Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

uważam jednak, że w modach, przynajmniej jak dla mnie najwazniejsze jest to zeby byc oryginalnym tzn. zeby Twoje autko bylo inne od innych, wyjątkowe :good: mam swój plan i jego sie trzymam nie musze patrzec na innych :tongue4: sorki za troche OT

najpierw wlasnie ogarnijmy nasze spoty, zorganizujmy jakiegos grilla czy ognisko, a driverow napewno sie skoluje :good: ale wtedy lepiej sie poznamy czyt. zintegrujemy :evil:

racja :good: najpierw to sie poznajmy nieco lepiej a dopiero potem zacznijmy jezdzic po kraju :wink4: a co do modów to kazdy chyba juz ma jakiś kurs w jakim idzie.. nie sztuka z kogoś ściagac pomysły :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to juz mi sie widzi wyjazd ekipa ze skierniewic i okolic na kolejny zlot ogólnopolski A4-klubu i napewno go nie przegapie, nie wiem jak Wy chłopaki :wink4::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to juz mi sie widzi wyjazd ekipa ze skierniewic i okolic na kolejny zlot ogólnopolski A4-klubu i napewno go nie przegapie, nie wiem jak Wy chłopaki :wink4::audi:

ja tez sie bede na to lapal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego "podpatrywania" modow u innych... :mysli: to owszem kazdy ma swoja wizje auta... niestety zeby upiekszyc bryke zgodnie z "zasadami" tego klubu najlepiej by bylo robic to na ori czesciach... :wink4: a to ze ktos ma ten sam zderzak czy te same felgi to kit z tym.. wazne ze moje auto jest dla mnie piekne i nie musi podobac sie innym, a to ze inni beda mowic ze te felgi sa oklepane czy te lampy maja wszyscy nie swiadczy wcale o tym ze sciagalem z kogos.... :wallbash: ogolnie mamy troszke ograniczone mozliwosci co do modowania bo z reguly dzieje sie to na czesciach s line, s4, rs4 takze skazani jestesmy na to ze znajdzie sie auto ktore ma detale podobne do naszych..... zreszta jasna sprawa ze nikt nie bedzie wiesniaczyl samochodow zderzakami i spojlerami laminatowymi ze slomczyna :P to tyle z mojej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak myślicie który silnik bedzie lepszy do mojej B5-tki 1.8T czy 2.6 lub 2.8 słyszałem o silnikach BI- turbo ale znaleś jakiś to cud :wallbash: bo moj 1.6 nie daje sobie rady z masą auta tak jak bym chciał po mimo ze przerobiłem mu układ dolotowy ze ma wiecej powietrza i ma wieksza dawke paliwa.. mam zamiar go zamienic na wiekszy tylko sie wacham... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej opchnąć to co masz teraz i kupić już w takim silniku jaki chcesz oczywiste, że dołożysz kasy do tego, ale czy więcej niż za SWAP'owanie to nie jestem pewien

a ta literka T myślę, że wygląda całkiem sympatycznie i ja osobiście właśnie nad czymś takim bym się zastanowił jeśli już i może jakieś Q by się pojawiło ewentualnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej opchnąć to co masz teraz i kupić już w takim silniku jaki chcesz oczywiste, że dołożysz kasy do tego, ale czy więcej niż za SWAP'owanie to nie jestem pewien

a ta literka T myślę, że wygląda całkiem sympatycznie i ja osobiście właśnie nad czymś takim bym się zastanowił jeśli już i może jakieś Q by się pojawiło ewentualnie :decayed:

:hi: ja tez sike skłaniam w strone turbo daje wiecej mozliwosci do przerubek... ale 2.8 tez swoje potrafi i tu jest problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej opchnąć to co masz teraz i kupić już w takim silniku jaki chcesz oczywiste, że dołożysz kasy do tego, ale czy więcej niż za SWAP'owanie to nie jestem pewien

a ta literka T myślę, że wygląda całkiem sympatycznie i ja osobiście właśnie nad czymś takim bym się zastanowił jeśli już i może jakieś Q by się pojawiło ewentualnie :decayed:

wlasnie a moze lepiej opchnąć tego co masz i kupic sobie juz tego 1.8T badz 2.8 ale od razu z :quattro: ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dwudniowej abstynencji :decayed:

misiek, na Twoim miejscu sprzedałbym autko i kupił drugie z silnikiem 1.8T

myślę, że ten silnik po chipowaniu miałby niezłego kopa w B5 :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________A co tu u nas taka cisza ??

Pisać Pany co u Was.

Fury już wypucowane ? Bo wiosna idzie pełną parą i niedługo panny zrzucą futrai zaczną oglądać się za bryczkami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po pucowaniu furki, ale to standardowa procenura raczej :decayed: Ja czekam do przyszłego tygodnia na zmiane turbiny na suszareczke z AWX'a poźniej wtryski 216 więc przy odrobinie szczęścia jak się uda to na następnym spocie powinienem mieć koło 170 koni mam nadzieję :decayed: o ile zdąże ogarnać temat wirusa. Ale jak by nie patrzeć przyrost niezłych dupek na mieście jest wprost proporcjonalny do temperatury więc robi się powoli całkiem sympatycznie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się uda to na następnym spocie powinienem mieć koło 170 koni mam nadzieję :decayed: o ile zdąże ogarnać temat wirusa.

no to będzie czym zamiataćasfalcik :naughty:

Ale jak by nie patrzeć przyrost niezłych dupek na mieście jest wprost proporcjonalny do temperatury więc robi się powoli całkiem sympatycznie :polew:

dobre :decayed::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie pucowalem i dobrze bo padalo troche :P

poza tym mialem pracowity dzionek :tongue4:

ide na druga polowe meczu :) cyaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie czym zamiataćasfalcik :naughty:

no z tym zamiataniem asfaltu to mam taką właśnie cichą nadzieję, ale droga do tego jeszcze troszke może się przeciągnąć, ale w maju tak czy siak powinienem mieć już pod nogą co nieco więcej koników oby tylko żywych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kisze w robocie psia mać :kwasny:

A kto z was interesuje się F1 ?

Ja dużo bardziej interesuje się formułą niż piłką. :cool1:

Jutro o 8.00 startuje GP Australii :) Wreszcie zaczął się sezon i będzie co oglądać :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie czym zamiataćasfalcik :naughty:

no z tym zamiataniem asfaltu to mam taką właśnie cichą nadzieję, ale droga do tego jeszcze troszke może się przeciągnąć, ale w maju tak czy siak powinienem mieć już pod nogą co nieco więcej koników oby tylko żywych :decayed:

do Rogala kitujesz na virusa ?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej :decayed: ale najpierw graty, później będę się ustawaiał na jakiś termin konkretny

a może i Ty odrazu swoją bujniesz to we 2 by się poleciało co by raźniej było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...