Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest kozak!! Jaki masz symbol cewek? Właśnie próbuje dojechać do domu na 3 garach:/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

BERU ZSE032 ;) między innymi w 3.0TFSI montowana itp

Opublikowano

Jak w b8 z valve lift zrobi max 280 to jakim cudem w B7 chcecie wyciągnąć 322?

Opublikowano

Jak w b8 z valve lift zrobi max 280 to jakim cudem w B7 chcecie wyciągnąć 322?

jakie znowu 322 ? przecież tu jest już 355 :D możesz zacytować o który wątek Ci chodzi ?

Opublikowano
  • Autor

355HP na 98 na 100 pewnie 360+ :grin: btw o co chodzi z 322? Tam ktoś podawał takie liczby ale sam już nie pamiętam o co kaman :kox:

Opublikowano

Jak w b8 z valve lift zrobi max 280 to jakim cudem w B7 chcecie wyciągnąć 322?

jakie znowu 322 ? przecież tu jest już 355 :D możesz zacytować o który wątek Ci chodzi ?

WTF?? nie tu miało. Zakłócenia w samolocie :kox:

Projekt jak już pisałem kozacki. Nik głupi.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

najs,w koncu auto jedzie :) zrób jakis fil wydechu,czy duzo sie zmienilo

Edytowane przez rs4wagon

Opublikowano
  • Autor

Zrobię niebawem i wydech oraz jakieś przyspieszenie przy większych prędkościach :). W środku jest ciszej ciut lepiej się napełnia wydech teraz i brzmi jeszcze bardziej rasowo od 3k rpm+. Same korzyści :).

Tak to jedzie mniej więcej ;)

100-150 4s

100-190~9.2s

100-200 szkoda, że nie dociągnięte ale pewnie ~10.5s ;)

film oczywiście z przepaści nagrywany :grin:

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Jak policzyles te 9,5s do 190km/h w skoro filmik ma 9s ?

Ja tam widze do 193km/h jest 9s ... ale moze mam stare oczy juz ..

Opublikowano
  • Autor

Według tego co yt podaje bodajże tak wychodzi, więc tak napisałem, co by hejterzy się nie mogli czepiać o te 0.5s +/- :) ale jak widać 9s to jeszcze lepiej świadczy, że samochód jedzie i dokręca się jak szalony za co dziękuję Grześkowi :D. Wyprzedzanie to bajka, często nie trzeba redukować bo dół na k04 jest lepszy jak na serii.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Arek, nie mow ze sie przejmujesz trolami co nie widzieli Twojego auta nawet na oczy.

Z takimi ludzmi sie nie dyskutuje, pamiętaj "Don't feed the troll".

Opublikowano

Nie ma co gadac jest :good: piękna robota, zazdroszczę !!!

Opublikowano

Zrobię niebawem i wydech oraz jakieś przyspieszenie przy większych prędkościach :). W środku jest ciszej ciut lepiej się napełnia wydech teraz i brzmi jeszcze bardziej rasowo od 3k rpm+. Same korzyści :).

Tak to jedzie mniej więcej ;)

100-150 4s

100-190~9.2s

100-200 szkoda, że nie dociągnięte ale pewnie ~10.5s ;)

film oczywiście z przepaści nagrywany :grin:

Daje radę!

Realne 100-200 jest zapewne nieco wyższe niż na filmie, ale to nie zmienia faktu, że jest przepaść!

Opublikowano
  • Autor

Mamy w planach wypożyczyć racelogica i sobie zmierzyć 100-200 realne :) ale na pewno jest poniżej 13 s :P tak wydech drze jape nagrywane telefonem ale coś tam słychać.

Gada jak Evo :) - Grzesiek z GTPerformance stwierdził ;).

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Witaj,

Świetnie ten wydech gada, nie słychać żeby był przesadnie głośny!

Jak wrażenia "dżwieku" wydechu w kabinie? Nie męczy przy wyższych prędkościach?

PS. Czekamy na dane z Racelogic-a :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

W środku jest cichutko da się normalnie rozmawiać i nie męczy na trasach a przy spokojnej jeździe jest tak samo jak na serii :) zaznaczam, że to jedynie tak zrobiony wydech w A4 B7 w Polsce wątpię by ktoś jeszcze zastosował takie rozwiazanie jak w GTPerformance, dlatego tak brzmi a nie jak reszta tsi czyli w prost mówiąc słabo :lol: . W rzeczywistości na żywo jak to mój kumpel stwierdził, nawet w 50% filmy nie oddają tego co się dzieje na zewnątrz także jest przeciąg i ogień w szopie hehe. Niektórzy mnie nawet pytali czy to "Vka" ;)..

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

W środku jest cichutko da się normalnie rozmawiać

B7 jest znacznie lepiej wyciszone niż b6...ma dodatkowe wygłuszenia pod maską...na ścianie grodziowej i od spodu...

Opublikowano

Mamy w planach wypożyczyć racelogica i sobie zmierzyć 100-200 realne :) ale na pewno jest poniżej 13 s :P tak wydech drze jape nagrywane telefonem ale coś tam słychać.

Gada jak Evo :) - Grzesiek z GTPerformance stwierdził ;).

Czy jest 13s czy nieco mniej to nie istotne, włożyłeś kawał dobrej roboty w to auto i naprawdę miło patrzeć jaki przeżywa turbo-renesans ;)

ok 10.5 robi S5 z mocą 450ps, czy m135i z mocą 415ps, ale w porównaniu do serii które w serii 0-200 robiło w 30s to jednak jest przepaść!

Wygląda ciechociemnie a jedzie konkretnie.

Opublikowano
  • Autor

Tak z 30s zrobiło się okolice 15-16s :) a mocy jednak nie jest 2x więcej jak na serii :wink: . Dzięki za miłe słowa ciesze się, że się podoba :P .

Opublikowano

No odpycha się naprawdę zacnie. Gratulacje! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.