Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

http://antyweb.pl/wp-content/uploads/2013/05/24.png

http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2013/141/1392238/xboxone.jpg

Dziwie się że nikt nie pisał jeszcze dzisiaj, kilka godzin temu była premiera nowego X'a

8 rdzeni cpu 8 gb ram 500 gb dysk usb 3.0

Ma w sobie Windowsa :decayed:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Nowy Xbox - światowa premiera konsoli nowej generacji Microsoftu - Onet Gry

Powiem szczerze, że byłem mocno napalony na nowego x-a ale po tej prezentacji chyba wybiore ps4, najbardziej frustruje mnie zdanie:

"nie robimy maszyny do grania"

Nie wiem do czego to wszystko zmierza, ale widać czasy gdzie wkładało się gre i poprostu grało odchodzą w niepamięc, nie mówiąc już o wymuszonym podpięciu kinecta i podpięciu do sieci przynajmniej raz na dobę:facepalm: Jest jeszcze jedna rzecz dla której jestem w stanie przejśc na konsole sony, dużo większy wybór wszelkiej maści kierownic, a nie w ms gdzie tylko 3 modele współpracują z konsolą:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu robią kombajny do wszystkiego, tak by hamburgery mogły sobie również pizzę zamówić :wink:

Dla mnie konsola powinna być sprzętem głownie do grania, no ale taka już jest teraz tendencja "all-in-one".

Skąd wytrzasnąłeś info z tym koniecznym podpięciem konsoli raz na dobę :naughty:

Q: Does Xbox One require an “always on” Internet connection?

A: No, it does not have to be always connected, but Xbox One does require a connection to the Internet. We’re designing Xbox One to be your all-in-one entertainment system that is connected to the cloud and always ready. We are also designing it so you can play games and watch Blu-ray movies and live TV if you lose your connection.

U mnie dosyć często zdarza się, że net potrafi zrywać, więc nie przyjmowałem do wiadomości plotek "always-on" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu robią kombajny do wszystkiego, tak by hamburgery mogły sobie również pizzę zamówić :wink:

Dla mnie konsola powinna być sprzętem głownie do grania, no ale taka już jest teraz tendencja "all-in-one".

Skąd wytrzasnąłeś info z tym koniecznym podpięciem konsoli raz na dobę :naughty:

Dla mnie równiż konsola to tylko do grania i odstresowania po ciężkim dniu:whistling: Wiem że nie będe na tym oglądać filmów ani serfować po necie bo od tego mam pc-ta, laptopa, itp. O tym podłączeniu przeczytałem na polygami, ile w tym prawdy się okaże:eusathink:W każdym razie nie pasuje mi kierunek w którym podąża ms, nie lubie czuć się podglądanym, a takie bym miał napewno odczucie mając kinecta podłączonego do konsoli z netem:thumbdown: Już nie wspominam o tym że większość usług u Nas na rynku będzie nie dostępna:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, często wyłączam Kinecta bo mnie wqrwia jak to mnie patrzy jak gram w majtach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od siebie zapytam gdzie sa gry ktore wymagaly myslenia i trwaly wiecej niz 8h...

Seria LEGO :naughty: aby poznajdować wszystko trzeba trochę pogłówkować i nie da się ich skończyć w 8h :decayed::wink:

Za dobry tydzień premiera GRID 2 :whistling: już się grzeję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, często wyłączam Kinecta bo mnie wqrwia jak to mnie patrzy jak gram w majtach :polew:

:grin::grin::grin:

a ja od siebie zapytam gdzie sa gry ktore wymagaly myslenia i trwaly wiecej niz 8h...

podalem wyzej STALKER

Jedna z najlepszych klimatycznych i dajacych do myslenia :whistling:gier typu " tratatata " w jaka gralem :wink:

wszystkie Call of itp gry to zupelnie co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pierwszą część Stalkera chyba w 2005r grałem, była meeegaaa:kox: Klimat w ciul dobry i wiele ale to wiele godzin się grało, ogrom mapy i zwiedzania robił niesamowite wrażenie:kox:

Chętnie bym zagrał w tą część.

Remik a tego Stalkera co wrzuciłeś wyżej to jakaś nowa pełnowartościowa część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paaanie, STALKER to jest jedna z tych starych i lepszych :) poza tym jak bys zrobil jeeeszcze wieksza czcionke i grubszy bold to moze bym zauwazyl a tak to wiesz... ;) lewo sie doszukalem :)

a co do samej gry to bardzo mi sie podobala, klimat super, dlugosc odpowiednia, przeszedlem pare razy, szkoda ze to juz nie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry ze świetnym klimatem :thumbup1: Szkoda, że STALKER2 nie wyjdzie a sieciowe strzelanki nie bardzo mnie kręcą :kwasny:

Zapomnijcie o S.T.A.L.K.E.R. 2, gra poszła do kosza. Powitajcie Survarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paaanie, STALKER to jest jedna z tych starych i lepszych :) poza tym jak bys zrobil jeeeszcze wieksza czcionke i grubszy bold to moze bym zauwazyl a tak to wiesz... ;) lewo sie doszukalem :)

a co do samej gry to bardzo mi sie podobala, klimat super, dlugosc odpowiednia, przeszedlem pare razy, szkoda ze to juz nie wyglada...

