Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@danielstol Jak zawsze dobra robota... I powiem szczerze, chyba tez pomysle o czyms takim bo tutaj stosunkowo nie aż takie wielkie koszty, i fajnie jakby mi troche kurzu tez znikło :) Pozdro.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, golden87 napisał:

@danielstol Jak zawsze dobra robota... I powiem szczerze, chyba tez pomysle o czyms takim bo tutaj stosunkowo nie aż takie wielkie koszty, i fajnie jakby mi troche kurzu tez znikło :) Pozdro.

Dzięki ? Dymu znacznie mniej, ale możesz mieć problem znaleźć taki kolektor ssący bo tego niestety już jest mało na rynku.. Możesz szukać też od Volvo 740 2.4 D bo to te same silniki. Miałem ochotę wkładać już Firady ale jak na razie końcówki niedostępne ?

Opublikowano

Piękna furka i pięknie porobiona. A z tym kolektorem to szacun za pomysł i za wykonanie!

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, maciejhildek1982 napisał:

Piękna furka i pięknie porobiona. A z tym kolektorem to szacun za pomysł i za wykonanie!

Dzięki ;-) 

Opublikowano

Naprawde Daniel Super robota :oklasky:

Patrze i podziwiam... Oby tak dalej :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki takie słowa motywują do działania ?

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było nudy to coś dzisiaj ciekawego przyjechało ? Coś się podleje BPW ?37328898_2157504420989899_20196956535458

Opublikowano

Wariat, dobrze rzeźbisz. ??????

Opublikowano
W dniu 18.07.2018 o 22:09, danielstol napisał:

Żeby nie było nudy to coś dzisiaj ciekawego przyjechało ? Coś się podleje BPW ?37328898_2157504420989899_20196956535458

Kurde :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko już jest więc zaczynam działać ?

37812365_2173888502684824_88139636939318

Opublikowano
  • Autor

Wieczorkiem udało się włożyć świeże modzone pompki AL z wydatkiem 80 mg ? Szacowana moc po korekcie 270-280 km , więc z bezpiecznym doładowaniem dla GTB2060VKLR . Całość zajęła mi 3 godzinki na spokojnie bez pospiechu ? Wałek Kolbenschmidt który zmieniałem rok temu wygląda jak nowy , krzywki idealne więc polecam . 

37827015_2175131919227149_15653197159984

37797025_2175127505894257_58505631201409

37818299_2175128405894167_42981953762398

37873743_2175130215893986_11353162747467

37844277_2175129122560762_61162587306034

37830489_2175129725894035_52770131187135

 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Świetny Avant Daniel ;) Taki mroczny potwór hehe :)

Mody dobre, robota widać, że konkret i dokładna ! To lubię ?

Obserwujemy :)

Opublikowano
  • Autor

BPW na nowych pompkach wystrojone ? Zostaje skoczyć na hamownie i sprawdzić co tam wyjdzie ? Jakoś jedzie ? 

 

https://instagram.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/vp/1c1dfb2ce4c1a4e343cd92759160e0ca/5B5F57D0/t50.2886-16/37589399_1780445795324419_1933756239875932160_n.mp4

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Daniel jesteś kot :decayed:  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Muszę podjechać na hamownie, ale za nim to zrobię musi wpaść większy cooler bo 550x140x65 już nie daje rady przy 2.5 bar Boostu i trochę ciepło w dolocie ?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj kolejny mod ? Dorwałem dokładkę od S4 to odrazu musiałem zrobić kominy. Zrobione z tego co było w garażu to i wielkość trochę przesadzona ? 38227463_2190383164368691_32096487827906 38298064_2190383537701987_43208621262739 38476977_2190382031035471_37559316818281

Opublikowano

OMG ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, qruku napisał:

OMG ?

Tak myślałem że będzie taka reakcja ? 

Opublikowano

Taki RS na sterydach :D Ciekawe jak na żywo to wygląda :D

Opublikowano

Głowa się tam mieści ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.