Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)


griga-st

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pomysł, żeby podjechać bezpośrednio przed chipowaniem, żeby naprawić to co zepsują, ale po relacji kolegi wyzej wstrzymuje się, az będą mi kazać ;)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo do przewidzenia. Robia wogole ta akcje w Polsce? Bo w UK sposrod kilku moich znajomych ktorzy maja Audi, Skody i VW nikogo nie wzywali jeszcze na akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo do przewidzenia. Robia wogole ta akcje w Polsce? Bo w UK sposrod kilku moich znajomych ktorzy maja Audi, Skody i VW nikogo nie wzywali jeszcze na akcje.

ja dostałem wezwanie abym zgłosił się w odpowiadającym mi terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi DVLA właśnie wysłało, wrzuciłem zdjęcia 2 strony temu i to nawet nie brzmi jak wezwanie, bardziej jak zaproszenie, na umówienie się na termin :)

via Nexus6@Tapatalk

Dostałem kilka dni temu drugie pismo. Chyba się w końcu pasuje umówić, bo nie dadzą mi spokoju ;)

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałem kilka dni temu drugie pismo. Chyba się w końcu pasuje umówić, bo nie dadzą mi spokoju

I jak tam, Byłes? Bo sam nie wiem jechać czy czekać.

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem. Zapomniałem, że miałem się za to zabrac. Tak czy siak planuje zmienić samochód na coś benzynowego więc będzie to chyba już problem nowego właściciela ;)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje. Nie ma diesli w Europie, które by spełniały normy. Podczas testów producent nawet szczeliny w karoserii zakleja. To jest jawne oszustwo. Do końca 2017 VW podobno zobowiązał się naprawić wszsytkie sprzedane w Europie diesle. Link poniżej.

http://wyborcza.biz/biznes/1,147749,20733407,wszyscy-europejscy-producenci-diesli-falszuja-wyniki-emisji.html#BoxBizLink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko szpary. Bez hamulców tez! Ale takie są przepisy/reguły tych testów. Oszustwem jest informacja ze auto spala tyle a tyle w "mieście", "cyklu mieszanym" i "na trasie". Natomiast samo badanie NEDC jest bardzo pomocne bo można porównać sobie zużycia rożnych aut. Procedury są takie same dla wszystkich. Firmy działają w obrębie prawa. Tutaj są (niestety) kryte. Winni są przekupni upss.. "podatni na lobbing" politycy których sobie wybraliśmy i ustanowili takie a nie inne prawo pozwalające na takie myki...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wlasnie ogladam w tv ze polacy skaldaja zbiorowy pozew do sadu. chca 30 tys zl odszkodowanie i odkupienie aut przez producenta. wiecie gdzie co i jak.z mila checia przytule taka gotowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mila checia przytule taka gotowke

:naughty:

"W przypadku konieczności wejścia na drogę postępowania sądowego, przewidywane koszty to przede wszystkim stała opłata sądowa, która wynosi 2% od podanej kwotowo wartości Waszego roszczenia oraz koszty procesu, na które będą składać się z dużym prawdopodobieństwem koszty powołania przez sąd biegłych. Na koszty sądowe związane z prowadzeniem sprawy może się też złożyć kaucja zabezpieczana w kasie sądu na wyraźne żądanie strony pozwanej na zabezpieczenie kosztów procesu. Kaucję składa się w gotówce. Kaucja nie może być wyższa niż 20% wartości przedmiotu sporu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak hamerykancom nie udał się do konca ten manewr. To gófno wymyślili tylko po to żeby wyebać fałweja ze swojego rynku jak to onegdaj zrobili z toyotą .

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przyszło przypomnienie (czyt. ponaglenie) w sprawie EA189. Napisane jest, że angielski wydział komunikacji DVLA też wymaga aby sprawa została uregulowana.

Zabukowałem serwis na 29.10. Co ma być to będzie.

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejną aferę w USA. Tym razem dotyczy oprogramowania skrzyń automatycznych, które wykrywało tryb testowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...