Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

to jest ori czarna alcantara..dlatego chyba zostanę przy szarym kolorze..fotele mam szare lusterko z kompasem też szare..[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________dzisiaj przyjechały gadżety do auta :naughty:

P24828306.jpg

P24826803.jpg

P25185813.jpg

:kox:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:48_________________________________________________będzie tak jak na 1,49minucie

na zdjeciu to czarne nie jest :)

trabki bede rwac sufit jak je zamontujesz :decayed: dalej nie napisales gdzie je upchasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie mniej niz 4 to juz takiego efektu nie bedzie :thumbdown: tylko nie montuj z tylu pod autem bo bedziesz trabil sam na siebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy nie będę musiał nałożyć siatki na trąbki żeby syf się w nie, nie zbierał :confused4:

Masz jakieś fotki jak u siebie zamontowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy nie będę musiał nałożyć siatki na trąbki żeby syf się w nie, nie zbierał :confused4:

Masz jakieś fotki jak u siebie zamontowałeś ?

ja mam tylko jedną dużą ori z lokomotywy bo nic wiecej sie nie zmiescilo :facepalm:

Zamontowana jest po stronie pasazera prawie pionowo w dol.Membrama jest u gory pod reflektorem a trabka na dole zaraz za halogenem.Jutro bede wyciagal elektrozawor to zrobie fotke.

Jesli bedziesz mial trabki poziomo to syf moze leciec ale zalezy gdzie je zalozysz i w ktora strone bede skierowane.Najlepiej montowac pod skosem tak zeby membrama byla wyzej niz trabka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jaką długość masz trąbki i jaką szerokość tuby ? większa niż te moje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jaką długość masz trąbki i jaką szerokość tuby ? większa niż te moje ?

Wiesz co nie mierzylem nigdy dlugosci ale raczej nie bedzie dluzsza niz ta ze zdjecia-pierwsza od gory.Napewno ma wieksza srednice tuby i o wiele wieksza obudowe membramy- to jest ten problem.Trabka jest do lokomotywy a nie do auta.Twoje sa w miare pomniejszone i przystosowane do mniejszej ilosci miejsca.Jedna trabka ktora zamontowalem wazy jakies 3 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zamontować poziomo tyłem do jazdy i nie będzie problemu z syfem, warto zerknąć na stronę horna i zerknąć kto gdzie i jak upchać, 8 trąbek to lakier popęka nie mówiąć o spawach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Pamiętaj, że jeszcze psiuna musisz gdzieś upchać :decayed: Czeka już skubaniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niedzielnych kierowców też..tuby to też bezpieczeństwo Twoje na drodze :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niedzielnych kierowców też..tuby to też bezpieczeństwo Twoje na drodze :wink4::naughty:

no jak takiemu "dmuchniesz" to już w ogóle zgłupieje i wtedy kompletnie nie będzie wiadomo co mu do łba strzeli jak sie zachowa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..zobaczymy..jak coś to przecież zawsze można sprzedać :) [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:32_________________________________________________a jak będę jechał na spota to w garażu trąbne to będziecie wiedzieć że jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..zobaczymy..jak coś to przecież zawsze można sprzedać :) [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:32_________________________________________________a jak będę jechał na spota to w garażu trąbne to będziecie wiedzieć że jade

to byś musiał w yarisie zamontować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butle to już pokazywałem..:

zdj%2525C4%252599cie.JPG

a gdzie upchne się jeszcze zobaczy..najwyżej walne mniej niż 4 szt :gwizdanie:

Ile dałeś za taką butlę ? koksior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...