Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiem :/ Może Bratu odsprzedam za pare groszy, bo też ma b7.

Dobra, dzięki za pomoc, sprawa rozwiązana. Nie róbmy OT :)

Opublikowano

ktoś ma na sprzedaż klocki ferodo fdb1717 do bex tarcze 312??

Opublikowano

Mam

Opublikowano

Dev jak mam od Ciebie 320 i 288 i musze wymienic klocki to jakich szukac? Mam patrzec pod czesci pasujace do a4 3.0 tdi? bo tam chyba byly 320 i 288. Czy raczej sa rozne 320 i rozne 288 i trzeba sprawdzic na klockach/zaciskach?

Opublikowano

FDB1629 i FDB1636

Opublikowano

Ja kupilem od kolegi z forum komplet lozyska fag + tarcze klocki przod i tyl Otto Zimmermana

http://www.directupload.net/file/d/4536/646s8k3s_jpg.htm

Edytowane przez pjurzak

Opublikowano

Pytanko:

Chce zrobić swap z seryjnych na 320 przód i 288 tył od 2,0 TFSI.

Pytanie czy nie będzie kolizji z ALU 16stkami? Felgi mam ori Audi.

Jak to sprawdzić?

Opublikowano

Tylko na miare

Opublikowano

W innym temacie dostałem info ze dla ori ALU et42 nie będzie problemów?

Może ktoś to potwierdzić dla zestawu 320 / 288?

Dzięki.

Opublikowano

Witam. Koledzy podajcie mi wielkośc moich tarcz i rodzaj klocka (ate czy lucas) w moim avb. Mój vin : WAUZZZ8E84A180651. Muszę wymienić tył bo coś zaczęło chrobotać podczas hamowania.

Opublikowano

280/22 Lucas

Opublikowano

Czyli klocki np: FDB1788 lub FDB1083 podejdą?

Opublikowano

Aaaa chodzi Ci o tył....

Weź TRW GDB1328

Opublikowano

Oprócz tych TRW coś jeszcze mogę brać pod uwagę np z Ferodo czy Ate? Acha i jeszcze pytanie o wielkośc moich tylnych tarczy. Czy to 245?

Opublikowano

Witam we wlepce mam 1KP oraz 1LT czyli są to hamulce 288/245 prawda? zakupiłem już komplet od 2.0tfsi czyli 288 na tył i pytanie co jest na przód 321? Jak rozpoznać ? dlatego ze dostałem same zaciski z jarzmami . Poszukuje osłon na przód do tych hamulców może ktoś coś ma?

Tez robilem swap z 288/245 na 320/288 i oslony zostawiasz fabryczne jak masz ladne, bo wszystko pasuje ;-)

Nie chce sie madrowac, bo nie wiem ale chyba wszystko, co wieksze wymaga wymiany osłon.

Opublikowano

Witam we wlepce mam 1KP oraz 1LT czyli są to hamulce 288/245 prawda? zakupiłem już komplet od 2.0tfsi czyli 288 na tył i pytanie co jest na przód 321? Jak rozpoznać ? dlatego ze dostałem same zaciski z jarzmami . Poszukuje osłon na przód do tych hamulców może ktoś coś ma?

Tez robilem swap z 288/245 na 320/288 i oslony zostawiasz fabryczne jak masz ladne, bo wszystko pasuje ;-)

Nie chce sie madrowac, bo nie wiem ale chyba wszystko, co wieksze wymaga wymiany osłon.

Tyl niestety osłony trzeba wymienić. Jeśli ktoś chce mam zestaw 320/288mm. :hi:

Opublikowano

Co spec, to spec :-)

Bardzo przepraszam i zwracam honor. Faktycznie tył do wymiany, bo wymieniałem caly zestaw z oslonami. Nie potrzebnie sie wcinam :-)

Opublikowano

Witam

Podepnę się pod temacik. Dziś stałem się posiadaczem A4 s-line 2.0

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie mam tarcze przód tył. Co prawda są prawie nówki, ale będzie na przyszłość.Bede bardzo wdzięczny.

WAUZZZ8E45A539611.

Pytam o to celowo bo muszę zakupić koła na zimę i nie wiem jakie się zmieszczą teraz są 17.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Witam

Podepnę się pod temacik. Dziś stałem się posiadaczem A4 s-line 2.0

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie mam tarcze przód tył. Co prawda są prawie nówki, ale będzie na przyszłość.Bede bardzo wdzięczny.

WAUZZZ8E45A539611.

Pytam o to celowo bo muszę zakupić koła na zimę i nie wiem jakie się zmieszczą teraz są 17.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dodam jeszcze foto wlepki może się ktoś zlituje

post-1355745-1479719095,9743_thumb.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Witam

Podepnę się pod temacik. Dziś stałem się posiadaczem A4 s-line 2.0

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie mam tarcze przód tył. Co prawda są prawie nówki, ale będzie na przyszłość.Bede bardzo wdzięczny.

WAUZZZ8E45A539611.

Pytam o to celowo bo muszę zakupić koła na zimę i nie wiem jakie się zmieszczą teraz są 17.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Witam

Podepnę się pod temacik. Dziś stałem się posiadaczem A4 s-line 2.0

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie mam tarcze przód tył. Co prawda są prawie nówki, ale będzie na przyszłość.Bede bardzo wdzięczny.

WAUZZZ8E45A539611.

Pytam o to celowo bo muszę zakupić koła na zimę i nie wiem jakie się zmieszczą teraz są 17.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dodam jeszcze foto wlepki może się ktoś zlituje

attachicon.gif20161121_100311.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

post-1355745-1479719149,6182_thumb.jpgpost-1355745-1479719149,6182_thumb.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy ... WAUZZZ8E13A107992 ... kto mi podpowie jakie tarcze i klocki na tył mam kupić ...

Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy ... WAUZZZ8E13A107992 ... kto mi podpowie jakie tarcze i klocki na tył mam kupić ...

255mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.