Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

A moja pani np woli jeździć vectrą niż audi w zimie bo jak mocniej doda gazu to tyłek odjeżdża jak w tylnonapędówce a jak w vectrze doda sie gazu to tylko koła mielą w miejscu i nic specjalnego sie nie dzieje. Może vectra ma w zimę przewagę bo ma stanowczo mniejszą moc ale mimo to sam uważam, że quattro trzeba duzo bardziej uważac niż w przednionapędówce bo d*pą można sciąć słup albo czyjeś ogrodzenie.

Za to na parkingu nie ma mocnych wcisnę sie w każdą zaspę jedyną przeszkodą jest niskie zawieszenie i strach żeby osłony silnika nie zostawić a najgorsze już są zmarznięte zwały śniegu i łatwo próg pogiąć albo podłogę. No i zabawa na pustym parkingu to juz inna bajka, jak szaleję sie pod jakimś hipermarketem to BMW i inne szybko sie zbierają bo im wstyd jak nie mogą ruszyć z miejsca a tu rodzinny kombiak robi ich jak chce. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam mam pytanie jak sprawuje się i idzie 1.8TURBO z napędem quattro czy ten motor nie jest za mały dzięki z gory za opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jak sprawuje się i idzie 1.8TURBO z napędem quattro czy ten motor nie jest za mały dzięki z gory za opinię

nie jest za mały[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________

sam uważam, że quattro trzeba duzo bardziej uważac niż w przednionapędówce bo d*pą można sciąć słup albo czyjeś ogrodzenie.

bo nie masz ESP :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo właśnie chciałem kupic taką wersję super dzięki za opinię bo teraz mam przednio napędówkę 1.8[125KM]i troche słaby dlatego chce 1.8TURBO myślę że będzie odpowiędni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w QUATTRO lepiej mieć ESP czy nie?? panowie doradźcie;)

Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć ;)

w b5 idzie je wogóle wyłączyć??

bo ja mam zamiar niedługo sprawić sobie maly prezent tzn 116km 6 biegów w Quattro b5 i zastanawiam sie czy szukać wersji z esp tzn ze lepiej zeby miała, nie jezdziłem nigdy z tym a juz wogóle Q i tak sie zastanawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mieć ESP, ale z możliwością wyłączania

mi osobiście ESP kilka razy tyłek uratowało, no może "pomogło" wyjść z opresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście, że jest włącznik/wyłącznik esp. I to chyba każda która miałą esp miała taki przycisk. Modele po II lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście, że jest włącznik/wyłącznik esp. I to chyba każda która miałą esp miała taki przycisk. Modele po II lifcie.

no to dziękował kolego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w QUATTRO lepiej mieć ESP czy nie?? panowie doradźcie;)

Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć ;)

w b5 idzie je wogóle wyłączyć??

bo ja mam zamiar niedługo sprawić sobie maly prezent tzn 116km 6 biegów w Quattro b5 i zastanawiam sie czy szukać wersji z esp tzn ze lepiej zeby miała, nie jezdziłem nigdy z tym a juz wogóle Q i tak sie zastanawiam ;)

najpierw znajdź ładne Q w TDI

później wybrzydzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w QUATTRO lepiej mieć ESP czy nie?? panowie doradźcie;)

Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć ;)

myślę,że jak się jeździło całe życie ośką bez esp i przesiądzie się człowiek w końcu na quattro, to ostatnią rzeczą jaką będzie brakować to właśnie esp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Q, teraz mam ośke i jaki z tego morał?? NIGDY więcej ośki :doh1: :no: no chyba; ze w aucie zony :rolleyes: tam może być ośka.

Q to jest coś pieknego i ci co nie mieli okazji jęździć audi z tym napędem nigdy tego nie zrozumieją. Ile razy słysze jak moi znajomi coś tam komentują na temat zimy i narzekaja, że jechać nie idzie. Wtedy mówie krótko z Q takich problemów nie ma!!! ale oni swoje, że nawet Q w takim śniegu nie pomoże :wallbash: Ręcę opadają, tłumacze ze Q w takim śniegu jedzie jak czołg, ale oni dalej nie nie i nie :polew: więc odpuszczam bo wchodzic w temat z kimś kto nie miał okazji jechać Quattro to stracony czas :wallbash:

Tłumaczysz jak chłop krowie na rowie i oni tak tego nie załapia a udowodnic im nie mogę bo mam teraz ośke ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Q, teraz mam ośke i jaki z tego morał?? NIGDY więcej ośki :doh1: :no: no chyba; ze w aucie zony :rolleyes: tam może być ośka.

Q to jest coś pieknego i ci co nie mieli okazji jęździć audi z tym napędem nigdy tego nie zrozumieją. Ile razy słysze jak moi znajomi coś tam komentują na temat zimy i narzekaja, że jechać nie idzie. Wtedy mówie krótko z Q takich problemów nie ma!!! ale oni swoje, że nawet Q w takim śniegu nie pomoże :wallbash: Ręcę opadają, tłumacze ze Q w takim śniegu jedzie jak czołg, ale oni dalej nie nie i nie :polew: więc odpuszczam bo wchodzic w temat z kimś kto nie miał okazji jechać Quattro to stracony czas :wallbash:

Tłumaczysz jak chłop krowie na rowie i oni tak tego nie załapia a udowodnic im nie mogę bo mam teraz ośke ;(

zgadzam się w 100% z Pawłem

sąsiad ma b5 Q, a ja ośke, mamy te same wyjazdy z podwórka dość strome, sąsiad wsiada i jedzie, nic nie odśnieża, a ja biorę łopate i jazda :wallbash:

teraz wiem, jaki napęd bedzie miała moja kolenja audica, Quattro górą :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiem wam pewną sytuacje

mianowicie dziś jechałem za gościem który miał audi A6 ze znaczkiem "S6" po lewej strone a pod tym znaczkiem napis "quattro" ale w dziwnym czerwonym kolorze pierwszy raz cos takiego widziałem...

no i zbliza sie górka gosciu jedzie w pewnym momencie ktoś mu wyjechał czy cos i zatrzymał sie potem rusza zaczyna buksować i ciągnie mu tylko przednia oś :gwizdanie:

ja troche zdziwiony no ale potem oswiecenie no przeciez nie ma to jak dobra naklejka.... hehe

gosciu ledwo wyjechał potem sie zatrzymał wysiadł a ja do niego:

" Co to za esa jak wyjechać nie moze??" gosc troche zdziwiony stwierdzeniem "esa" ( tak wnioskuje ze tym stwierdzeniem :tongue4: )

po chwili odpowiada: "no bo opony mam juz troche stare i liche i to dlatego" :decayed:

a ja nie ciągnąłem dalej tematu :kox:....

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak widziałem takie S6 to kopciło na czarno przy zmianie biegu.

Pytam na radiu co to za esa

nie nie, to tylko znaczek :thumbdown:

diesel i jeszcze ośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak widziałem takie S6 to kopciło na czarno przy zmianie biegu.

Pytam na radiu co to za esa

nie nie, to tylko znaczek :thumbdown:

diesel i jeszcze ośka

U mnie w Rykach taka jeżdzi bordo i ładna kierowniczka ja prowadzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...