Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poszukiwania utworu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mi mówi, że chodzi Ci o J.M. Jarre. Za chwilę coś podrzucę...


Od 44:44. O to Ci chodziło?

Opublikowano
  • Autor

nie to nie to :(

Opublikowano

Jaki problem ?

dajesz to programu "Jaka to melodia ?"

I zaraz bedzies wiedziec :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dev - proszę Cię nie ryj mi bardziej psychy


od 4,37 takie mniej więcej tempo

tylko inny dźwięk

Opublikowano

Kanikuły może :D ?

Opublikowano

Wyznacz nagrodę będzie zainteresowanie :decayed: Chociażby flaszkę :decayed:

A wpisz w necie neverenging story tam w ścieżce filmowej było coś takiego :wink:

Opublikowano

marne szanse, takich łupanek jest cała masa :D

to był jakiś remix?

Jeśli już jesteś w temacie "pomp", to szukaj w setach TAITO.. wydaje mi się, że tędy droga uwzględniając charakterystykę "golf 4, bmw, 20-25 lat" :D

Np.

PS

kilka minut przesłuchiwania tego rodzaju kawałków i już mi pęka głowa :D

Edytowane przez toman

Opublikowano
  • Autor

coś mi ten taito mówi - hmm


juz mi sie wszystko zlewa w jeden kawałek

jak tylko znajdę ten kawałek - nie omieszkam się z wami nim podzielić

Opublikowano

Hmm panowie cieszę się, że jest taki wątek u nas na forum...

Kolekcjonuje kawałeczki na imprezkę disco 80.

Szukam tytułu kawałeczka...

Pojawia się w 6:03 na odtwarzaczu Youtube i 10:40 na kasecie :decayed:

Opublikowano

Brian Ice - Over Again :-)

Opublikowano

Brian Ice - Over Again :-)

:hi:

Opublikowano

Skoro już tu tak wszyscy gdybają to może wygdybacie 6 cyfr w Totka ? :decayed:

Opublikowano

Skoro już tu tak wszyscy gdybają to może wygdybacie 6 cyfr w Totka ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

swoja droga - od samego początku wątek pasjonujący ........

Opublikowano

Skoro już tu tak wszyscy gdybają to może wygdybacie 6 cyfr w Totka ? :decayed:

2,4,9,32,34,42

5% odpalasz ;)

Opublikowano

moze Deadmau5 1;51min fajny bicik,stary ale jary :decayed:

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

Skoro już tu tak wszyscy gdybają to może wygdybacie 6 cyfr w Totka ? :decayed:

2,4,9,32,34,42

5% odpalasz ;)

A jak nie będą trafione to co Ty mi dajesz te 5% ? :wink:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Skoro już tu tak wszyscy gdybają to może wygdybacie 6 cyfr w Totka ? :decayed:

Moje typu 1, 2, 3, 4, 5, 6 - taka sama szansa wygrania jak każda inna kombinacja cyfr

Opublikowano

Opublikowano

Skorzystam z tego tematu bo powoli umiera a nie bede zakladal nowego ;p

Pare dni temu słyszałem na jakiś kanale muzycznym piosenke. Nawet widzialem teledysk. Jest chlop w domu go wyzywają w pracy pelno ksiazek i innych. Az nagle ma magiczny flet i zaczyna na nim grać, gra dostaje fajna fure, gra robi sie przystojny, gra wyrzuca ojca z domu. A w drugiej czesci teledysku imprezuje z laskami. W refrenie jest dzwiek tego fleta, cały utwór to ogólnie taka fajna petarda ktos cos wie jak to sie nazywa ;p ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.