Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wierzę, że to napiszę serio. Po tylu latach Fifa, śmiem twierdzić, że ea niech robi piłkę dla kobiet, w tym roku PES mnie przekonał, gra się miodnie, soczyste strzały, dobre wyjścia napastników, i brak karnych za dotknięcia jak to jest w fifie.

Ogólnie wolę pesa :-( :-( ale jakby Połączyć siły obu gier to była by (chyba) prawdziwa uczta piłkarska.

Gdyby nie dość napięty grafik kupiłbym PES, ale w tym roku nie kupię żadnej z braku czasu na granie :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja po ograniu dem wybieram PESa2016, będzie słabo grać online, ale za to gameplay świetny, pierwsze oceny gry bardzo dobre około 8,5/10

Opublikowano

No ja nie pykalem w demo fify ale w pesa demmo tak i mnie nie przekonalo ...

A w ogole gra ktos wirtualne kluby w fifie 15 na XO ?

Opublikowano

hoooy z fifą i peesem , kupujcie MGSa bo mieżdży suty :)

Opublikowano

No w tym roku zdecydowanie warto kupić inne gry niż piłkę xd

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fifa 16 za tydzień u mnie :D

Edytowane przez Arkadiush

Opublikowano

Do mnie demko FIFY 16 na PS4 nie trafiło - PES wydaje się być o wiele lepszy. Dla samych składów online nie warto kupować FIFY (chyba, że cena sporo spadnie). Do końca roku i na początku wychodzą fajne tytuły i warto na nich się skupić :)

Przechodzimy z kumplem Evil Within - świetny horror. Jest kilka wad, ale gdyby zwracać na to uwagę to w np w FIFE nigdy bym nie zagrał he he :)

Opublikowano

Szkoda ze w PES2016 nie ma żadnej polskiej drużyny... Ale w sumie nie ma co się dziwić heheh

Opublikowano

Pełna Fify powinna śmigać dopiero, tak było z 15-tka na czwórke, demo jest 3x gorsze od 15-tki.

Leciał ktoś Far Cry'a 4 Doline Yeti i reszte z season pass'u? właśnie ściagam :naughty:

Opublikowano

Ja tylko podstawkę ale nie wkręciło mnie jak zresztą poprzednie części.

Opublikowano

a mi znowu pes wogole nie podchodzi. za to fifa jak najbardziej tak :)

graficznie pes wygrywa, ale gameplay fifa ma lepszy :) przynajmniej wedlug mnie

Opublikowano

e856d1405cc1135da148e8f9edbe5277.jpg

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Wczoraj zaliczyłem 3h w pełną wersję fify16 i powiem, że jakoś lepiej to działa niż demo. Szkoda, że nie ma gdzieś omówionych nowości typu trening zawodników lub drybling "bez piłki" itp. Chyba, że jeszcze tego nie znalazłem ;)

Opublikowano

Ja już jutro będę ogrywał fulke PES2016 to wam zdam sprawozdanie ;)

Opublikowano

ktoś ma na zbyciu dysk 20gb do xbox 360 slim ? chetnie kupie bo nie moge zagrać w BF 4

Opublikowano

Po ograniu pesa 2016 powiem wam że wymiata, brak polskich drużyn czy ligi angielskiej nie przeszkadza sam sobie ich dorobiłem z oryginalnymi kitsami i logami;-) mogę wrzucić fote jak niewierzycie hehe. Polecam fan fify :-P

Edytowane przez grampp

Opublikowano

ktoś ciśnie w nowego MGSa ?

Cisnę w MGS V Phantom Pain od ponad tygodnia - 23 epizod i gra z każdym kolejnym robi się coraz ciekawsza. Pod każdym względem nowy MGS miażdży i masakruje :-) Polecam soundtrack z gry https://www.youtube.com/watch?v=83jWwQfK-f8 - ja już słucham w samochodzie ;-)

Opublikowano

Ja jestem przy 14 epizodzie , 48h gry i wyskakuje mi progres 18% wiec jeszcze duuuzo zabawy :)

Opublikowano

Ja jestem przy 14 epizodzie , 48h gry i wyskakuje mi progres 18% wiec jeszcze duuuzo zabawy :)

Fakt, zabawy jest sporo - 50 epizodów + prawie 160 side ops'ów.

Opublikowano

Ja jestem przy 14 epizodzie , 48h gry i wyskakuje mi progres 18% wiec jeszcze duuuzo zabawy :)

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.