Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 

powiedz jaki koszt malowania całego auta ??

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 243,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolejne bajery do autek 🤪

 

Messenger_creation_691A206D-297B-48B3-896F-C23513E5A517.thumb.jpeg.48eef4c255a96ed8b3b87ce7236e4ea7.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Dbałość o detale na najwyższym poziomie 😍

 

A tak ogólnie to pozdrawiam z 3 już autem po A4 🤣  wynalazek z EA288 EU6 pod maską... Czyli pełne eko gówno 🫣

 

I tak, tęsknię za A4, za jakością elementów, wyciszeniem, grubością blachy... To było naprawdę przyzwoite auto !!! 

 

IMG_20250430_122217.thumb.jpg.42bb6a4932149f5cb81480dfb845a1c1.jpg

 

Opublikowano
4 godziny temu, kosik25 napisał(a):

Kolejne bajery do autek 🤪

 

Messenger_creation_691A206D-297B-48B3-896F-C23513E5A517.thumb.jpeg.48eef4c255a96ed8b3b87ce7236e4ea7.jpeg

W taki sposób realizujesz podłączenie grzania kierownicy? 

Opublikowano
59 minut temu, Ivanek napisał(a):

W taki sposób realizujesz podłączenie grzania kierownicy? 

Zwijak z a6c6 pod grzanie, 2 piny do taśmy i włącznik z przycisku podając +12v

Opublikowano

Jaką wersję kierownicy z grzaniem montujesz?? 

Opublikowano

@black_edition mi chyba wspominał że to robił pod potencjometr fotela kierowcy dlatego pytam, fajnie mieć to osobno 

Opublikowano
9 hours ago, kosik25 said:

More goodies for cars 🤪

 

Messenger_creation_691A206D-297B-48B3-896F-C23513E5A517.thumb.jpeg.48eef4c255a96ed8b3b87ce7236e4ea7.jpeg

Cool, I didn't even know that there is OEM option for heated steering wheel . I did see that last button use for rear parking camera in B6 , what is the button in between heated steering wheel and parking assist button , and can i  ,  please , get  the parts number for that buttons and for the rear seat   heat temperature adjustment if that is not the problem.

 

You can send me information in a private message  , thank you?

Opublikowano
15 godzin temu, kamil-vag napisał(a):

wynalazek z EA288 EU6 pod maską... Czyli pełne eko gówno

1,6 TDI czy 2,0 TDI?

Opublikowano
  • Autor

@george 1.6 TDI CXXB, chyba 110KM, szału nie ma przy pełnym załadowaniu i włączonej klimie 🤣 po jeździe 1.9 TDI z własnymi programami i zawsze powyżej 150KM to jest jednak różnica. Ale tu chodziło tym razem o normę EU, jeździmy z młodym do Warszawy, wjeżdżamy do zielonej strefy... Chciałem najpierw 1.8 TSI, ale nie było nic ciekawego, ostatecznie wybór padł na ten. Ekonomiczny jest, spokojnie można zejść poniżej 5 na trasie, ale reszta zostawia wiele do życzenia... Gdyby nie normy to byłoby by pewnie A4 B8. A tak to w tym budżecie był Seata, takie życie 🤣

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
W dniu 4.07.2025 o 07:46, kamil-vag napisał(a):

Gdyby nie normy to byłoby by pewnie A4 B8. A tak to w tym budżecie był Seata, takie życie 🤣

Euro 6 w B8 to 14-15', więc pewnie ponad budżet. 

 

Pomimo posiadania auta, które spełnia normę euro 4 to od 2028 nie wjadę do SCT w Warszawie, bo rocznik. ;) B7 z tym samym motorem już może wjechać, a Exeo z CFMA do 2030 roku. 

Opublikowano
15 godzin temu, george napisał(a):

Euro 6 w B8 to 14-15', więc pewnie ponad budżet. 

 

Pomimo posiadania auta, które spełnia normę euro 4 to od 2028 nie wjadę do SCT w Warszawie, bo rocznik. ;) B7 z tym samym motorem już może wjechać, a Exeo z CFMA do 2030 roku. 

exeo loteria bo jedni maja euro 5 jedni 4 a niczym sie nie roznia, ponoc jacys ludzie zalatwiali gdzies zeby mieli eu 5 zamiast 4

Opublikowano
5 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

exeo loteria bo jedni maja euro 5 jedni 4 a niczym sie nie roznia, ponoc jacys ludzie zalatwiali gdzies zeby mieli eu 5 zamiast 4

Z A4 B6 też tak było. Jedni mieli euro 4, drudzy euro 3. Swego czasu, gdy miał wejść podatek od emisji spalin Audi umożliwiało wyciąg z homologacji, który potwierdzał euro 4. Można to sprawdzić w CEPiKu.

Opublikowano

Wyjazd na wakacje, nie chcesz przegapić meczu? Żaden problem, oglądaj w swoim aucie bez żadnych dodatkowych anten 🤪

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Wycisnąłeś funkcjonalność tego "wiekowego" radia do granic możliwości Dawid.

:brawo:

Opublikowano

najgorsze jest to że te radia dobrze grają i ciężko jest je zastąpić nowoczesnym chińczykiem który gra płasko jeśli można tak to określić 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.