Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do układu wspomagania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten co Dev podał to jest syntetyk??

Opublikowano
43 minuty temu, k232 napisał:

A ten co Dev podał to jest syntetyk??

Minerał 

Opublikowano

To syntetyku po prostu się nie zalewa do starych aut,żeby się coś nie rozszczelniło czy co??

Opublikowano
8 minut temu, k232 napisał:

To syntetyku po prostu się nie zalewa do starych aut,żeby się coś nie rozszczelniło czy co??

Żeby się nie rozp.....ło. 

Opublikowano

Ja kupiłem A4kę zalaną syntetykiem. Zaraz po zakupie wszystkie płyny -korek od wspomagania żabą odkręcałem, a nie jestem absolutnie wątły. Uszczelka spuchła(może od syntetyku, może od jedzenia...).

Szybko płukanie i LHM. Niemniej kilka tysięcy byłem zesr....y czy coś nie padnie ale chodzi ładnie do dzisiaj. Cicho i skutecznie.

 

Do Febika to dawno zaufania nie mam. Ostatecznie jakieś czysto gumowe elementy jak odboje, gumy stabilizatorów. To jeszcze w miarę robią(czy pakują).

Edytowane przez pulpecik

Opublikowano

ja w dwóch A4 B5 mam zalany ori g00400m2i nic się niedzieje

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
4 godziny temu, kamil2227 napisał:

http://allegro.pl/olej-total-lhm-plus-1l-do-zawieszenia-zielony-i6719211541.html - tutaj jest napisane ze to płyn do zawieszenia bedzie dobry ?

Nie do zawieszeni lecz do hydrauliki.

Skoro w takim zabojadzie poradzi sobie z duzo wiekszym ukladem to mysle ze obsluzy spokojnie nasze uklady.

Ba,nawet poruwnujac go do ori aso oooo mozna powiedziec ze jest taki sam.

Z reszta niech ktos kupi 3 butle tj febi, ori aso i lhm-a.

Stawiam litra ze po otwarciu i przelaniu ich da jakiegos naczynia pierwsza mysla bedzie;te febi to gow....jakich malo...

Opublikowano

W A4B5, tak jak koledzy tutaj polecali wypłukałem i zalałem Total LHM+.

Póki co 5000km przejechane i działa wszystko bez zarzutu.

Cena jego też jest bardzo atrakcyjna, także nie wiem po co wyważać otwarte drzwi.

Opublikowano

Co ile powinno się zmieniać płyn od wspomagania?

Opublikowano
9 godzin temu, TomaszRT napisał:

W A4B5, tak jak koledzy tutaj polecali wypłukałem i zalałem Total LHM+.

Póki co 5000km przejechane i działa wszystko bez zarzutu.

Cena jego też jest bardzo atrakcyjna, także nie wiem po co wyważać otwarte drzwi.

Czyli ten z tego linku mogę spokojnie kupic ? http://allegro.pl/olej-total-lhm-plus-1l-do-zawieszenia-zielony-i6719211541.html

 

Opublikowano
4 godziny temu, k232 napisał:

Co ile powinno się zmieniać płyn od wspomagania?

2 lata lub 60000km

Opublikowano

ok ile w takim razie radzicie kupic butelek aby przepłukać układ i wymienić pompę i nalać swieży płyn ?

Opublikowano

Dwie dla Ciebie i dwie dla auta:lol:

Opublikowano
10 godzin temu, kamil2227 napisał:

ok ile w takim razie radzicie kupic butelek aby przepłukać układ i wymienić pompę i nalać swieży płyn ?

Ja kupiłem 2 butelki..  na całość operacji zużyłem nieco > 1.5.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

my mamy w 3 audi atf II D normalnie chodzi 

Opublikowano
Dnia 19.04.2017 o 05:29, wesz82 napisał:

Dwie dla Ciebie i dwie dla auta:lol:

Właśnie zużyłem na płukanie układu 4 litry towaru.

Układ nie płukany od 2000 roku, przebieg ponad 300 tys. km.

Za kolejne kilka dni zaleję mam nadzieję ostatnią dawkę płynu.

Szlam i breja w układzie była bardzo oporna na usunięcie i nowy płyn po krótkim czasie eksploatacji robił się brunatno-czarny.

Więc ile ostatecznie tego płynu pójdzie do płukania to trudno na początku przewidzieć.

O innych płynach przy robocie nie będę wspominał, właściciel pojazdu dowoził a trochę to trwało.

 

 

Opublikowano

To dziwne bo moja tez nie miala ruszanego plynu a nie bylo czegos takiego.

Moze ktos dolewal jakiegos srodka do uszczelnienia.?

Trzeba bylo wpierw wyjac zbiorniczek i go ladnie wypucowac a tak naciagneles kogos na koszty...

Coscie zalali za plyn???

Opublikowano

Zbiornik wyrównawczy myłem dwukrotnie benzyną, wczoraj zalałem kolejny świeży LHM.

Spuszczany płyn był już klarowny ale pierwsze 2 litry nowego LHM po jakimś tam czasie to czernidło.

Płukanie układu rozłożyłem w czasie ok. 5 tys. km przebiegu / 3 miesiące.

Historii pojazdu nie znam na tyle aby wiedzieć co do wspomagania zalewano.

Układ jest oryginał  i nie ma żadnych wycieków jest w jednym miejscu minimalne pocenie na połączeniu guma - metal.

Układ pracował i pracuje bez zastrzeżeń.

Opublikowano

Witam,

17.jpg

total-lhm-plus-1l.jpg

 

Czy to te dwa same produkty ? Czy jest między nimi jakaś różnica ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.