:decayed:Bardzo ale to bardzo POLECAM dlatego tak sie ... :grin: pamietam jak pierwszy raz wlaczylem :kwasny: mysle sobie grafika :decayed: ale po paru godzinach

wszytkie inne zostawilem i nie bylo mnie ponad miesiac :grin:to nie sa gry, ktore koncza sie nawet po kilku dniach ciaglego grania :decayed: teraz sa mody do wgrania, nowe laty i DX11 :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=uviI1Vg6d7o

Forum Stalker.pl • Strona główna

Pawel sa tylko 3 czesci Stalkera

Shadow of Chernobyl

Clear Sky

Call of Pripyat

reszta to mody do nich pod rozna nazwa :wink:

Wszytkie sa dobre ale szczegolnie 1 i 3 czesc :kox:

Nowy Stalker kiedy wyjdzie $$$ :wink: czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mnie druga czesc zawiodla i w call of prypyat nie gralem, mowisz ze warto?

w sumie jak by te mody daly rade to moze i w jedynke bym i zagral ;)

a jak zaczalem grac w jedynke to tez zniklem ze swiata realnego na wiele dni :D:D naprade jedna z lepszych gier FPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera jak Reniu pisal nowy Stalker nie wyjdzie :facepalm: pier..... komercja :exclamation:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

no wlasnie mnie druga czesc zawiodla i w call of prypyat nie gralem, mowisz ze warto?

oooo YES !!! :decayed: oczywiscie werja PL z lektorem :kox: chyba znowu zaczne ta niesamowita przygode :kox::kox::kox:

ps. kiera odpocznie :grin:

tu sa mody...

np. do ostatniej czesci S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat: Mods, Download Mods for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

i nie tylko :wink: UDANEJ ZABAWY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że były 3 części ale to już dawno temu wyszły, myślałem że jakaś nowa z teraźniejszą grafą wychodzi.

Też grałem w 2 pierwsze części a w prypeć dałem sobie spokój ale jak mówicie że ok to trzeba peceta przegrzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że byłem mocno napalony na nowego x-a ale po tej prezentacji chyba wybiore ps4, najbardziej frustruje mnie zdanie:

"nie robimy maszyny do grania"

przede wszystkim to poczekaj na E3, tam dowiesz się konkretów. To typowo teaserowa konferencja, której w sumie mogłoby nie być...

Ja czekam na konkretne info na temat exclusive'ów, chcę zobaczyć gameplay'e, wtedy zacznę oceniać nowego X'a.

Poza tym kaman... poczekajmy aż ta konsola zostanie w 100% odkryta, niech pokaże pełnię możliwości, komplet usług.

Nowej PS nawet nie widzieliśmy, tylko kilka gameplaye'ów, które też nie powaliły na kolana. OT fajna grafika i tyle.

Jak ktoś teraz podejmuje decyzję co kupi... to przepraszam, ale nie skomentuję tego :grin:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Xbox One na spokojnie Ť Playing Daily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że byłem mocno napalony na nowego x-a ale po tej prezentacji chyba wybiore ps4, najbardziej frustruje mnie zdanie:

"nie robimy maszyny do grania"

przede wszystkim to poczekaj na E3, tam dowiesz się konkretów. To typowo teaserowa konferencja, której w sumie mogłoby nie być...

Ja czekam na konkretne info na temat exclusive'ów, chcę zobaczyć gameplay'e, wtedy zacznę oceniać nowego X'a.

Poza tym kaman... poczekajmy aż ta konsola zostanie w 100% odkryta, niech pokaże pełnię możliwości, komplet usług.

Nowej PS nawet nie widzieliśmy, tylko kilka gameplaye'ów, które też nie powaliły na kolana. OT fajna grafika i tyle.

Jak ktoś teraz podejmuje decyzję co kupi... to przepraszam, ale nie skomentuję tego :grin:

Nie no w zupełności się z Tobą zgodzę ale na tą chwilę X można powiedzieć że mnie odrzucił, oczywiście wszystko się wyprostuje jak konsole wejdą na rynek i dopiero wtedy będzie można wydać jakiś sensowny werdykt:wink: Jeszcze po cichu liczę, że się miło rozczaruje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... postanowilem jeszcze raz rozpoczac TOTALNY odjazd S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci :banan:

Jak ktos rowniez ma ochote to proponuje wgrajcie tego moda :wink: Swartz 1.3 full - waga 1.3 GB :kox:S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers

poprawka do moda - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers

+ bron HD :decayed:S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Mods: 100 Mbps Fast File Download Servers

ciekawe czy wejdzie mix... pewne mody mozna z soba miksowac :wink: dziala ponoc rowniez pod Clear Sky i Shadow of Chernobyl

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Najlepiej zrobic sobie kopie folderu z gra :wink: a nastepnie testowac mody :kox: jak by cielo itp. zawsze mozna podmienic i cos innego testowac na szybko :wink:

wlasnie robie testy MISERY :kox: - : MISERY mod for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Mod DB

1z3qj9y.jpg

S.T.A.L.K.E.R. - MISERY Blowout - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo chętnie sobie pogram znowu w stalkera :-D najlepsza seria w jaką grałem... Cud miód i malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...