Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?


rip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Zaczynam się powoli zastanawiać nad zakupem zimówek i nie mogę się zdecydować. Liczę na waszą pomoc :naughty:

Co bardziej polecacie:

- Bridgetstone czy Nokian ?

- 195/65R15 czy 185/65R15 ?

Z góry dzięki za wszystkie posty :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 za niskie ?? Chyba za wąskie, bo 185 to szerokość opony o ile się nie mylę. Nie jestem specem ale wydaje mi się, że wysokość to w tych rozmiarach jest jednakowa - 65 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z firm to raczej z mojej strony wskazanie na Bridgestone, pytanie jeszcze jaki model. Chociaż sam polecałbym Pirellki na zimę, kupiłem do mojej na promocji w Tesco ( :polew: ) i teraz będę jeździł na nich trzeci i ostatni sezon. Spisują się kapitalnie, nawet na lodzie są w stanie zapewnić jakieś minimum przyczepności, a głębokie kałuże i koleiny nie są im straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat opon ogólnie dużo jest napisane, wiele opini, bardzo różnych zarówno co do rozmiaru jak i producenta.

Jedyne co Ci mogę polecić, to stronę www.opony.com - preferencyjne ceny, szybki i bezpłatny (tj pewnie wliczony w koszt opony) transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 za niskie ?? Chyba za wąskie, bo 185 to szerokość opony o ile się nie mylę. Nie jestem specem ale wydaje mi się, że wysokość to w tych rozmiarach jest jednakowa - 65 :mysli:

no, nie jesteś specem....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj kolegi z forum: wojtusania

on ci dobrze doradzi

zgadza sie, ja u kolegi wojtusania zamowilem wieczorem oponki, drugiego dnia przed poludniem juz mialem;)

i mozna popytac o rozne i doradzi.

tylko czasem go ciezko tu zlapac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki bardzo bym prosil o kontakt gg - wtedy wszystko przebiega sprawniej i szybciej, dostaje naprawde duzo maili pozniej nie wiem co komu pisalem itp, a na gg zawsze mam historie i na bierzaco moge podac ceny dostepnosc itp. tak wiec jesli komus zalezy na szybkim zalatwieniu sprawy prosze pisac na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak mi wytłumaczono jak kupowałem zimówki. Ale już poczytałem i wiem o co chodzi z tym rozmiarem :> No i oczywiście dzięki Wam się czegoś nauczyłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime ponoc michelinki sa super, ja jezdze na debica frigo(wyciagna pod kazda gore i w kazdym sniegu) i frigo2(nie wszedzie wyjada ale na lodzie i w blocie kilka razy zachowaly sie bardzo dobrze)...

oczywiscie 185/65/15, chociaz dla glupoty kusza mnie inne rozmiary na ten sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupilem 2x good year ultra grip 7+ (przod) i 2x barum polaris 2(tyl) w rozmiarze 195/65/R15. Jezdzilo sie na nich tak jak na letnich. Ciche i bardzo przyczepne. Osobiscie oceniam je bdb. Opony byly nowe i drogie, ale jesli ktos duzo jezdzi to naprawde warto. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was

muszę kupić teraz jakieś zimówki, często jeżdze na narty więc pzydałoby się wyjechać pod sam stok :D

dodam że nie chcę wydać chorych pieniędzy na zimówki. myślże ze kwota za sztukę to max 180zł (cennik z oponeo.pl)

możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item448890656_nokian_wrg2_xl_195_65r15_zimowe_gdansk_wysyl0zl.html

ja takie jutro kupuje

taniej nie znajdziesz

a opinie maja bdb w koncu sa z kraju gdzie jest snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...