Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Muzyka w naszych autkach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 352,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
![br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:04_________________________________________________
[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:07_________________________________________________
[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:20_________________________________________________
[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:22_________________________________________________http://hulkshare.com/aacwa3cqmgag
Opublikowano

Tu i teraz chciałbym się pochawlić kolejnym swoim "dzieckiem".

Tyrazem remiks znanego raczej wszystkim utworu Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Dość mocne brzmienia (mieszanka stylów electro i dubstep).

Zapraszam do pobierania.

Pozdrawiam - Maniek

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Dee Jay Maniek 2012 Mix)

Opublikowano

o gustach sie nie mowi, ale dla mnie masakra

Opublikowano

Ta piosenka po prostu nie pasuje do takich przeróbek :przebiegly:

Opublikowano

Tu i teraz chciałbym się pochawlić kolejnym swoim "dzieckiem".

Tyrazem remiks znanego raczej wszystkim utworu Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Dość mocne brzmienia (mieszanka stylów electro i dubstep).

Zapraszam do pobierania.

Pozdrawiam - Maniek

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Dee Jay Maniek 2012 Mix)

elegancko wyszło :good: juz jest w aucie :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________Deetron - Starblazer / Solar Surge [Rejected]

Opublikowano
Opublikowano

Tu i teraz chciałbym się pochawlić kolejnym swoim "dzieckiem".

Tyrazem remiks znanego raczej wszystkim utworu Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Dość mocne brzmienia (mieszanka stylów electro i dubstep).

Zapraszam do pobierania.

Pozdrawiam - Maniek

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Dee Jay Maniek 2012 Mix)

Choć według mnie za jakiś czas woda w kiblach będzie leciała w rytmie dubstepa numer jak najbardziej udany, gdyby tylko wyciął Michela Telo... Reszta OK.

Co by OT nie robić... Numer stary, ale dosyć zacny przy zayebistym klimacie :good:

Opublikowano
[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 16:37_________________________________________________
Opublikowano

Mam nadzieje, że nie było gdyż nie śledzę zbytnio tego wątku :)

Opublikowano

Tu i teraz chciałbym się pochawlić kolejnym swoim "dzieckiem".

Tyrazem remiks znanego raczej wszystkim utworu Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Dość mocne brzmienia (mieszanka stylów electro i dubstep).

Zapraszam do pobierania.

Pozdrawiam - Maniek

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Dee Jay Maniek 2012 Mix)

pata taj pata taj dużo jeszcze pracy przed Tobą ale jeśli to lubisz... :thumbdown:

Opublikowano

Tu i teraz chciałbym się pochawlić kolejnym swoim "dzieckiem".

Tyrazem remiks znanego raczej wszystkim utworu Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Dość mocne brzmienia (mieszanka stylów electro i dubstep).

Zapraszam do pobierania.

Pozdrawiam - Maniek

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Dee Jay Maniek 2012 Mix)

pata taj pata taj dużo jeszcze pracy przed Tobą ale jeśli to lubisz... :thumbdown:

Jakie pata taj? Wytłumacz mi gdzie Ty tam konie slyszysz? Na słuch chyba pada :/

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

soundtrack z "Drive" - dzięki niemu film ma fajny klimat :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.