Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sytuacja we Francji i multi-kulti


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

0fee9b064717.jpg

to powinno wygladac mniej wiecej tak:

"albo kozy, albo cycki, wybierajcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nieco suchych faktów i będzie wiadomo co i jak :) Muzułmanie / islamiści / terroryści, czy jak ich zwał, tak zwał, od czasu wyniszczenia się wzajemnego przez Persów i Greków, podbijali przez niemal 14 wieków świat, mordując i biorąc w niewolnictwo około 300 mln chrześcijan, judaistów, buddystów, a nawet innych muzułmanów.

Krucjaty były straszne, koszmarne, bestialskie - śmiech na sali - odbito podczas nich zaledwie ułamek procenta ziem zagarniętych przez islamistów.

Rządowe klauny i dzisiejszy brak jaj powtarzają nam na każdym kroku, że nie można złego słowa powiedzieć, złego czynu poczynić, bo się wtedy jest homofobem, islamofobem, czy innym złoczyńcą, a tymczasem doszło do tego, że we własnym kraju nie czują się dzisiaj bezpiecznie Szwedzi, Niemcy, Francuzi, nie wspomnę o Syrii, Iraku, czy innych, gdzie zachodnia polityka doprowadziła do wymordowania chrześcijan i innych wrogów islamu :facepalm:

Nieunikniona jest już chyba dzisiaj islamizacja świata, bo nie widzę siły, która mogła by się temu zjawisku przeciwstawić - u nas młodzieńcy sobie k..wa paznokcie malują - no ja pier..lę :kox: a w Islamie już w dziecko 3-letnie wie, że ludzie księgi to wróg i należy go upodlić, albo zwyczajnie ściąć łeb - w nagrodę będą rajskie dziewice i wdzięczność Allaha.

Oj, może to i grzech, ale by się przydał w dzisiejszych czasach jakiś nawiedzony, jak Adolf, żeby zrobić porządek - niestety, jak widać, chyba się w muzułmańskim kalifie odrodził :kwasny:

Co do filmu powyżej - widać, że kula idzie, nie widać, czy przez ciało, czy obok, więc ciężko stwierdzić. Krwi może nie być, bo mógł dostać w plecy/kark, a przód zatrzymała kamizelka. W głowę na pewno nie dostał. A może w pędzie nie trafił i gliniarz wolał udać martwego, sr***c w gacie - kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu usuneli filmik? dla mnie to tez był fake, a ta cała walka niby z terroryzemem to tylko pretekst to innych celów...

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolorowych wiele państw się przejechało a teraz fala się nasila - odwdzięczają się vendettą w imię Boga zabijając ludzi gorzej jak zwierzęta bez skrupułów.

W imię hasła "Allaha" to co wyczyniają "wierni" to do dla mnie kłóci się ze sobą i woła o pomstę do Nieba..

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe ich myślenie, "nie są u siebie i nie będą respektować prawa państwa w którym są", wype@#$ć świnie na pustynie i tam niech swoje prawa respektują

W podobnym kierunku idzie Rosja, nie respektują praw międzynarodowych, ustalają swoje (czasami dość absurdalne), robią i będą robić co chcą a świat się tylko patrzy. Są nawet jeszcze gorsi, bo straszą atomem.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu usuneli filmik? dla mnie to tez był fake, a ta cała walka niby z terroryzemem to tylko pretekst to innych celów...

Mając na uwagę powagę tematu i fakt, że ludzie tracą życie należałoby chyba powstrzymać się od szerzenia takich głupot...

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Marku co Ci tak ukuło w moim poście? jakoś innym nie zwracasz uwage, że mając na wzgledzie powage tematu nie należy umieszczać fotek z cyckami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Marku co Ci tak ukuło w moim poście? jakoś innym nie zwracasz uwage, że mając na wzgledzie powage tematu nie należy umieszczać fotek z cyckami...

Cycki cyckami, jak ktoś jest dziecinny to co zrobisz. No też nie powinny się pojawić. Natomiast szerzesznie niczym nie popartych hipotez o fake-u czy sugerowanie wręcz szerszego spisku gdzie całe te zamachy to przykrywka to już dla mnie za dużo... wybacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zrobił jak w filmie 13 Dzielnica zamknąć ich wszystkich w jednym miejscu i zrzucić tam bombę! Materiałów o ich bestwialstwie można zobaczyć jak paru stronach gdzie nie ma cenzury to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu usuneli filmik? dla mnie to tez był fake, a ta cała walka niby z terroryzemem to tylko pretekst to innych celów...

