Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, czy pod zaciski z a6 356mm zaloze bez dystansów zimową felge 18x8J et 47?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka 

 

Kończą mi się klocki z tyłu i tak głośno sobie myśle że może by tak coś wsadzić większego 

Pacjent to q5 8r 190km, teraz chyba mam 320/300 co by tam moża wsadzić żeby nie rozwaliło mojego budżetu?

356/330 ? 380/330 ? 

Podeślijcie ofertę na pw 

 

Dzięki 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć. Ma ktoś na sprzedaż jakiś fajny swap hamulcy? Aktualnie mam seryjne, wersja competition. 

Opublikowano
4 godziny temu, wujekwieza napisał(a):

Cześć. Ma ktoś na sprzedaż jakiś fajny swap hamulcy? Aktualnie mam seryjne, wersja competition. 

 

Jaki rozmiar ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siemanko raz jeszcze, czy ktoś się orientuje w temacie albo zakładał u siebie felge o takich parametrach: 18x8J et 47 na zaciski pod tarcze 356mm? 

Opublikowano
8 godzin temu, janczaneiro napisał(a):

Siemanko raz jeszcze, czy ktoś się orientuje w temacie albo zakładał u siebie felge o takich parametrach: 18x8J et 47 na zaciski pod tarcze 356mm? 

 

Nie wejdzie, musisz dać dystans minimum 13mm

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, mam pytanie - chcę zeswapować hamulce w B8 z 314 na cokolwiek większego, ograniczeniem są koła zimowe których nie chcę zmieniać: 17x7,5J ET28 z A5 - takie jak na foto. Na lato mam 18x8J ET 47. Po przeczytaniu całego tematu mam w tym temacie wątpliwości:

 

1. 320mm na standardowym zacisku TRW - bez problemu wejdzie, ale upgrade marny

2. 320mm brembo 4 tłoczkowe - brak info

3. 345mm brembo 4-tłoczkowe - ktoś pisał że nie wchodzi na tę felgę bez dystansu

4. 345mm na zacisku z S4 B8 - ponoć wchodzi na niektóre 17", nie znalazłem info co do tej konkretnej felgi

5. 345mm z A6 C7 na jednotłoczku - brak info

6. 356mm z A6 C7 na dwutłoczku - ktoś pytał o konfigurację z tę felgą i padła odpowiedź że nie wchodzi

 

Jeżeli ktoś ma doświadczenia co do konfiguracji z tą konkretną felgą to będę wdzięczny za pomoc

 



FELGA-AUDI-A5-7-5JX17H2-ET28-8T0071497-8T0-8T-R17.jpg

Edytowane przez PiXX

Opublikowano
57 minut temu, PiXX napisał(a):

Cześć, mam pytanie - chcę zeswapować hamulce w B8 z 314 na cokolwiek większego, ograniczeniem są koła zimowe których nie chcę zmieniać: 17x7,5J ET28 z A5 - takie jak na foto. Na lato mam 18x8J ET 47. Po przeczytaniu całego tematu mam w tym temacie wątpliwości:

 

1. 320mm na standardowym zacisku TRW - bez problemu wejdzie, ale upgrade marny

2. 320mm brembo 4 tłoczkowe - brak info

3. 345mm brembo 4-tłoczkowe - ktoś pisał że nie wchodzi na tę felgę bez dystansu

4. 345mm na zacisku z S4 B8 - ponoć wchodzi na niektóre 17", nie znalazłem info co do tej konkretnej felgi

5. 345mm z A6 C7 na jednotłoczku - brak info

6. 356mm z A6 C7 na dwutłoczku - ktoś pytał o konfigurację z tę felgą i padła odpowiedź że nie wchodzi

 

Jeżeli ktoś ma doświadczenia co do konfiguracji z tą konkretną felgą to będę wdzięczny za pomoc

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


FELGA-AUDI-A5-7-5JX17H2-ET28-8T0071497-8T0-8T-R17.jpg
 

 

 

 Spokojnie 345/330 z s4 się zmieści do tej 17 z a5.  Miałem u siebie taka felgę więc na spokojnie ten zestaw możesz brać. 

Opublikowano

Witam 

mam do was pytanie . W swojej a7 mam wsadzony zestaw na tył z s7 czyli tarcza 356. Auto stało około dwa tygodnie na zaciągniętym ręcznym , który przyłapał i od tej pory czuć bicie tylnych tarcz przy hamowaniu . Rozmawiałem z kilkoma mechanikami i osobami które miały podobnie . Pomogła tylko wymiana tarcz na nowe bądź przetoczenie . Co myślicie o takich tarczach , miał ktoś z nimi do czynienia ?? 
IMG_6502.thumb.png.82b9cc2e0666bb7e87489f37318015e2.png
 

ewentualnie cały zestaw trw tarcza i klocek 

Opublikowano

Bicie nie jest bez powodu, najpierw sprawdz piastę. Toczenie tarczy też trzeba przeprowadzić z głową, nie można tego zrobić byle jak przy takiej średnicy. 

