Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie alkohole pijecie/polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cóż, po krótkiej lekturze stwierdzam brak umiejętności spożywania Whisky. Po łyku czystego Red Johnnie Walkera, czuję jakbym wylizał szpitalną posadzkę od początku do końca. Myślałem że to tylko moje odczucie :F

Marcin bez paniki

są tacy co twierdzą, iż JW z whisky ma wspólną tylko naklejkę na butelce :P

i nawiasne mówiąc - mają sporo racji ....

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Spirytus i bejca...

Opublikowano

Czysty spirit z lodem i cytryna :D

Opublikowano

Najlepsze trunki to mają studenciaki :)

Opublikowano

Dawno nie byłem na forum ale temat czyta się świetnie :) .Kilku z panów z DEV -em na czele widziałbym w komisjach degustacyjnych. Od czasu do czasu firma moja ogłasza nabór do takich komisji. Chętnych na darmową wódeczkę jest zawsze wielu , do napisania konstruktywnej recenzji :rtfm: z reguły brakuje już sił :embarrassed: . Szkoda panowie ,że tak daleko mieszkacie...

Opublikowano

mogę się poświęcić dla dobra nauki

:decayed:

Opublikowano

daleko do Starogardu to nie mam :decayed:

Opublikowano

Ktoś coś gotuje? Jakieś przepisy? :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ważne co byle by pożądany efekt był :D. Największą przyjemność wiadomo Whisky z cola i lodem :)

Opublikowano

To wypowiem się jako student (biedny student :D):

Piwo jedno z tańszych a najlepszych czyli Perła (według mnie) + kieliszek Soplicy o smaku czarnej porzeczki wsadzamy do kufla z piwem :D

Jako zwykłe piwo lubię z browaru Amber z serii "po godzinach" i o smaku czarnego bzu.

Czasem lubię sobie wypić Tequile Sierra z solą i cytrynką :)

A wódka? Jak nie płacę to każda :D

Opublikowano

Ja to za czasów studenckich miałem aparature do robieniu bimbru... To byly dobre czasy, nie dość że alkoholu nigdy nie brakowało, to jeszcze dobry interes na akademiach się kręciło :banan:

Opublikowano

Co do wódki najlepsza 01WY050-004-00.jpg

Opublikowano

http://www.drinksdirect.co.uk/acatalog/dalmore_40yo_2.jpg

Wczoraj dostałem...

Urodziny były....

szczęściarz ....

jak będziesz leciał do Starogardu to możesz po mnie zajechać ...:)

prawda jest taka że 80 % ludzi pije whiskey z cola

moja przygoda z tym napojem stanęła na czarnym Buschmils

żona sprawdziła ile kosztuje single malt średniej półki ...

Opublikowano

Jak lubisz irlandzka whisky to poszukaj Wild geese single malt, miòd malina :wink:

Opublikowano

z tanich dobrych bro to Karete za 1,69 zł i Perłe Chmielowa za 2,20 zł

wodki nie pijam raczej, ale... Jarzębiak z okolic Kalisza za 18 zł 0,5 l, Smirnoff Black ostatnio dosc popularny, Ruski Standard i Stolichnaya (najlepsza wodka jaka pilem)

whisky - tylko Glenfiddich,

Opublikowano

A ja pouczany radami moich nauczycieli powtarzam zawsze ." Wódka i kobieta powinny być czyste" i do tego prawdziwi smakosze chyba się stosują a amatorzy "spożywania" mieszają trunki z czym popadnie.A i tak życzę wszystkim - Na Zdrowie !

Opublikowano

a ja polecam taką gorzałkę:

img-1_1__0001_0.jpg

Morosha dostępna na Ukrainie

Choć sam wódkę średnio lubię, to jest to jedyna którą mogę przełknąć - znajomi z całego kraju też się w niej rozkochali i gdzie nie jadę, mam pół bagaznika Moroshej :D

piwo

- 25117.jpg

(Chernigovske Białe Niefiltrowane - mistrzostwo!)

- 20776.jpg

(Chernigovske Ciemne)

- z polskich to oczywiście Perła Chmielowa (koniecznie w brązowej butelce :D dostępnej tylko na Lubelszczyźnie, a i to coraz rzadziej)

A co do dylematu whisky czyste/z dodatkami - panowie, nie przesadzajmy. Niech każdy pije jak lubi - alkohol ma przede wszystkim sprawiać przyjemność :)

Edytowane przez sprat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.