Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6


Houdini

Rekomendowane odpowiedzi

Carbon powoli się robi, wiele błędów na początek, ale przynajmniej jakieś wnioski są i następne części wyjdą lepiej[emoji6]

 

5a2d00fc515610fd71af63c9d311058f.jpg

 

Nie jest to jeszcze skończony element, ale jakiś zarys jest.

W międzyczasie odkryłem ciekawy zabieg który się stosuje w v6, o którym nie znalazłem nic na naszym forum. Tak więc zastosuję go u siebie, cyknę fotki, zrobię opis, zbiorę wszystkie info do kupy i rzucę tutka. Tu mała zapowiedź

 

4fd7c686aa460dbbb082359e4a138e19.jpg

 

96ce8fd5355a5162b356aea8b88a7ec3.jpg

 

W weekend odwiedziłem nasze piękne Bieszczady i gdzieś pomiędzy zdobywaniem kolejnych szczytów udało się cyknąć kilka strzałów.

 

772638d73d093a7ccf7fbe3a7aae37e8.jpg

 

f28660d0dfd34e0530b8bda3041a38b1.jpg

 

650f1773e05242529aeca973bba7d18d.jpg

 

83aaf0d3a8fcc76b0ed0b032e9459d15.jpg

 

Jest tego więcej ale brak czasu na ogarnięcie [emoji17]

 

 

 

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega czyścioch ;) Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mega czyścioch [emoji6] Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit [emoji6]


Z tym złotym to różnie bywa [emoji14] a to dlatego że czy to pochmurno, czy słońce, czy cień, czy inny obiektyw to zawsze jest inny odcień. Tu filmik jak to w słońcu świeci



W planach na przyszły sezon jest inne koło, no ale zobaczymy na co życie pozwoli [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



piękne zdjęcia! Twój Avant też bardzo mi się podoba [emoji106]1:




Ostatnie zdjęcie bomba :wink: super plenery 


Dzięki [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Piękne zdjęcia w bieszczadach, poza tym ładne masz te wozidełko. Czekam na info z tymi cewkami. 


Dziś wysłali paczkę z pierdołami do zrobienia wiązki, więc mam nadzieję na weekendzie ogarnąć temat [emoji6]


Przepiękne fotki. Dawaj do kalendarza! :kox:
Dzięki, a co to, gdzie to? [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zabieg z cewkami od tfsi, też zmieniałem u siebie. U ciebie zawsze profi to będzie git. Używki nawet z 14 lub 15r można wyrwać za 25-30pln

adaptery brałeś od sid-a?

Edytowane przez marcinoa4b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Tylko które foto wybrać [emoji23][emoji23]

polecam zabieg z cewkami od tfsi, też zmieniałem u siebie. U ciebie zawsze profi to będzie git. Używki nawet z 14 lub 15r można wyrwać za 25-30pln
adaptery brałeś od sid-a?


Hmmm adaptery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Houdini napisał:



 

 


Tylko które foto wybrać emoji23.pngemoji23.png



Hmmm adaptery?

 

ja brałem te:

http://allegro.pl/adaptery-pod-cewki-fsi-i6879983941.html?snapshot=MjAxNy0wOS0xM1QyMDo0MjoyMC45NTlaO2J1eWVyO2IwN2UxZGJkMDA2ZDdiN2JkY2U1MTA3NTkyOGMzMDNiMTM3ZjA0ZDM5MTY2NTdmYjY4ODlmMTMyMWYwMjQ5OGE%3D

, bo bez nich jest szpara

gutek 1982 też je stosował przy zmianie jego foto:

15219393_1125841614190043_3887077202010352459_n.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 2.8 nie ma miejsca na śruby, także taki adapter niewiele raczej da. Obecnie są przewody wciskane, zabieg przewiduje delikatne przerobienie pojedynczych cewek - przycięcie gum, dzięki czemu wchodzą tak jak powinny, no ale o tym będzie w tutku [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Houdini napisał:

U mnie w 2.8 nie ma miejsca na śruby, także taki adapter niewiele raczej da. Obecnie są przewody wciskane, zabieg przewiduje delikatne przerobienie pojedynczych cewek - przycięcie gum, dzięki czemu wchodzą tak jak powinny, no ale o tym będzie w tutku emoji6.png

no tak ty masz 2.8 to i pewnie inna bajka hehe 44pln zostaje w kieszeni:banan:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...