Opublikowano

Przed postojem nic nie biło . Tarcze zardzewiały bo przez okres postoju cały czas padało a auto było pod chmurką . 

Opublikowano

Tarcza skorodowala od klocka, pozostaje wymiana lub toczenie

Opublikowano
W dniu 24.02.2024 o 15:02, PiXX napisał(a):

Cześć, mam pytanie - chcę zeswapować hamulce w B8 z 314 na cokolwiek większego, ograniczeniem są koła zimowe których nie chcę zmieniać: 17x7,5J ET28 z A5 - takie jak na foto. Na lato mam 18x8J ET 47. Po przeczytaniu całego tematu mam w tym temacie wątpliwości:

 

1. 320mm na standardowym zacisku TRW - bez problemu wejdzie, ale upgrade marny

2. 320mm brembo 4 tłoczkowe - brak info

3. 345mm brembo 4-tłoczkowe - ktoś pisał że nie wchodzi na tę felgę bez dystansu

4. 345mm na zacisku z S4 B8 - ponoć wchodzi na niektóre 17", nie znalazłem info co do tej konkretnej felgi

5. 345mm z A6 C7 na jednotłoczku - brak info

6. 356mm z A6 C7 na dwutłoczku - ktoś pytał o konfigurację z tę felgą i padła odpowiedź że nie wchodzi

 

Jeżeli ktoś ma doświadczenia co do konfiguracji z tą konkretną felgą to będę wdzięczny za pomoc

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


FELGA-AUDI-A5-7-5JX17H2-ET28-8T0071497-8T0-8T-R17.jpg
 

 

 

Mam brembo 4t nowe gdybyś chciał. 345mm

Opublikowano
W dniu 18.11.2023 o 13:40, pajda napisał(a):

Siemka 

 

Kończą mi się klocki z tyłu i tak głośno sobie myśle że może by tak coś wsadzić większego 

Pacjent to q5 8r 190km, teraz chyba mam 320/300 co by tam moża wsadzić żeby nie rozwaliło mojego budżetu?

356/330 ? 380/330 ? 

Podeślijcie ofertę na pw 

 

Dzięki 

Mam 345/330 

Opublikowano

Mógłby ktoś podrzucić nr zacisków,jarzm S4 b8 345/330 ,chciałbym przedlifta wzmocnić trochę.

Jarzma przód znalazłem takie

8K06151125

8K06151126

Opublikowano
7 godzin temu, rrrudy25 napisał(a):

Mógłby ktoś podrzucić nr zacisków,jarzm S4 b8 345/330 ,chciałbym przedlifta wzmocnić trochę.

Jarzma przód znalazłem takie

8K06151125

8K06151126

Szukaj allegro pod kątem hebli od C7 3.0tdi i będą 345/330 za śmiesznę pieniądze.

Opublikowano

Ok, dzięki za podpowiedź,jestem dopiero na 30 stronie tematu ale gdzieś ten toporny kształt zacisku obił mi się o oczy.

Gość pisze że przód jest pod 356mm,tarcza A6 C7 3.0 pasuje do b8?

Taki zestaw na szybko znalazłem

 

Pomyłka,3,0tdi ma inne zaciski

 

 

Screenshot_20240228-124109.png

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Wiedza bogatsza o 70 stron,set wybrany będzie 356/330,widzę że najlepiej uzyskuje się odpowiedz w punktach 1,2,3...

1-Zestaw potrzebny z A6 C7 3,0bitdi czyli ten ze zdjęcia wyżej ☝️

2-tarcze i klocki też A6 C7 3,0bitdi

3-przewody(oplot)nie koniecznie

4-nowy płyn 

Opublikowano

Plus Osłony na przod

Opublikowano
7 godzin temu, rrrudy25 napisał(a):

Wiedza bogatsza o 70 stron,set wybrany będzie 356/330,widzę że najlepiej uzyskuje się odpowiedz w punktach 1,2,3...

1-Zestaw potrzebny z A6 C7 3,0bitdi czyli ten ze zdjęcia wyżej ☝️

2-tarcze i klocki też A6 C7 3,0bitdi

3-przewody(oplot)nie koniecznie

4-nowy płyn 

Zgadza się wszystko. Tylko klocki tył od S4 B8 ponieważ te z C7 będą miały bezużyteczne czujniki. Jeśli chcesz tarcze i klocki pisz pw zrobię wycenę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.