Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Więc tak po Bukowinie poszła grubsza korekta softu :D  Niestety dwumas tego nie wytrzymał .. Dzięki koledze @golden87 udało się szybko kupić sztywne customowe koło na którym chce przekroczyć w przyszłości 350km z BPW , prawdopodobnie będzie to chyba najmocniejsze BPW na forum , a może już jest ? :D Koło założone razem z zestawem Sachs Performance które było wcześniej już z dwumasem , efekt bardzo dobry i już nie boi się momentu powyżej 550Nm ?  

56887003_2691836214223381_24923348829575

56603184_2691852614221741_42264639420183

56194299_2691831500890519_41099685203919

56180274_2691831950890474_84115753505002

56869992_2691830187557317_72029877024828

 

56358465_2691830674223935_20911759395546

 

 

 

Edytowane przez DanielMod

Opublikowano

Kurde muszę oblukać kiedyś tego wymiatacza na żywo bo ten potwór jest raptem 55 km ode mnie :kox:

jeśli pozwolisz oczywiście :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, qruku napisał:

Kurde muszę oblukać kiedyś tego wymiatacza na żywo bo ten potwór jest raptem 55 km ode mnie :kox:

jeśli pozwolisz oczywiście :decayed:

Pewnie wbijaj ?

Opublikowano

Daj znać czy trzęsie budą na tym jednomasie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.04.2019 o 09:16, Maniusiek28 napisał:

Daj znać czy trzęsie budą na tym jednomasie.

Nic nie trzęsie, jedynie co to charakterystyczny dźwięk skrzyni na postoju na luzie, no i nie boi się NM wale z dołu boostem i ropą i nie drży jak dwumas który nie wytrzymał ostatniej korekty ?

Opublikowano

Bardzo ładne Auto. W moim poprzednim B7 jednomas rozwalił łożyska w skrzyni. Nie trzęsło ale w jednym zakresie obrotów było charakterystyczne szumienie jakby łożyska oporowego ale to był odgłos własnie z jednomasa. 

Opublikowano
W dniu 10.04.2019 o 23:51, DanielMod napisał:

Nic nie trzęsie, jedynie co to charakterystyczny dźwięk skrzyni na postoju na luzie, no i nie boi się NM wale z dołu boostem i ropą i nie drży jak dwumas który nie wytrzymał ostatniej korekty ?

słyszałem ten piękny dzwięk kosiarki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z okazji świąt ramki szyb poszły w black i relingi ściągnięte do malowania proszkowego ? Jeszcze lampy ogarnę folią jak kolega @Bruuuum i będzie ciężko w nocy znaleźć na parkingu ? przez chwilę przyszła mi myśl obniżyć seryjne relingi a ciężko będzie ewentualnie zostawić bez? ?57297827_2723271464413189_49825021259855 57272212_2723271997746469_37472472837254

Opublikowano

Zobacz sobie fotki bez relingów jak @Norbas ma...

Czarnula piękna:oklasky:

Opublikowano
38 minut temu, DanielMod napisał:

przez chwilę przyszła mi myśl obniżyć seryjne relingi a ciężko będzie ewentualnie zostawić bez? ?

Bruuum zaślepiła otwory na ostatniej i przed ostatniej stronie ma opisane ;) 

Opublikowano

Cóż za bandzior ? , moze kierunki w blotnikach tez lekka folia dac jak zostana scinki z tylu ?

Opublikowano

Relingi malnij i zostaw. Ramki szyb czym robione?

Opublikowano

Dobry czarnuch ! ?

Widzisz @KoJ@K, zawsze chciałeś takiego czarnucha, to może odkupisz kiedyś od Daniela :P

Opublikowano
  • Autor

Kierunki też pójdą folia jak lampy, co do relingow myślę co zrobić ? ramki malowane plastidipem na aucie. Trzyma się jak na razie git. 57387402_2723527947720874_15486440630900

Edytowane przez DanielMod

Opublikowano

Ale ładnie jest bez relingów:thumbup:

Jeszcze bardziej optycznie się obniżyła... 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

A używasz relingow???

Jak nie to wywal je.

 

Opublikowano

Relingi to rzecz gustu, ale dla mnie kombi musi mieć relingi.

Opublikowano
  • Autor

Wypowie się ktoś jeszcze? ? chciałbym relingi coś w stylu b8 dopasować albo a6 c6 ?

Opublikowano
1 minutę temu, DanielMod napisał:

Wypowie się ktoś jeszcze? ? chciałbym relingi coś w stylu b8 dopasować albo a6 c6 ?

Była by to super sprawa takie relingi jak w b8. Niskie do budy i zupełnie inaczej by to wyglądało. Jestem za tym pomysłem, sam wczoraj pisałem w temacie Norbasa o tym heh. 

Opublikowano
9 godzin temu, DanielMod napisał:

chciałbym relingi coś w stylu b8 dopasować albo a6 c6 ?

Bardzo dobry pomysł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.