Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !


arek_cccp

Rekomendowane odpowiedzi

300 pęknie ale będzie to pewnie górna granica a dwa i tak by się wkład przydał i wtryski do tych 320 a wtedy przy k04 zrobisz 340+ kwestia jaki silnik. więc raczej opłaca się dopłacić do większej turbawki ;) jaką jest k04, ale jak Ci wystarczy 320 i jest osiągalne na niej to możesz brać i dać znać co tam wyszło :D, ew jakąś hybrydę z tego zrobić o ile się da.

Kilka fot..

dm8j5bq7wkdh.jpgxdz45ivydmia.jpg

n3t69yd7cz35.jpgzy9xshqa461j.jpg

flinq07laqtq.jpgqxkwlz8cznqf.jpg

a3a3s1ri6mlc.jpgc626wbbszqz4.jpg

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze odsprzedam swoje k04 jakbys byl chenty ;) zobacze czy wykrece niedlugo lepszego "dila",co do auta dwa wielkie minusy,brak zenka, i ta blacha us,ochyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon jest na końcu listy modów gdzieś bardziej wolałbym przyciemnione lampy w środku niż bixy bo moje zwykłe świecą bardzo dobrze i mi całkowicie wystarczają. Blacha us jest kozak dla mnie rzuca się w oczy i dodaje agresywnego wyglądu, jedynie sama blacha mogła by być mniejszych rozmiarów lepiej by się wkomponowała w klape, nie zamieniłbym nawet na sline klape EU tej z US :) podoba mi się i na żywo robi robotę.

Dziś nałożyłem SOFT99 Fusso Coat 12 Months polecam bardzo chyba najlepszy wosk w tej kasie. W planach jest malowanie grillu na czarno pytanie czym najlepiej by efekt był trwały? Matowić i jakimś sprejem ? Kto malował grill ? Pozdrawiam.

cgthqpt85n4d.jpg

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie chodzi mi o blache!!!!klapa pasuje do reszty,u mnie w pasku plan us zrealizowany,niestety w a4 do kombi ciezko trafic i raczej dam spokoj,moja blacha duzo lepiej wyglada :P

10982154_10206317200025841_5508390560697

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill polecam pomalować u lakiernika lub ewentualnie okleić folią tak jak w filmiku poniżej:

planuje tak zrobić z chromowymi listwami dookoła szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji malowania grilla w czarny mat zostały też pomalowane odblaski w kolor zderzaka i tak to wygląda. W przyszłości wpadnie i tak zderzak sline i ori black grill ale na razie, żeby odblaski rowerowe nie szpeciły to jest tak. :) Tanio i efektownie.

20151203_145109.jpg

s_u.jpg

A tu mała zapowiedź tego co się dzieje. Turbo k04-064, wtryski S3 wkład pompy paliwa wydajniejszy i garaż gregora10=?? :)

1_pg.jpg

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

= Około 330hp:) chociaż Grzesiek mówił ze trochę więcej.. i oby tak było:D

Witajcie!

Niecierpliwie czekamy na opis prac i wynik z hamowni po modach :D

Ciekawe jakie czasy po wypluje mod-ach na g-tech'u?

PS. Te 17" na zime idealne :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest zwykły niestety, gdyby był sline to nie musiałbym zmieniać :), opis prac filmy itd na pewno będą cierpliwości ;), Myślę, że na nowy rok będzie update a być może przed świętami. Na lato plan na lekkie 18 coś w stylu ats dtc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja szukam zderzaka s-linę USA a ty malujesz odblaski

Można przed malowaniem wyciąć dziury, miejsca są zaznaczone z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest zwykły niestety, gdyby był sline to nie musiałbym zmieniać :), opis prac filmy itd na pewno będą cierpliwości ;), Myślę, że na nowy rok będzie update a być może przed świętami. Na lato plan na lekkie 18 coś w stylu ats dtc :).

Witaj,

Widzę, że oprócz upgrade'u mocy/nm idziesz w odchudzanie fury? :D

ATS-y lekkie albo OZ i zawsze z masy nieres. troszkę spadnie :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi a, że atsy mi się bardzo podobają i są lekkie to będą na bank ;), w planach tez kubły z rs4 b7 bym miał gdzie wpadać przy wciśnięciu pedała gazu :naughty: są na pewno lżejsze i lepiej będą trzymać w zakrętach niż nalesniki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomalowałeś odblaski ? :wink:

Naleśniki u mnie też są , powiem szczerze że wole recaro :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pomarańczowe z przodu zderzaka są brzydkie po prostu :) raziły mnie w oczy a tył zostawiłem jak na serii póki co, recaro są za ciężkie a z czegoś pare kg muszę urwać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomarańczowa to tak średnio ale zobacz jak u mnie przyciemnione wyglądają fajnie :wink:

vT54yqV.jpg

takie foto bo innego nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepiej w kolor było dać Ty masz fajny pakiet black i do kratek, grilla, relingów bardzo fajnie się komponują podejrzewam, że jakbym ja miał przyciemnione to raczej do niczego by to nie pasowało. Coraz bardziej mi chodzą bixy po głowie ale jak już to kierunek biały i malowane w środku na czarno. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...