Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fioletowe za***iste! 

Opublikowano

Tyle w tym temacie.. obłędnie to wygląda.. Czekam na efekty.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Carbon powoli się robi, wiele błędów na początek, ale przynajmniej jakieś wnioski są i następne części wyjdą lepiej[emoji6]

 

5a2d00fc515610fd71af63c9d311058f.jpg

 

Nie jest to jeszcze skończony element, ale jakiś zarys jest.

W międzyczasie odkryłem ciekawy zabieg który się stosuje w v6, o którym nie znalazłem nic na naszym forum. Tak więc zastosuję go u siebie, cyknę fotki, zrobię opis, zbiorę wszystkie info do kupy i rzucę tutka. Tu mała zapowiedź

 

4fd7c686aa460dbbb082359e4a138e19.jpg

 

96ce8fd5355a5162b356aea8b88a7ec3.jpg

 

W weekend odwiedziłem nasze piękne Bieszczady i gdzieś pomiędzy zdobywaniem kolejnych szczytów udało się cyknąć kilka strzałów.

 

772638d73d093a7ccf7fbe3a7aae37e8.jpg

 

f28660d0dfd34e0530b8bda3041a38b1.jpg

 

650f1773e05242529aeca973bba7d18d.jpg

 

83aaf0d3a8fcc76b0ed0b032e9459d15.jpg

 

Jest tego więcej ale brak czasu na ogarnięcie [emoji17]

 

 

 

 

Opublikowano

Mega czyścioch ;) Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit ;)

Opublikowano

Ostatnie zdjęcie bomba :wink: super plenery 

Opublikowano

piękne zdjęcia! Twój Avant też bardzo mi się podoba :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor



Mega czyścioch [emoji6] Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit [emoji6]


Z tym złotym to różnie bywa [emoji14] a to dlatego że czy to pochmurno, czy słońce, czy cień, czy inny obiektyw to zawsze jest inny odcień. Tu filmik jak to w słońcu świeci



W planach na przyszły sezon jest inne koło, no ale zobaczymy na co życie pozwoli [emoji6]
Opublikowano
  • Autor



piękne zdjęcia! Twój Avant też bardzo mi się podoba [emoji106]1:




Ostatnie zdjęcie bomba :wink: super plenery 


Dzięki [emoji2]
Opublikowano

Piękne zdjęcia w bieszczadach, poza tym ładne masz te wozidełko. Czekam na info z tymi cewkami. 

Opublikowano

Przepiękne fotki. Dawaj do kalendarza! :kox:

Opublikowano
  • Autor



Piękne zdjęcia w bieszczadach, poza tym ładne masz te wozidełko. Czekam na info z tymi cewkami. 


Dziś wysłali paczkę z pierdołami do zrobienia wiązki, więc mam nadzieję na weekendzie ogarnąć temat [emoji6]


Przepiękne fotki. Dawaj do kalendarza! :kox:
Dzięki, a co to, gdzie to? [emoji2]
Opublikowano

Pomodzone ładnie

 

Opublikowano

polecam zabieg z cewkami od tfsi, też zmieniałem u siebie. U ciebie zawsze profi to będzie git. Używki nawet z 14 lub 15r można wyrwać za 25-30pln

adaptery brałeś od sid-a?

Edytowane przez marcinoa4b5

Opublikowano
  • Autor






Tylko które foto wybrać [emoji23][emoji23]

polecam zabieg z cewkami od tfsi, też zmieniałem u siebie. U ciebie zawsze profi to będzie git. Używki nawet z 14 lub 15r można wyrwać za 25-30pln
adaptery brałeś od sid-a?


Hmmm adaptery?
Opublikowano
39 minut temu, Houdini napisał:



 

 


Tylko które foto wybrać emoji23.pngemoji23.png



Hmmm adaptery?

 

ja brałem te:

http://allegro.pl/adaptery-pod-cewki-fsi-i6879983941.html?snapshot=MjAxNy0wOS0xM1QyMDo0MjoyMC45NTlaO2J1eWVyO2IwN2UxZGJkMDA2ZDdiN2JkY2U1MTA3NTkyOGMzMDNiMTM3ZjA0ZDM5MTY2NTdmYjY4ODlmMTMyMWYwMjQ5OGE%3D

, bo bez nich jest szpara

gutek 1982 też je stosował przy zmianie jego foto:

15219393_1125841614190043_3887077202010352459_n.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
U mnie w 2.8 nie ma miejsca na śruby, także taki adapter niewiele raczej da. Obecnie są przewody wciskane, zabieg przewiduje delikatne przerobienie pojedynczych cewek - przycięcie gum, dzięki czemu wchodzą tak jak powinny, no ale o tym będzie w tutku [emoji6]
Opublikowano
Teraz, Houdini napisał:

U mnie w 2.8 nie ma miejsca na śruby, także taki adapter niewiele raczej da. Obecnie są przewody wciskane, zabieg przewiduje delikatne przerobienie pojedynczych cewek - przycięcie gum, dzięki czemu wchodzą tak jak powinny, no ale o tym będzie w tutku emoji6.png

no tak ty masz 2.8 to i pewnie inna bajka hehe 44pln zostaje w kieszeni:banan:...

Opublikowano

jak tam manual sie spisuje? :D

Opublikowano

A co dadzą cewki ? wiecej pałera ? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.