Wg. mnie onanizowanie się takimi filmikami to tez oznaka zdziczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdziczenia czy jeszcze jakoś inaczej to nazwać. W każdym razie w dzisiejszym świecie niestety ludzi już mało co ekscytuje poza śmiercią i cierpieniem. Europa, która już zdaje się zapomniała o koszmarze wojny jest tak pochłonięta dobrobytem i zabawą potrzebuje coraz to mocniejszych wrażeń. Wystaczy popatrzeć czym dziś zajmują się młodzi ludzie, co ich kręci. Same pierdoły i zezwierzęcenie po prostu. Kiedyś zastanawiałem się jak to jest, że jakkolwiek byśmy mądrzy nie byli, jakkolwiek się w historii cywilizacje nie rozwijały to zawsze się wojna przyplątywała chociaż przynosiła tylko cierpienie i zniszczenie, często upadek cywilizacji. A jednak zawsze się to powtarza. Dzisiaj już wiem jak to jest... jest pokój to ludzie się bogacą, zapominają o istotnych problemach a tworzą sztuczne, skupiają się na pierdołach i zaspokojeniu swojej próżności. A przy odpowiednim poziomie znudzenia i braku "rozrywek" tylko czekać aż znowu coś wybuchnie. I wybuchnie w końcu. Mam cały czas przed oczami archiwalne materiały z I wojny światowej gdzie młodzi ochotnicy sami pchali się na front bo potrzebowali przygody... A potem przychodziło otrzeźwienie w okopie i rozpacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Marku co Ci tak ukuło w moim poście? jakoś innym nie zwracasz uwage, że mając na wzgledzie powage tematu nie należy umieszczać fotek z cyckami...

Cycki cyckami, jak ktoś jest dziecinny to co zrobisz. No też nie powinny się pojawić. Natomiast szerzesznie niczym nie popartych hipotez o fake-u czy sugerowanie wręcz szerszego spisku gdzie całe te zamachy to przykrywka to już dla mnie za dużo... wybacz ;)

każdy ma swoje zdanie i może się nim dzielić nazywa się to "wolność słowa"

co do zamachu to również mam dziwne uczucie że coś tam jest nie tak

każdy mówi że to fanatycy, przypominam co zrobili 11 września, jak byli oddani sprawie (

a dziś zamiast wystrzelać pół dzielnicy w imię Allacha dostali kulkę w łeb

teorię spiskowe były i będą , przypominam na naszym podwórku sprawy: Leppera, Blidy , Papały, Sekuły , Krzysztof Olewnika , byłego ministra sportu Dębskiego, Daniela Podrzyckiego który miał kontakty z Lepperem

sorki za ot

ja tam twierdzę że za tym siedzą żydzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braku kultury i szacunku wobec cierpienia innych ludzi nie nazywałbym wolnością słowa. To, że chamstwo ma dzisiaj nieograniczoną możliwość wypierdzenia z siebie głupoty nie oznacza, że jest to dobre. Niektórzy prawa do głosu mieć nie powinni, ale to jest temat na osobną dyskusję.

Co do Żydów rzekomo stojących za tym wszytkim, możesz swój pogląd jakoś uzasadnić? Bo wolność słowa wolnością ale jak już się coś mówi to niechby to miało jakiś logiczny sens. Inaczej można z siebie głupka zrobić i żadna wolność słowa z tego nie wybroni.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W podobnym kierunku idzie Rosja, nie respektują praw międzynarodowych, ustalają swoje (czasami dość absurdalne),

to ciekawe, bo akurat dziś słyszałem że od 1 stycznia wydali zakaz wydawania prawa jazdy wszystkim homo i les, a także fetyszystom itd itp

trochę mnie zatkało, nie ukrywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi obrońcy co to wyjdą z mieczami na muslimów...

Czuję się bezpiecznie :)


Nie !!!

Mam cos lepszego !!!

