Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie [emoji106] w tygodniu się za to zabiorę. Postaram się nie zepsuć nic. Silnik od kierowcy na razie odpuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na zamknięcie tematu z klimą filtr powietrza:

  • Purflux AHC 184 (z węglem aktywnym)

i od razu po pyleniu z drzew filtr powietrza:

  • Knecht LX819

_DSC0483.JPG

Przyszły też z alie spryskiwacze mgłowe:

_DSC0486.JPG

I zamówiłem sobie lampeczki ledowe oświetlenia tylnej rejestracji:

_DSC0487.JPG

No i +10KM do mocy :P jeszcze rozkminiam gdzie nakleić... 

_DSC.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty po-montowane :P I mam klika uwag co do sprysków. Jako, że gniazdo na wtyczkę jest z drugiej strony, powoduje to, że po założeniu wtyczki spryski odpychają się ku dołowi. Dlatego żeby to miało ręce i nogi zdjąłem wtyczki i założyłem bez. Dysza wyregulowana na samą górę i jak dla mnie jest super. Odpychanie wtyczki mogło co u niektórych powodować, że rzeczywiście psikało za nisko. U mnie jest bez podcięcia i na ORI adaptarkech trzyma mocno i pewnie.  Mgiełka też fajnie rozpyla się na całości szyby ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LED jak za taką kasę (49,99 zł kpl.) świecą naprawdę fajnie ;) 

_DSC0488.JPG

Spryski mgiełkują mniej więcej tak:

https://drive.google.com/file/d/0B6RAh-KgiyrjVzE5azNDenZxZDg/view

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega mocno świecą te lampki :decayed: Ale przynajmniej ładniejsza barwa :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które podświetlenie rejestracji zakupiłeś? Podeślesz linka z przykładową aukcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

Które podświetlenie rejestracji zakupiłeś? Podeślesz linka z przykładową aukcją?

LAMPKI LED PODŚWIETLENIE AUDI A3 A4 B6 B7 A6 C6 Q7 - brałem te za 39,99 zł ;)

Ktoś je kiedys już polecał na forum, też wyszukałem je po jakimś linku... 

 

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 5.06.2017 o 10:15, kamil-vag napisał:

 

No i zrzut z VAG'a na wyjściu z parownika nareszcie zimno a nie 13 stopni :P

Także pomogła: wymiana o-ringów na przyłączach,  wymiana osuszacza, wymiana dyszy rozprężnej, sprawdzenie szczelności azotem, próżnia i nabicie czynnika. 

klim.png

Teraz mogę do Włoch jechać :P

 

Witam

tak z ciekawości sprawdziłem temperatury VAG'iem u siebie :P  klima napełniona 2msc temu 

 

20170610_162231.jpg

 

Edytowane przez davido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje mi się wakacyjna trasa dość pokaźna :) Najpierw na tydzień w Rheinstetten, potem tydzień w Riccionie. 

Bez tytułu.png

Macie jakieś wskazówki na Szwajcarię, Włochy ? Na co zwrócić uwagę ? Jest coś co może zaskoczyć ? Winietkę już mam na Szwajcarię, we Włoszech bramki... 

No i druga sprawa te LEDy w nocy naprawdę dają mocno, może nie tyle co źle wygląda rejestracja czy zderzak, raczej to nikogo nie oślepia itd...  ale zostaje za autem taka biała poświata - nie wiem założyć lepiej stare na trasę ? Nie chciałbym zebrać jakiegoś głupiego mandatu za granicą za to...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek jest. Ja w tamtym roku zrobilem mały wypad i wyszło prawie 6kkm :decayed: 

Jedziesz bezpośrednio do tej miesciny na tydzień czy masz zamiar gdzieś nocować po drodze w DE?  

Co do ledów nie powinno być problemu, jak coś to pakuj stare do bagaznika w razie "W" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę tam odrazu, jutro na noc ;) tam mieszka moja mama :P Kupiłem dziś dwie kamizelki odblaskowe na Włochy (wymagane) i podbiłem gaśnicę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo tak bys zboczył kawałek na ingolstadt :decayed: ale za to niedaleko masz do Stuttgart'u więc można podjechać do fabryki/museum :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupywales jakieś assistanse specjalnie na tą okazję?  Jeśli tak to ile za taką przyjemność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Onyks napisał:

Wykupywales jakieś assistanse specjalnie na tą okazję?  Jeśli tak to ile za taką przyjemność? 

Wykupiłem w AXA - miesięczne za 156,00 PLN - Assistance w Podróży: https://www.assistancewpodrozy.pl/

Prawdę mówiąc trochę zgapiłem. Bo kupując potem winietę na PZM Travel dostałem 30% zniżki na takie assistance :/ 

5 godzin temu, Norbas napisał:

ale za to niedaleko masz do Stuttgart'u więc można podjechać do fabryki/museum :P

No tam jest muzeum Porsche i Mercedes'a ^^ 

Fura dziś przygotowana do podróży, odkurzyłem, nasmarowałem skórę Megsem, umyłem, poleciałem quick detailerem no i oczywiści wymyte szyby - mam schiza na tym punkcie - jak mam gdzieś jechać to muszą być czyściutkie. Sprawdziłem stan oleju, płynów - wszystko OK. Do Igo8 wgrane najnowsze mapy na Europę :P Jutro z rana na stacji jeszcze skontroluje ciśnienie w oponach :) Niby człowiek przygotowany, ale gdzieś tam w głowie głupie myśli są :P

No i wrzuciłem klubową wlepę ^^ Szczerze jej jakość nie powala. Wrócę z wakacji i zrobię sobie sam swoją :P Tylko taką, żeby się dało nakleić od środka na szybę...  No ale w świecie będą widzieć, że A4-klub.pl tu i uwdzie był :P

DSC_0511.JPG

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tam stresujesz, auto porobione na tip top  więc będzie dobrze ;)  Udanych wakacji, bezawaryjności i szerokości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie[emoji106],miłego wypoczynku[emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...