma :)

Opublikowano

Opisałem sprawdzoną metodę kilka postów wcześniej, nigdy mnie nie zawiodła, stosuję ją na codzień bo pracuję jako blacharz. Czasem prościej i wygodniej jest podjechać do warsztatu, dać mechanikowi na dobre pifko a nie szarpać się samemu bo sprawa nie jest taka prosta :naughty:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

odnowie temat aby nie zakladac nowego watku.

otorz cholernie mnie denerwuja dzwi kierowcy bo zaczely bardzo glosno skrzypiec.

dzwiek przypomina stare drewniane dzwi.

psikalem juz ruznymi specyfikami typu wd 40 ale bez skutku.

czy jest mozliwosc bez meczenia sie rozebrac te zawiasy i przesmarowac?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam mam pytanko odnośnie regulacji drzwi. Bawiłem się regulacją ramki szyby bo była lekko nie dociągnięta uszczelka przy słupku szyby przedniej no i coś chyba źle trochę zrobiłem bo ramka teraz ociera górnym kantem o środkowy słupek :kwasny: dodam że jak uchylę leciutko drzwi mam lekki luz na zawiasie góra dół co z tym fantem zrobić? znowu przybrać się do regulacji ramki czy teraz zabrać się za regulacje na zawiasie? :kwasny:

Opublikowano

panowie czy da się dociągnąć drzwi, oprócz regulacji na ramkach?

Opublikowano

zrób to sam książka do audi b5 jest, nawet w pdf i tam dokladnie są zdjęcia regulacji drzwi

Opublikowano

Jeśli lałeś WD40 na zawiasy do wysłałeś je właśnie do piekła!! WD40 to penetrator a nie smar, zalej je olejem bo wytrą Ci się zawiasy i będziesz miał luz! Przerabiałem to u siebie, też lałem WD40. Zawiasów jako tako się nie rozbiera, przynajmniej ciężko je potem złożyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.