Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

mam tak samo - w opcjach szuakłem i funkcja jet włączona ale tylko przy otwarciu sie swieci - moze trzeba to zakodowac ?

tak samo jak ja mam składane el. lusterka - yhy ale musze za kazdym razem nacisnac przycisk - ale idzie to zakodować zeby przy zamknieciu z automatu sie składały

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak :
- wyłącz auto guzikiem stop -> wyciągnij kluczyk-> włącz długie wajchą i masz funkcję odprowadzania. Zamykasz furę to się wygszają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ale chodzi o to żeby po zamknieciu swieciły przez chwile tak jak to robią przy otwarciu drzwi :)


o ale chodzi o to żeby po zamknieciu swieciły przez chwile tak jak to robią przy otwarciu drzwi :)

aaa juz wiem o co chodzi - faktycznie :P ale z kluczyka było by wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie :wink:

Kuźwa ciekawe czy mogę założyć 4 x 225/40/18 na mpakietowe felgi ? Mam nowe opony wiec szkoda mi trochę następny komplet kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie :wink:

Kuźwa ciekawe czy mogę założyć 4 x 225/40/18 na mpakietowe felgi ? Mam nowe opony wiec szkoda mi trochę następny komplet kupować.

A co Ty żeś kupił? :) Pochwal się.

Jak są tej samej szerokości to luz, ale jak tyl jest szerszy, to bedzie to dziwnie wygladac... i trakcja gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E91 w Mpaku :)

Felgi mam mpak przód 8 tył 8,5 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare ludzi jeździ tak - ale jest niebezpieczenstwo że dsc i abs Ci bedzie wariował bo zachwiana bedzie średnica kół przy 225/40 na tyle

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=87&t=290575

ale tak jak mówie - może ale nie musi odchylenie jest rzedu 1 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno nic wariować. Ja mam 225/40 na tyle na 8' i wszystko działa jak należy, a powinno być 255/35 na 8,5 calach w 18.

Będzie większy naciąg na 8.5 i tyle. No jeszcze zależy co masz pod maską, bo trakcja się może kończyć.

Reggi założ swój wątek, bo śmiecimy w innym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie w e60 przód 8,5j i 245/35 i tył 9j i 275/30 czyli jak fabryka nakazuje ale miałem na początku przez jakiś rok z tyłu 275/35 i absolutnie nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie mocno kusiło 225 na tył - raz że cena, dwa fajny delikatny naciąg - stwierdziłem jednak że auto jeśli u mechanika wszystko pójdzie gładko będzie szło na wirusa i wtedy przy 210-225km i prawie 500Nm może tracic trakcje na tych gumach - teraz na zimówkach 225 traciło zbyt szybko więc wolałem dołożyc - ale jak masz kupione to zakładaj i testuj jak bedzie miotać tyłkiem to najwyżej sprzedasz opony i kupisz nowe.

jakie gumy kupiłes >>>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E91 w Mpaku :)

Felgi mam mpak przód 8 tył 8,5 cala.

Śmiało pakuj 225/35 to tylko pół cala różnicy a więc dużej różnicy nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ostrzegam, ze bardzo latwo uszkodzic opony przy naciagu i wiekszym NM. Tak to sie stalo w moim B6 gdzie zabilem opony 235 na 9J. Ale to jest prawie 500PS, wiec inne przeciazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi pewnie kupił 318d, więc 225 na tyle, nawet w naciągu, da radę.

A jak nie to ... DSC po prostu nie będzie wyłączał i też da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi pewnie kupił 318d, więc 225 na tyle, nawet w naciągu, da radę.

A jak nie to ... DSC po prostu nie będzie wyłączał i też da radę.

320D N47 ;)

177 km nie jest to demon szybkości w porównaniu do S3, ale przyjemnie się nim jeździ. Do Audi na 90% nie wrócę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n47 sie fajnie chipuje - ja mam 184 i na luzie 215-225 km - jechałem taka i powiem że za***rdala - co ciekawe n47 po chipsie objedzie 3.0tdi i 330d bez wirusa :) masa panie masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z innej beczki. Wywalałeś może klapki z kolektora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie a po co ? w n47 trzeba miec koło 200 000 zeby tam zajrzeć - mi brakuje do tego jakiś 85 000 km

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...