Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł doświetlania zakretów Audi A4 B6 przerobienie


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem. Ale masz gotowe moduły które tego nie wymagają na filmie masz nazwę tego modułu jak poszukasz to znajdziesz je po około 200 zł i nie trzeba żadnych kontaktronów które z kolei wymagają większych ingerencji w układ elektryczny nic moduły które już zostały do tego stworzone dodatkowo mają więcej opcji niż tylko doświetlanie zakrętów

Za dwie stówki... być może....

np. http://www.gumtree.pl/a-swiatla/rembertow/modul-doswietlania-zakretow-clm+02/1001355908860910469707609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten moduł CLM-02, fakt że trochę drogi ale zobaczymy co jest warty jak go zamontuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten moduł CLM-02, fakt że trochę drogi ale zobaczymy co jest warty jak go zamontuję.

I jak kolego? Doszlo? Zamontowales? Jak wrazenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło ale nie obyło się bez problemów. Wysłali mi moduł nie pod B7 i nie wyłączał świateł po zgaszeniu sinika i schemat podłączenia nie był w 100% idealny. Na szczęście poważnie traktują klienta i dosłali mi drugi moduł już pod moje auto, a po podmianie odesłałem im tamten.

Wszystko działa super. Zapalasz auto - włączają się długie na około 25-30% mocy jako DRL, włączasz mijania (lub postojowe, zależy jak podłączysz), to DRL gasną, dodatkowo można też podłączyć hamulec ręczny (po zaciągnięciu hamulca, DRL gasną). Doświetlanie zakrętów działa przy włączonych światłach mijania i tylko do 40km/h. CLH aktywujesz mrugnięciem długimi czyli działa tylko przy opuszczaniu auta, chyba że się podłączy pod centralny ale wtedy działałoby również w dzień. Jest też dodatkowe wyjście na którym przez 30 sekund jest +12 V po zgaszeniu silnika na światłach mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładał ktoś moduł AM.010.13.3 lub AM.010.13.4 firmy Lepard? Tutaj opis- http://lepard.eu/wp-content/uploads/2011/03/io_am010.13-ML_Cornering%20Lights%20Module.pdf

Chętnie bym zaryzykował, bo cena 160/200zł za doświetlanie zakrętów, comming/leaving home, dlr i automatykę świateł brzmi zachęcająco.

Ale widzę minusy- czy po podłączeniu czujnik prędkości zadziała? Dość skromny opis z pasującymi modelami...

I jeszcze chętnie bym chciał to połączyć z ori pokrętłem świateł z trybem AUTO. Obstawiam, że rzeźba nie będzie zbyt skomplikowana, żeby to połączyć?

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...