Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to jak już sprzdajemy, ja mam fotele i kanapy z poduszką i reflektory bosch oryginały dzielone do B5 8d. kompletne.

a że było nas trzech no niestety pogoda dała się we znaki, szlak, jeszcze zaczeło padać akurat jak przyjechaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kiedy masz czas? ta inspekcja mnie meczy [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 23:39 _________________________________________________PANOWIE I PANIE! Dajcie namiar na jakiegos dobrego mechanika u ktorego moge zrobic przy zawieszeniu - wachacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Rany Julek. Jak ja strasznie dawno nie byłem w rodzinnych stronach :decayed:

Muszę się zacząć rehabilitować :D

Łaska Boska, że dajecie radę samodzielnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachacze zamowione ;) - http://moto.allegro.pl/item349514063_wahacze_kpl_audi_a4_a6_vw_passat_2_lata_gwarancji.html mysle ze powinno wystarczyc, myslalem ejszcze o samym drazku kierowniczym ale ta czesc raczej sie tak nie psuje ..troche sie obawiam o te koncowki drazkow bo to jakas c**jnie tam wcisneli niby gratisowo. Mam pytanie czy przy wymianie sprezyn z przodu jest duzo zabawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nei lepiej zamówić zawieszenie FEBI - za 1100-1200 jest do wyjęcia - oryginalne niemieckei - za***iste - bez opowiadnai o gratisach i takich tam.

sprężyny - trzeba mieć urządzonko, bo nie jeen mechanikt zszedł z placu boju przy wymianie na głupa. pogadaj z dominikiem chyba 50 zł od sprężyny = grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli robić to kompelksowo całość - ja zrobiłem febi i teraz musze od nowa pojechać i zrobić amory - amory niszczą się pierwsze - a jak sa skopane to za mocno obciążają zawieszenie i kółko się zamyka - jesli remontujesz to po całości- a jeśli nie chces z- to jeździj aż rozjebiesz zawieszenie kompletnie i wtedy zrób całość- prawie uskładasz - i powiem tak, to kup już KAGERA - trochę droższy bo za 900 mozna wyjąć w tarnowie, ale nie pakuj sie w niewiadomo co - jak siępoczujesz jeśli za rok znowu zacznie piszczeć - i 600 w plecy + 300 za wymiane i od nowa. moje zdanie zawsze będzie takie samo - nie jeździcie maluchami - była kasa na audi trzeba mieć teraz na robienie koło autka bo inaczej za chwile będzie lipa i zaczniecie narzekać że audi się sypią - nie sypią się tylko każde auto wymaga remontów - szczególnie 10-letnie i szczególnie po naszych super drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale wywalone amory obciążą ci zbyt mocno zawieszonko - jedno jest pewne, zrobione raz a dobrze procentuje na przyszłość, odłóż kaske i zrób całość, w ten sposób cały czas będziesz miał coś nie dokończone i nigdy nie będzie pełnego komfortu, albo jedno albo drugie uwalone, i tak w kółko, jak zrobisz jedno - poleci inne itd itd.

poczekaj, odłóż kaske i zrób pożądnie, chyab że myślisz gonić auto - wtedy następca będzie się o to martwił. a jakie ty masz felgi jeszcze? bo od 17 w góre to u nas masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...