Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Maxa zakupiłem na PC trochę pograłem niezła jest teraz czekam na radka 7970 i się będzie działo a115.gif

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
@Nosfer, grałes w ten THE WALKING DEAD ?

Nawet w miare...

Tylko ciekawe kiedy rzucą następny rozdział.

Grałem, grałem - fajny klimacik. Ale jeszcze nie przeszedłem pierwszego rozdziału, bo zebrało mi się sporo pracy, do tego uczelnia, poza tym w drodze do pracy gram na 3Dsie, w między czasie udało mi się wyrwać mocnego laptopa :wink: Więc coś tam na kompie posiedzę jeszcze, a jak mam trochę czasu na pogranie na konsoli to odpalam BF3, bo to dla mnie wciąż gra no 1.

A czas mam dopiero jak młody pójdzie spać więc mam nie mogę skończyć żadnej gry :facepalm:

Opublikowano

Zna ktoś cenę Dirt Showdown na X360 w sklepach typu Media Markt, Empik, Auchan itp?

Opublikowano

są jakies gry wojenne na xboxa w które można grac we dwoje(przedzielony ekran),lub jeden na jednego?

Opublikowano
są jakies gry wojenne na xboxa w które można grac we dwoje(przedzielony ekran),lub jeden na jednego?

ARMY OF TWO the 40th day

Opublikowano

Skończyłem singla w Dirt Showdown i fabułę w Max Payne 3, przy okazji zapiąłem 31000 Game Score :banan:

ReniferNVISION.png

Opublikowano
są jakies gry wojenne na xboxa w które można grac we dwoje(przedzielony ekran),lub jeden na jednego?

ARMY OF TWO the 40th day

Wejdź sobie na Co-Optimus - Your Prime Source for Co-Op Gaming!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś chciał pare gier do ps3

GT5, RDR, beowulf, resistance, Ufc 2009.

5 gier za 140zł, nie posiadają rys.

Opublikowano

Path of Exile gra ktoś?

Opublikowano
Path of Exile gra ktoś?

Masz beta key?

Opublikowano

Ale jaja robią, tyle czasu czekać na 2 epizod do Walking Dead :facepalm:

Miał być co miesiąc a juz chyba 2miechy ludzie czekają, a kase od ludzi zebrali...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam Spec Ops: The line

Fajna ro***erducha z dobrym klimatem :thumbup1:

PS. 32k GS zapięte... idziemy dalej:banan:

Opublikowano

Ma ktoś ochotę złożyć sie na Dead Island z PSN ? 99zł kosztuje. wyszłoby po 50zł, bo teraz tylko 2 sloty dają. Ponoć gierka niezła.

Opublikowano
  • Autor

Niezly LOL. GRID2 wychodzi za 5 dni, a dopiero TERAZ opublikowali jakis smieszny trailer :shock3:

Opublikowano

Ja pierdziu :shock3: będzie w co grać :banan:

Opublikowano

Zastanawiam się na X360 czy nie kupię, kumpel ma w cholere gier (przerobionego) i praktycznie za free ma gry :decayed:

Opublikowano

Age of Empire online

Opublikowano

Ja mialem przerobionego x'a ,. i go sprzedalem w koncu, nudno sie zrobilo, kupilem ps3 , pogralem i poki co lezy i sluzy jak odtwarzacz bd, czekam na nowa czesc god of war, a grac to gram teraz na pc w battlefielda 3 , czasem zalacze gta 4 bo na steamie kupilem all czesci za 30 zl ;'] wczesniej gralem w bf 3 na ps3 ale graficznie to jest kupa jesli sie gra na pc w 1080p z ultra detalami ;]

Opublikowano

I mam już na półce PS3 i XBOX360 oba czarnuchy :decayed:

Trzeba się zaopatrzyć w trochę gier na iksa :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.