Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to widzę że Dominik pali tam papierosa i stąd ten dymek :good::wink4:

..toć przecie ja nie pale :wink4:

Pewnie chciał napisać jarał a nie palił ;) Kurcze widać, że prace idą pełną parą. Coś jeszcze zostało do włożenia? Kanapa już działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Ja to widzę że Dominik pali tam papierosa i stąd ten dymek :good::wink4:

..toć przecie ja nie pale :wink4:

Jak Ty nie palisz to ja nie pije :good::polew: :polew:

Ech a miałem być dziś i nadzorować to wszystko ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę że Dominik pali tam papierosa i stąd ten dymek :good::wink4:

..toć przecie ja nie pale :wink4:

Pewnie chciał napisać jarał a nie palił ;) Kurcze widać, że prace idą pełną parą. Coś jeszcze zostało do włożenia? Kanapa już działa?

...z kanapą jeszcze powalczymy :wink4: dziś nie było czasu , niestey jeden dzionek poszedł w piz.... przez moduł MCE :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zrób tak jak truckmaniac pisze :) Odpal porządnie webasto kilka razy .....musi sie przepalic w piecu :decayed:

p.s. Pewnie u Adasia jest jeszcze paliwo z tamtego roku :wink4: dlatego tak dymi

Pogratulowac MODA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Stracilismy tylko jeden dzien rezania przez modul ktory pozyczylem Andiemu na testy ktory po tych testach zostal uszkodzony i nie wszystko dzialalo tak jak potrzeba..dzisiaj wrzucilismy nowy MCE i od razu wszystko ok ..

(...)

Prosiłem Cię żeby pewne sprawy załatwiać przez PW

Najwyraźniej nie dotarło ... Czuję się więc zwolniony z niepisanej umowy.

To wyobraź sobie ile czasu (nerwów i kasy) ja straciłem gdy wcisnąłeś mi z premedytacją leżące webasto, twierdząc, że pochodzi z V6 tdi. A później nie odpisywałeś na kolejne PW.

Skompletowałem wszystkie graty, pojechałem na montaż. Jakie było zdziwienie gdy zaczęliśmy montaż i okazało się, że leżący piecyk za **** nie zmieści się w V6. WTF? Przecież VIP Adamooo twierdził, że to piecyk z V6.

Wysyłam Ci PW z informacją i prośbą o reakcję. Nie mogę zadzwonić bo straciłem aktualny numer telefonu i forum zostało jedynym sposobem kontaktu. Cisza, zero odzewu. Fragment dotyczący PW dotyczył właśnie tej sytuacji: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.msg2676164#msg2676164

O całej sprawie informuję ZK.

Odpowiedzi się ostatecznie nie doczekałem. Jedyną reakcją na całą sprawę był ten post: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.msg2686791#msg2686791 Chcielibyście żeby Wasza sprawa też została tak załatwiona? :angry:

Nie, nie raczył w ogóle odpisać, nie raczył zasugerować, że zwróci pieniądze. "Kupiłeś, to się martw, to już nie moja brocha" :wallbash:

Zostałem z leżącym piecykiem, który mogłem sobie wsadzić, rozpoczętym montażem ogrzewania i uciekającym czasem ... Na własną rękę musiałem szukać rozwiązania, wydawać kolejną kasę na stojący piecyk, bo klubowicz miał już sprawę głęboko w poważaniu.

Parę dni temu o uszkodzonym MCE napisałeś w wątku o rezaniu MCE z B7. Od razu z własnej inicjatywy napisałem PW z próbą wyjaśnienia (PW do wglądu), propozycją rozwiązania sprawy i prośbą o wywalenie tego posta gdyż jestem zdania, że sprawy niektórych rodzajów najpierw załatwia się między bezpośrednimi zainteresowanymi. Nie dotrzymałeś tej umowy, ja też zaczynam załatwiać swoje sprawy publicznie przez forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he..tak jak pisałem na pw..o webaście jak kupowałeś każdy zainteresowany w temacie mówił że to webasto z 2,5 bo był zawór który jest potrzebny do montażu webasta w silniku 2,5. po 2 (Nie, nie raczył w ogóle odpisać, nie raczył zasugerować, że zwróci pieniądze. "Kupiłeś, to się martw, to już nie moja brocha" ) nie odpisywałem na Twoje PW bo byłem na urlopie gdzie nie miałem dostępu do internetu - nie wiem czy wtedy zauważyłeś kiedy ostatnio się logowałem i że nie nie było przez 3 tyg przy internecie..po 3 jak już wróciłem to wiedziałem że webasto się sprzedało do kolegi mk4..więc jak miałem sprawę rozwiązać ? - zastanów się.

