Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-4-2-v8-zadbane-szybkie-kombi-ID6ysjTB.html<--- tutaj ma to zrobione, ale nie wiem czy jest sens bo duzo guzików nie bedzie działało w naszych ;/


z tą kierą to jak dla mnie sie kosiorrr śmiga ja tam mam zawsze banan na gębie jak tylko otwieram drzwi :banan: :banan: :banan:

Na żywo widziałem u Ciebie i aż mnie korci zmienić tą z b7 na ściętą :D

dawaj dawaj dawaj :decayed: :decayed: :decayed:

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę dziwnie wygląda ta kiera w tym wnętrzu. może jakby wrzucił rnse albo jakiegoś chinola na androidzie to by się lepiej komponowało. Ta z allegro ma właśnie inne i mniej przycisków, i chyba pstryczek MODE to by rolki myślę banglały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisz proszę jak możesz i o ile to nie tajemnica jak pomalowałeś ramki zegarów. Może być na priv. Bo jest problem z ich wyjęciem. Pozdrawiam.

P.S. Ładnie rezasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu nie chodzi o kolor tylko o to zeby bylo inaczej :D No i w sumie czorne ladniejsze.

Łatwo nie jest. Oderwalem i przykleilem. Te najmniejsze polamalem..idzie juz druga obudowa to spróbuję na niej tylko juz szybke rozkleje bd troche prosciej..tak mysle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierka z allegro poszła by bo ma taką samą kombinację przycisków co B7 B8 ale już ta z S4 nie działa multi :) furka kozak czaki PS ja od początku mam fis-a kolor i jest baja :) pewnie cały czas sie gapisz jak jedziesz hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem jak zobaczylem jakie ma przyciski. Kolor FIS jak najbardziej pozytywny mod. Do tego juz wszystkie elementy ukladanki skompletowane i bd sie chwalic jak poskladam :D

17.10.2016

Mod licznika zakończony w 99% :

- Licznik z kolor FIS i jego adaptacja

- Malowanie ringów zegarów w czarny połysk

- Tarcze zegarów a'la RS4

- Wskazówki z A4 B7.

- a tym 1% do pełni szczęścia byłby VFIZ by Qmatis ( Może kiedyś )

20ii6tz.jpgzl2bux.jpg5yht11.jpg9sh4k7.jpg

Poza tym 19cali zmieniło właściciela. Żeby mi całkiem nie było przykro, że jeszcze na 16" latać muszę to wpadły poczciwe 18 cali 9ramienne Sline.

$_86.JPG

Przy okazji planuję wrzucić na 18" opony zimowe, 225/40 . Ktoś jeździ, poleca jakiś model opony ? Dzięki.

A tak poza w tamtym tygodniu odebrałem pozwolenie na budowę , także można powiedzieć że pieniądze na mody się skończyły :D A Tyle jeszcze do zrobienia :(

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zlym kierunku zmierzasz synu !!

Licznik fajnie wyszedl, ale po co tam ten napis. ;) szybke sobie wypolerowales? :D czym sie roznia wskazowki b6/7 ?

Sprzedal 19', a kupil 18' - no nie czaje czemu ?! Powiedz moze, ze mientus jestes i "za twardo" Ci bylo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialo mi sie sline jakos. Wiem ze szybciej nie pojedzie przez napis..tak jakos mi sie zachcialo i taki napis wpadl.

To sobie spr na google czym sie roznia. 19 sprzedałem. 18 za zimowki zamienilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na 18" zimą na oponach Continental i było całkiem dobrze :wink: problematyczne okazywały się trochę zamarznięte bryły śniegu/lodu na drodze, które chowały się pod świeżym śniegiem i czasami serce krwawiło... ale fele przeżyły :decayed:

Edytowane przez Animal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...