Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dorzucilem drobny drobiazg do mojej a4 co o tym sadzicie (sorka ze czarno biale ale mialem uświnione auto :polew: )

poprawiao3uu3.jpg

w800.png

poprawiao1zy4.jpg

poprawiao4or9.jpg

Opublikowano

a ja kolego mysle ze... kaszana...;p

Zajebiaszcze! gdzie to można zakupić xD

pozdro

Opublikowano

nawet, nawet... :mysli:

Opublikowano

Fajnie to wygląda, pozytywnie :good: Daj namiar.

Opublikowano

Chyba mogą być...

Ciekawe, czy ktoś się pokusi o diody a'la nowy RS6 - proste w dolnej części lampy.

W RSie wyglądają zaje.... :kox:

Opublikowano

Jest :good: jednak ja bym nie zamienił swoich przeciwmgielnych na coś takiego :)

Opublikowano
  • Autor

trzeba jeszcze miec przeciwmgielne :decayed: z tąd ten pomysł. przesle wam foto jak wyszoruje autko - beda w kolorze wtedy jest za***isty efekt. a w nocy bajka :>

Opublikowano

W nocy? Przecież to światła do jazdy dziennej :chytry:

Opublikowano

Zawsze byłem przeciwnikiem udziwnień tego typu, ale musze przyznac, że nawet niezle to wyglada :good:

Opublikowano

W nocy? Przecież to światła do jazdy dziennej :chytry:

dokladniwe, ale jak widac i do nocnego agro tuningu :decayed:

Opublikowano

kred do tej pory byłem bardzo na nie co do ledów w B5 ale... nie wygląda to źle :mysli: Może trochę dużo tych diodek, ale mniejsza ilość może wyglądać gorzej :mysli: Hmmm, podaj koszt i na czym montaż polegał, znaczy co kupiłeś i czy wystarczyło podpiąć np. pod kabelek od halogenów? Ciekawe co z trwałością tych ledów :gwizdanie: Ogólnie może być nie, bije po oczach :good::naughty:

Opublikowano

a co powiecie na to?

f3ee83444190c61fm.jpg

Opublikowano

spoko, ale powiedz mi czemu to ma sluzyc? No chyba ze tylko po to zeby oko cieszyc ;)

Opublikowano

spoko, ale powiedz mi czemu to ma sluzyc? No chyba ze tylko po to zeby oko cieszyc ;)

ori S6 ledy sluza do jazdy dziennej :wink4:
Opublikowano

no to ori, a ja pytam po co Tobie to :) na xenonie zabronili przez dzien jezdzic? ;)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 22:08_________________________________________________zreszta mniejsza o to, kazdy ma gusta

Opublikowano

może to i fajne, ale celu większego w instalacji tych światełek to ja nie widzę - ani to super nie wygląda, a z jakością wykonania i trwałością też pewnie nie będzie super, zważywszy na cenę....

oczywiście to tylko moja skromna ocena :hi: życzę powodzenia w dalszych modach :gwizdanie:

Opublikowano

a co powiecie na to?

Jak dla mnie super :good: Ori S6 wyglądają dużo lepiej dlatego że mają mniejszą liczbę ledów i to wygląda mega :good: Podoba mi się że zamontowane jest to w górnej części kratek w zderzaku :wink4: Ale koszt ledów z S6... odstrasza, przynajmniej mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko.. ale ori :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.