Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione " RS4 sedan" w Londynie


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

ewidentnie zrobił to jakiś skur..... być może i bez powodu, ale bardziej z zazdrości (czerwony zderzak w środku mowi nic innego jak... zobaczymy jaki teraz zrobisz tuning skur..... ) ehhh , brak słów..jak ktoś wcześniej napisał zaj...takiego kolesia gołymi rękami :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wie to ciekawe co zrobi w takim razie ja bym obciął ręce i jaja :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na to , ze to nasi rodacy za tym stoja. Coz zwykla zazdrosc i zawisc, ze ktos moze zyc lepiej i miec cos czego my nie mamy... wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na to , ze to nasi rodacy za tym stoja. Coz zwykla zazdrosc i zawisc, ze ktos moze zyc lepiej i miec cos czego my nie mamy... wstyd.

a dlaczego tak myslisz?mieszkam tu juz troche i tylko Polacy i inni obcokrajowcy jezdza takimi autami,malo ktory anglik kupi audi,bo jest dla niego za ''droga'' w utrzymaniu-wiele razy slyszalem w pracy-niby zartem''przyjechal tutaj i jezdzi audi-dorwali sie do benefitow i kupuja sobie fajne auta'' w takich wypadkach ja im odpowiadam krociutko-jak zazdroscisz,to sprzedaj forda KA ,albo corse i tez kup sobie fajne audi,a nie patrzysz,zeby byle czym jezdzic,ale jak najtaniej'' mysle,ze to zmieni Twoj poglad na ludzi,ktorzy wyjechali z kraju :cool1:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 20:44_________________________________________________ a tak poza tym to polacy wyjechali po to ,zeby bylo im lepiej -skoro jezdza audi-nie musza zazdroscic innemu posiadaczowi audi,bo to wlasnie kto inny zazdrosci nam,nie my sobie wzajemnie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia stad, ze taki juz mamy narod i poniekad z autopsji. Mieszkalem do niedawna w Danii. Od 2006 roku. Do sierpnia 2007 bylo tam nas jak na lekarstwo ale jak tylko Dunczycy otworzyli oficjalnie swoj rynek pracy dla nas zjechalo sie rodakow sporo i od razu zaczely sie dziwne kradzieze rowerow, do klubow nie wpuszczali polakow bo np. w zeszlym tygodniu polacy zrobili rozrobe, darcie (sorry za wyrazenie) mordy po pijaku w parkach i podejrzane lazenie po nocach w kilkuosobowych grupkach. Dunczycy to bardzo spokojny i uczciwy narod. Swego czasu mozna bylo zobaczyc np radio panelowe zostawione na ulicy w cabrio przez caly dzie i nikt tego nie ruszyl, ludzie auta zostawiali niezamykajac ich wychodzac na moment do sklepu. A teraz, policyjne patrole po nocy jezdza czesto, ludzie blokady na rowery zakladaja. Na wyspach ten proceder tez wystepuje. Przykro, ze mamy jako narod taka wizytowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... a cała reszta czyli 6mld ludzi różnych narodowości to świętość? tylko nasi są złodziejami , oszustami itd? idioci są wszędzie i narodowoścć nie ma tu żadnego znaczenia

zresztą , szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jesli kogokolwiek urazilem, ale spotkalem sie z nieprzyjemnymi opiniami o "nas" po tym jak te wszystkie rzeczy zaczely sie dziac. I naprawde przykro sie robi kiedy Ty jako ucziwy czlowiek, ktory ma rozum jedziesz tam, pracujesz i nikomu nie wadzisz, slyszysz nagle opinie o swoich rodakach, ktorzy przyjechali nie tylko po to aby zarabiac. Swego czasu bylo nawet glosno o grupie 7 polakow zlapanych w Kopenhadze, ktorzy masowo kradli rowery. Coz, zawsze sa wyjatki, zawsze znajda sie czarne owce. Wiem, ze bledem jest uogolniac ale jak sie slyszy coraz czesciej takie rzeczy, czowiek zaczyna sobie pewna opinie o ogole wyrabiac.

Przytocze jeszcze cos OT, co uslyszalem od znajomego, ktory jest Afganczykiem. Mial dziewczyne polke i kiedy pierwszy raz pojechal do niej do szczecina jej rodzina zwyczajnie go nie wpuscila do domu, twierdzac, ze zapewne jak afganczyk to terrorysta !!! To juz przegiecie bylo. Tym bardziej, ze facet mieszka w Danii od 20 lat a przyjechal tam jako dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... a cała reszta czyli 6mld ludzi różnych narodowości to świętość? tylko nasi są złodziejami , oszustami itd? idioci są wszędzie i narodowoścć nie ma tu żadnego znaczenia

zresztą , szkoda słów.

oczywiscie, ze obywatele innych panstw i narodowosci tez popelniaja przestepstwa, ale jak Polak trafia za kratki to zazwyczaj za kradziez. Przynajmniej tak jest w DE (wiem z pewnego zrodla :wink4:) Przykre ale prawdziwe. Bedac Polakiem za granica zawsze bedziesz nosil pietno zlodzieja, wlasnie dzieki takim baranom, ktorzy wyjezdzajac za granice w celach przywlaszczenia sobie cudzego mienia, psuja opinie narodu.

Swoja droga my Polacy nie zawsze darzymy sympatia innych (np:Turcy) , a przeciez nie kazdy z nich jest oszustem i handlarzem narkotykow. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUCAS o tych rowerach to prawde piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niedawno kumpel mi opowiadał ja jego kolega wozi rowery do Polski , bo tam na ulicy ludzie zostawiają jak niepotrzebują -

Teraz sobie o tym przypomniałem

Te Polskie żule ( inaczej nie można ich nazwać ) myślą ,że jak rower na ulicy stoi to już jest jego bo ktoś go zostawił i niechce

cholera :polew: oni są tak durni

czy tak bezczelni ?

Normalna wiocha , w wielkim świecie - jak tak dalej będzie to nam wizy zrobią w całej uni , przez tych baranów .

Najlepsze ,że świeża partia rowerów znowu będzie.

Niedojrze ,że kradną to jeszcze tu ludziom ciemnote wciskają , że legalny sprzęt mają.

Nie cierpie złodzieji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra, ja pie....

po mojemu to go gwizdli na jakiegos wala, pozniej zamasakrowali, zeby wygladalo jakby ktos kogos nie lubil i postawili samopas....

tak na zapiskach:

to to audi (na pierwszej fotce kiedy jeszcze go nie skradli) wygladlo beznadziejnie, jakis oblesny tunning. takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra, ja pie....

po mojemu to go gwizdli na jakiegos wala, pozniej zamasakrowali, zeby wygladalo jakby ktos kogos nie lubil i postawili samopas....

tak na zapiskach:

to to audi (na pierwszej fotce kiedy jeszcze go nie skradli) wygladlo beznadziejnie, jakis oblesny tunning. takie jest moje zdanie.

jak sie nie znasz to sie qr....nie wypowiadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra, ja pie....

po mojemu to go gwizdli na jakiegos wala, pozniej zamasakrowali, zeby wygladalo jakby ktos kogos nie lubil i postawili samopas....

tak na zapiskach:

to to audi (na pierwszej fotce kiedy jeszcze go nie skradli) wygladlo beznadziejnie, jakis oblesny tunning. takie jest moje zdanie.

Dziwnie, ja nie widze tam obleśnego tunningu... Tylko lekkie zmiany, nie bardzo rzucające się wy oczy.. Było fajne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...