Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, jacek70 napisał:

Bo po to jest to forum aby pomagać :wink:

Jacku, dokładnie :thumbup1: Heh, swego czasu udzielałem się trochę na elektrodzie... tamto forum to jest masakra :P Na wstępie dostajesz zazwyczaj odpowiedź "Oddaj do fachowca..." , "I tak nie dasz rady... Nie znasz się..." , "Tylko popsujesz..." U nas na całe szczęście są osoby, które wiedzy nie chcą zabrać do grobu i chętnie się nią dzielą i pomagają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Jacku, dokładnie :thumbup1: Heh, swego czasu udzielałem się

Ją właśnie staram się udzielać jak mogę . Może teraz trochę mniej niż kiedyś , a to z powodu i niego forum audi , ale mimo wszystko jakoś tam pomagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Jacku, dokładnie :thumbup1: Heh, swego czasu udzielałem się trochę na elektrodzie... tamto forum to jest masakra :P Na wstępie dostajesz zazwyczaj odpowiedź "Oddaj do fachowca..." , "I tak nie dasz rady... Nie znasz się..." , "Tylko popsujesz..." U nas na całe szczęście są osoby, które wiedzy nie chcą zabrać do grobu i chętnie się nią dzielą i pomagają :)

Zasilacz z czarnej listy, zamykam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowca nie polecam.

Chyba że codziennie będziesz kogoś prosił o pomoc przy nakładaniu albo przed nałożeniem będziesz mył auto...
W innym wypadku naciąganie pokrowca będzie szurać kurzem, syfem, drobinkami i chyba nie musze tłumaczyć jak będzie wyglądał lakier.
Zamiast poprawy będzie tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że lepiej będzie częściej powoskować :P No nic... garażu niestety nie mam możliwości wstawić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Nie pchaj się w te pokrowce bo szkoda lakieru. 

Fusso na rzetelnie przygotowanym lakierze przeleży całą zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2017 o 23:19, Norbas napisał:

Pięknie się błyszczy po smalcu :naughty:

9 godzin temu, Kavior78 napisał:

Super czyta sie Twoj temat. Duzo zdjec, konkretow. Mozna wiele sie nauczyc od Ciebie. Trzymaj tak dalej:-)

Dzięki Panowie :hi:

Z nowości mogę powiedzieć, że zakupiłem już do malowania tylną i przednią dokładkę zderzaków S-line. Przez zimę się powoli dokupi kratki halo i na wiosnę będzie montaż. Żona ma termin na marzec - wiec muszę się z tym wszystkim wyrobić :P Inaczej będzie leżeć i czekać hehe...

Chłopaki życzyliście mi cierpliwości w rezaniu - sprawdziło się !  Udało mi się kupić tylny zderzak (uszkodzony) z dokładką (całą) za 160 zł, a przednią ORI dokładkę w idealnym stanie za 290 zł (ceny już z wysyłkami).

Teraz tylko nie wiem ile za malowanie wyjdzie... W kolorze raczej się nie dostanie bo nie znalazłem żadnego LZ5L w S-line zewnętrznym - wszystkie sztuki na forum mają malowane dokładki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2017 o 10:20, kamil-vag napisał:

Dzięki Panowie :hi:

Z nowości mogę powiedzieć, że zakupiłem już do malowania tylną i przednią dokładkę zderzaków S-line. Przez zimę się powoli dokupi kratki halo i na wiosnę będzie montaż. Żona ma termin na marzec - wiec muszę się z tym wszystkim wyrobić :P Inaczej będzie leżeć i czekać hehe...

Chłopaki życzyliście mi cierpliwości w rezaniu - sprawdziło się !  Udało mi się kupić tylny zderzak (uszkodzony) z dokładką (całą) za 160 zł, a przednią ORI dokładkę w idealnym stanie za 290 zł (ceny już z wysyłkami).

Teraz tylko nie wiem ile za malowanie wyjdzie... W kolorze raczej się nie dostanie bo nie znalazłem żadnego LZ5L w S-line zewnętrznym - wszystkie sztuki na forum mają malowane dokładki... 

Powoli do celu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna dokładka S-line poszła do malowania, kupiłem też zestaw PDC - tym razem ORI :P

W międzyczasie robiłem logi dla Karola, żeby sprawdzić jak się ma ta moja bryka :P Test wypadł pozytywnie ^^ Już mi coś tam dłubie pod logi hehe

Teraz jakie ja mam spostrzeżenia... Po czyszczeniu turbo zmniejszyła się jakby jej bezwładność... Wydaje mi się, że reakcja zaworu jest błyskawiczna w konsekwencji nie ma zbytniego zafalowania wykresu (może to też zasługa ograniczenia EGR i zaslepki z dziurą), ładnie trzyma ciśnienie zadane, wysterowanie N75 na poziomie 65%... MAF zdrowy :) W 008 też jest OK, IQ driver najwyższe, przepływka dawki nie tnie, jedynie ograniczenie przez RPM :P Także może co z tego "czip tjuninga" bedzie :P:P:P

doladowanie.png

W dniu 29.10.2017 o 16:12, FroS-t napisał:

Fajnie fajnie ale Ty lepiej mów kiedy gwint?:decayed:

Oj Leszek, ja nie jestem fanem takiego stylu :P Mi się podoba jak widać prześwit między kołem a nadkolem... fakt mogło by być trochę niżej u mnie... Ale wolałbym np. dac dystanse, żeby wyrównać linię nadkola z kołem... do tego ta droga do pracy :P 

 

W dniu 29.10.2017 o 22:29, Norbas napisał:

Powoli do celu :cool1:

Otóż to :)

P.S Będzie na 100% chłopak do pomocy :D

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

P.S Będzie na 100% chłopak do pomocy :D

No to gratulacje Kamil !! :ok2:

Coś ostatnio same siusiaki pchają się na świat :decayed: u mnie też na początku roku będzie chłopak :cool1:

P.S tak w ogóle to na kiedy termin ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek marca [emoji4] No to Tobie też gratuluje Norbert [emoji4] Trzeba w końcu komuś przekazać wiedzę i zamiłowanie na temat czterech kółek ^^

 

U mnie będzie już parka hehe. Także po równo los dał [emoji14]

 

Muszę się rozejrzeć za jakimś nosidełkiem i doposażyć tył w iso-fix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Kamil :)

u mnie już w grudniu pojawi się dziewczynka więc chyba śrubek kręcić nie będzie ale kto wie...

ps. Isofixa na tył już założyłem i teraz szukam dobrego fotelika pasującego do naszych A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry telefon mi zaświrował i dodałem dwa identyczne posty

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieci, że dzieci w tym naszym A4-órkowym forumowym społeczeństwie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamil-vag napisał:

Początek marca emoji4.png No to Tobie też gratuluje Norbert emoji4.png

Termin taki sam jak u mojego kolegi :D Bardzo fajnie ;) Dzięki również :hi: 

 

54 minuty temu, kamil-vag napisał:

Muszę się rozejrzeć za jakimś nosidełkiem i doposażyć tył w iso-fix...

Ja już po wyborze :decayed: .Padło na Recaro Privia. Baza iso-fix + fotelki. Strasznie mało miejsca zostało na fotelu pasażera po zamontowaniu całego zestawu :facepalm:

IMG_0645.JPG

Jako doświadczony tatuś podpowiedz co jeszcze mi się przyda z gadżetów w aucie dla pociechy :cool1: 

 

 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...