Przedstawiciele Europy...

https://www.facebook.com/JEDEAD/posts/973394282688253

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marekkg nie wiem czemu sie tak pienisz, wrzucilem filmik nie dlatego ze rajcuje mnie smierc niewinnych ludzi, tylko dlatego ze na tym filmiku cos sie nie zgadza i chyba nie tylko ja to zauwazylem, jak ktos napisal klamstwo wypowiedziane 1000 razy staje sie prawda.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe ich myślenie, "nie są u siebie i nie będą respektować prawa państwa w którym są", wype@#$ć świnie na pustynie i tam niech swoje prawa respektują

W podobnym kierunku idzie Rosja, nie respektują praw międzynarodowych, ustalają swoje (czasami dość absurdalne), robią i będą robić co chcą a świat się tylko patrzy. Są nawet jeszcze gorsi, bo straszą atomem.

U nas jeżeli nie ochraniała by ich psiarnia to przeszli by może z 2 km i zostaliby obrzucani kamieniami.

Masakra,tylko patrzeć jak zawładną Europą,może nie dziś,nie jutro ale za parędziesiąt,paręset lat.

Na całe szczęście nasze Państwo wielkie G daje nam i tak samo tym brudas stad tak szybko ich nie uraczymy w większych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym kierunku idzie Rosja, nie respektują praw międzynarodowych, ustalają swoje (czasami dość absurdalne),

to ciekawe, bo akurat dziś słyszałem że od 1 stycznia wydali zakaz wydawania prawa jazdy wszystkim homo i les, a także fetyszystom itd itp

trochę mnie zatkało, nie ukrywam

a nawet mogą być zabierane osobom kalekim, chodzącym do psychiatry, mających fobię, mają dużo możliwości by podpiąć pod te nowe prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marekkg nie wiem czemu sie tak pienisz, wrzucilem filmik nie dlatego ze rajcuje mnie smierc niewinnych ludzi, tylko dlatego ze na tym filmiku cos sie nie zgadza i chyba nie tylko ja to zauwazylem, jak ktos napisal klamstwo wypowiedziane 1000 razy staje sie prawda.

Nie pienię się tylko bardzo nie lubię ekscytacji nad wybuchającymi parówkami i pękającymi puszkami jeśli rozumiesz aluzję. Ty niczego na tym filmiku nie zauważyłeś, ty jedynie podłapałeś głupotę, którą ktoś strzelił bo nie ma pojecia o czym mówi ale poddaje nagranie mozolnej analizie. A oczywistym jest, że głupota rozchodzi się najszybciej bo jej łyknięcie nie kosztuje żadnego wysiłku intelektualnego aby zgłębić temat.

W podobnym kierunku idzie Rosja, nie respektują praw międzynarodowych, ustalają swoje (czasami dość absurdalne),

to ciekawe, bo akurat dziś słyszałem że od 1 stycznia wydali zakaz wydawania prawa jazdy wszystkim homo i les, a także fetyszystom itd itp

trochę mnie zatkało, nie ukrywam

I bardzo dobrze. W zasadzie jest to jedyna pozytywna rzecz jaką widzę u Rosjan godna poparcia. Właśnie dzięki takim postawom to Rosja rozjedzie Europę a nie odwrotnie. Homo i zboczeńcy raczej nas nie obronią. Poza tym, nad czym tu się oburzać, Rosjanie jako prawo zapisują to co wszyscy myślimy. Większość z nas myśli dokładnie tak samo ale lansowanie "tolerancji" i innych głupot już w Polsce zrobiło swoje i ludzie przestają mówić to co myślą i godzą się na wszystko. Z resztą daleko szukać, Austriacy już mają swoją concitę parówa a my się śmiejemy, że jaki kraj takie kobiety. Dla nich jesteśmy takimi "Rosjanami". No więc może skończmy udawać, że akceptacja głupoty jest fajna i tak trzeba skoro nikt w to nie wierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tylko homo itp, a osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku nie widzisz, a taka osoba według ich wspaniałego prawa też będzie musiała się obawiać o swoje prawo jazdy.

Gdyby w PL nadal była obowiązkowa służba wojskowa to by było mniej kolesi w "rajstopach" mówiących, że to dżins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...