Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://pl.youtube.com/watch?v=RRjplaPaEfQ macie filmik jest jaki jest, niestey to tylko telelfon chociaz i tak sadze ze jest dobry (same światełka ) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik rewelacja, a kto nie dotarł niech żałuje... Dzieki wszystkim za przybycie i miła atmosferke ;)

Właśnie zgrywam fotki na kompa i wrzuce pozniej tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Haha tukan to niezle skrociles traske :) Trzeba bylo tak odrazu! to teras skoro masz 70km bedziesz czesciej wpadac :D a z tym xenonem hehe to ciesz sie ze miales dobre halogeny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Haha tukan to niezle skrociles traske :) Trzeba bylo tak odrazu! to teras skoro masz 70km bedziesz czesciej wpadac :D a z tym xenonem hehe to ciesz sie ze miales dobre halogeny ;]

Ja wiedzielem ze jest krocej ale nie az tyle :mysli: Specjalnie jechame do krk zeby jechac z Sokolnh do was :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja tez juz dotarlam...... :)

Spocik bardzo fajny.........dzieki wszystkim za spotkanko i mila atmosfere.... :thumbup::kox:

Fajnie bylo was wszystkich poznac......

I oby czesciej.......sie spotkanka w takim milym gronie odbywaly......

ykk dzieki za towarzystwo w drodze powrotniej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wszyscy juz dotarli calo i zdrowo?

Ale ze mnie gapa.... :embarrassed:

Slaweq dzieki wielkie za plytke...... :naughty:.....fajowa.... :decayed:

Angel nie ma za co... ;)

Ja własnie się wturlałem do domku :decayed: niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać :kox:

Hauzer gdzie Ty nam sie zapodziałes???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadużo wrażeń normalnie :kox: troche sobie drogi pomyliłem ;p

Ale byłem pierwszy w rzeszowie ;p [br]Dopisany: 24-11-2007, 23:37:11_________________________________________________A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy :decayed: Następnym razem coś na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...