Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TTom3k :shocked:

Tylko tak dalej.. :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 15:45 _________________________________________________L3Vy jest jeszcze gdzies w DT snieg..? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k :shocked:

Tylko tak dalej.. :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 15:45 _________________________________________________L3Vy jest jeszcze gdzies w DT snieg..? :chytry:

Z tego co widze to nie :D Oka.. uciekam na bibe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BU! co tu sie dzieje ? JA wlasnie wrocilem a rzeszowa...caly dzien matma! masakra;/ Spotkalem jeszcze klubowicza z rzeszowa ;] poscigalismy sie i moj avant okazal sie szybszy :D Ale ja mialem zalanego vracinga a on jakas ukrainska 95 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no pięknie :D

ja tez muszę sprawdzić jak moja :a4fan: będzie latać na 98' bo jak narazie to biega na 95 :P

TTom3k a ten V-racing to z Shella ??(sorka za kryptoreklame :P)

bo swego czasu jak tankowałem tam moją byłą bryke (Diesel) to była znaczna różnica na osiągach i głośności pracy silnika.. :>

Aaaa... widziałem w Newbie nową osóbke z Tarnowa:) hehe TTom3k dobra robota z tym kalendarzykiem. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w Tarnowie nie ma v-power diesel..

L3Vy dzieki.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w Tarnowie nie ma v-power diesel..

L3Vy dzieki.. :naughty:

ale jest Super Diesel albo Extra Diesel... różnica może z 4gr na litrze i naprawde pieknie sie jeździ na takim palikqu...

Dobranoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie respektuje paliwa ani z Orlenu ani bardziej z BP.. :naughty: zostaje wiec tylko doczekac lepszych czasow Shella.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BU! co tu sie dzieje ? JA wlasnie wrocilem a rzeszowa...caly dzien matma! masakra;/ Spotkalem jeszcze klubowicza z rzeszowa ;] poscigalismy sie i moj avant okazal sie szybszy :D Ale ja mialem zalanego vracinga a on jakas ukrainska 95 ;P

No 100 oktanów przewyższa ukraińskie 95, ale takie czasy że chodzi o koszty :rant: no a co do ścigania to TTom3k całkiem mi nie zniknął, była to jakaś jedna długość samochodu, musimy sie zmierzyć na takim samym paliwie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BU! co tu sie dzieje ? JA wlasnie wrocilem a rzeszowa...caly dzien matma! masakra;/ Spotkalem jeszcze klubowicza z rzeszowa ;] poscigalismy sie i moj avant okazal sie szybszy :D Ale ja mialem zalanego vracinga a on jakas ukrainska 95 ;P

No 100 oktanów przewyższa ukraińskie 95, ale takie czasy że chodzi o koszty :rant: no a co do ścigania to TTom3k całkiem mi nie zniknął, była to jakaś jedna długość samochodu, musimy sie zmierzyć na takim samym paliwie :mysli:

Otoz to ;) jeszcze pewnie nie raz bedzie okazja zeby sprawdzic furki. Ale napewno paliwo robi swoje;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie respektuje paliwa ani z Orlenu ani bardziej z BP.. :naughty: zostaje wiec tylko doczekac lepszych czasow Shella.. :cool:

BP ma ogólnie dobre paliwo.. ale nie to w Dabrowie... :) - bo to nie prawdziwe BP... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...