Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !


arek_cccp

Rekomendowane odpowiedzi

Skromne rodzinne 700HP ;) szkoda, że nie w jednym :lol:

ul8b9xzg.jpgzzn89pa6.jpg

llzqey52.jpgvk32vomv.jpg46km49lq.jpg6i6wiouc.jpgsavd597u.jpg

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij do kalendarza samą A-Czwórkę w poziomie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne fotki ;) , a tak swoja droga co lepiej jedzie ? audi czy opel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tapatalk wyświetla się tylko jedna fotka [emoji19]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na telefonie mi też jedna fotka się wyświetla może rozmiar za duży i tnie;/. Szczerze próbowaliśmy tylko 2x 2-3 bieg i audi delikatnie z przodu było bo trakcji nie gubi. Drugi przejazd słabo przepialem bieg i vectra minimalnie z przodu. Też przepływomierz mam do wymiany i paliwo miałem lipne albo przeplywka dawki zle korygowala czułem że coś słabiej jedzie a w vectrze spadł waz od podciśnienia po tych 2 katacjach ogarniemy fury i będą testy konkretne już :). Jak jeździliśmy to moim zdaniem 1-2 audi wciąga vectre na 3 chyba minimalnie lepiej a 4 już raczej vectra albo porownywalnie. Najsprawiedliwiej byłoby 0-200 zrobić z 2-3 przejazdy. I jakieś 2 rolki z 2z3 biegu aczkolwiek idą bardzo podobnie ale i tak bym nie zamienił A4 na vectre :D 4x4 to podstawa gorsza pogoda i już jest totalna klapa w ośce przy tej mocy.

Wrzuciłem foty na inny serwis. Na dniach przyjdą jarzma rs4 zaciski pod 330mm śruby montażowe i muszę dorwać tarczę do s4 b8 :).

Jeszcze jakiś tam filmik z wydechu/przyśpieszenia wrzucę i pięknych widoków w Białce :D

aparat takie ładne fotki robi a dźwięku już nie chce tak łapać ;) niby coś tam słychać.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Piękny ten twój niepozorak :D

Jak hebelek nowy wpadnie to i pewnie kółko jakieś :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widoki miażdżą:-) audi również:-)brakuje u ciebie tego czego i u mnie bixenon:-) pozdrawiam

A co by robił potem właściciel jakby wszystko miał "od razu", to jest właśnie choroba zwana pasją która w tym temacie bardzo dobrze widać, oby więcej ludzi na to chorowało bo dzięki temu na naszych drogach widać ekstra wymodzone fury aż miło oko zawiesić a czy to opel, czy audi czy stary klasyk mercedes to już wszystko jedno. :) Super temat, ogrom pracy i $$$ włożonych ale zadowolenie właściciela musi rekompensować wszystkie wydatki. :) Gratki fury, bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne rodzinne 700HP ;) szkoda, że nie w jednym :lol:

ul8b9xzg.jpgzzn89pa6.jpg

llzqey52.jpgvk32vomv.jpg46km49lq.jpg6i6wiouc.jpgsavd597u.jpg

Kolejny raz, pięknie się A4 prezentuje, mimo dekady na karku, to wciąż naprawdę świeżo wygląda!

Nie wiem czy modziłeś również przy zdjęciach, ale efekt rewelacyjny, akurat w Bukowinie byłem na Święta to miło sobie przypomnieć ;)

Opel prawdopodobnie powyżej 100 pogoni Twoje awd, ale (bez urazy dla właściciela) wygląda jak wóz drabiniasty, no z g.. bata nie ukręcisz i basta :)

No zepsułeś tym "cudem" piękny widok na góry i na Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże jak zrobimy parę dragow 0-200 50-200 bo pewnie na więcej droga i ruch nie pozwoli ale powyżej 200 vectra będzie jechać lepiej 5-6 bieg to na pewno. Do ok 140-150 czyli końca trójki byłem z przodu ale też to był jeden przejazd tylko i przeplywka mi szwankuje. Później duży ruch skupilismy się na sesji zdjęciowej bo dość późno zaczęło się robić (gadka szmatka przy fotkach :) ). Opel wiadomo nie jest jak audi ale ta sztuka akurat jako jeden z nielicznych oplow jest godnym samochodem do robienia wspólnych fotek hehe. Zapiernicza zdrowo i powiem nawet podoba mi się ta czarnulka ale za A4 bym się nie zamienił ;). Quattro przy tych mocach naprawdę na 1-3 robi robotę i to w bardzo dobra pogode lepszych warunków oska już nie mogła mieć do tego nowe opony Michelin pss więc o trakcje w vectrze zadbano. Juz nie myśląc co by się działo w zimniejsze lub mokre dni gdzie prawie pół roku takie występują.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże jak zrobimy parę dragow 0-200 50-200 bo pewnie na więcej droga i ruch nie pozwoli ale powyżej 200 vectra będzie jechać lepiej 5-6 bieg to na pewno. Do ok 140-150 czyli końca trójki byłem z przodu ale też to był jeden przejazd tylko i przeplywka mi szwankuje. Później duży ruch skupilismy się na sesji zdjęciowej bo dość późno zaczęło się robić (gadka szmatka przy fotkach :) ). Opel wiadomo nie jest jak audi ale ta sztuka akurat jako jeden z nielicznych oplow jest godnym samochodem do robienia wspólnych fotek hehe. Zapiernicza zdrowo i powiem nawet podoba mi się ta czarnulka ale za A4 bym się nie zamienił ;). Quattro przy tych mocach naprawdę na 1-3 robi robotę i to w bardzo dobra pogode lepszych warunków oska już nie mogła mieć do tego nowe opony Michelin pss więc o trakcje w vectrze zadbano. Juz nie myśląc co by się działo w zimniejsze lub mokre dni gdzie prawie pół roku takie występują.

Generalnie jak już miałbym mieć 300+ pod maską to w życiu fwd, ostatecznie rwd.

Czekam z niecierpliwością aż dopadniesz jakiegoś Racelogic'a, bo solidnie mnie nurtuje jak się prezentuje 100-200.

Zmierzyli ostatnio Gofra 7r 403/509 i zrobił 100-200 w 10.7s

https://www.facebook.com/pomiaryRaceLogic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ma 340HP 545NM ośka ;).

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie najmocniejsza Vectra w Pl:D

Nie jednego zaskoczy :)

Edytowane przez rafaal14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męski setup na tył skompletowany zaciski RS4 B7 tarcza ZIMMERMANN 100.3334.20 S4 B8 330 śruby montażowe nowe przewody RS4 płyn hamulcowy RBF 600 Motula oraz klocki ferodo fdb1655. Ciekawe jak to będzie hamować w porównaniu do 288mm serii :lol:

rrrg7tzx.jpg

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tam nie zostało do zrobienia z zewnątrz :D, dobra felga 18'' zderzak przód sline z czarnym grillem lampy z czarnym środkiem listwy drzwiowe s4 jakieś fajniejsze końcóweczki wydechu i myślę, że finito ;) ważne, że jeździ a to, że wygląda niepozornie to tylko zaleta bo nie jeden się może zdziwić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze z wyglądu to tylko zwykle A4 ;)

Niepozorne wilki w owczej skórze są najlepsze.Nie jeden w mocnej furze się zdziwi(ł) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...