po 4 to proszę o zwrot kasy za mój MCE który musiałem kupić bo ten co Ci go pożyczyłem uszkodziłeś, i TAK ten który pożyczyłeś na pół dnia a oddałeś po moich prośbach po paru miesiącach..

tyle oT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowałeś się na wyjeździe. Uwierz, sprawdzałem to wielokrotnie i tego jestem PEWIEN.

A webasto udało mi się odsprzedać znacząco później.

Skoro nie miałeś pewności, że jest od V6 to czemu pisałeś, że zostało zdemontowane z V6?

MK4? Wiesz więcej niż ja

Niewątpliwie po tym jak zrobiłeś mnie w **** z piecykiem o niczym innym nie marzyłem jak tylko jak błyskawica z MCE w zębach odwozić i oglądać twoją osobę. MCE zwróciłem dzień-dwa po tym jak dostałem PW w tej sprawie.

Na PW o problemie z MCE odpisałem NATYCHMIAST po jego otrzymaniu z propozycjami konkretnego rozwiązania. I propozycję podtrzymuję, przelew dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mi w jaki sposób się mogłem logować skoro byłem bez komórki a tam gdzie byłem nie było dostępu do netu ?

Skoro nie miałeś pewności, że jest od V6 to czemu pisałeś, że zostało zdemontowane z V6? - tak mi powiedział sprzedający od którego kupiłem webasto (pokazywałem webasto na forum i wszyscy pisali że to od 2,5 - poza tym w czym problem..webasto mogłeś oddać lub sprzedać drożej niż kupiłeś ode mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowałeś się, nie wiem, z telefonu czy z patelni. Mechanizm forum "Ostatnio aktywny" odnotowywał aktywność na koncie.

Mnie nie interesuje co mogłem zrobić sam z tym piecykiem. To już moje decyzje i mój stracony czas.

To nie ma nic wspólnego ze sposobem załatwienia sprawy przez twoją osobę.

Interesuje mnie jak załatwiasz sprawę. Dostałeś kasę i kontakt się urwał. Ani w trakcie wyjazdu mimo wysłanych PW się nie odezwałeś ani PO POWROCIE też nie dałeś znaku życia. Mimo że wiedziałeś, że sprawa nie została przez ciebie w ogóle załatwiona. Po tym jak dostałeś kasę nie zrobiłeś NIC by wyjść z twarzą.

I takie są fakty.

Dla mnie koniec tematu. Wszystko zostało już napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie że mam jeden komputer w pracy przy którym siedzą 3 osoby wymiennie..i że jak wejdą w moją przeglądarkę to przy ustawionej stronie startowej forum a4 mogło się zdarzyć że byłem zalogowany..ale nie do końca jestem pewny czy to zrozumiesz..wiesz gdzie mnie znaleźć a numer komórki spokojnie możesz też sobie zorganizować od wielu osób :):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś taki kryształowy i bez winy to czemu po powrocie nie raczyłeś odpisać na PW? Nadal nie miałeś dostępu?

Co wstrzymywało?

A prymitywne zagrywki w stylu "ale nie do końca jestem pewny czy to zrozumiesz" sobie daruj, są żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo napisałeś że sprzedałeś a w tym czasie dowiedziałem się też z innych źródeł że była wymianka webasta :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN

Andy nie martw się..jak Adamoo tak postępuje to ja go odpowiednio potraktuje przy robieniu jego podsufitki !

Co jak co, ale cwaniactwa nie zniese !!

:decayed:

Adam..wstydź się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...