Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dawałem ledy w halogeny i do tego moduł z regulacją 30% lub 50%. Po ustawieniu 50% ledy świeciły na prawdę mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem, że wyjdzie opowiadanie :whistling:

No ale ja to byłem na bieżąco :decayed:

Kamil mój mentorze brawo raz jeszcze jestem pełen podziwu. 

No to teraz ja kompletuje graty u Ciebie (w tajemnicy przed żoną) i jedziemy z samopoziomem spryskami i zderzakiem :evil2:

Póki jesteś na świeżo :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Wiedziałem, że wyjdzie opowiadanie :whistling:

No ale ja to byłem na bieżąco :decayed:

Kamil mój mentorze brawo raz jeszcze jestem pełen podziwu. 

No to teraz ja kompletuje graty u Ciebie (w tajemnicy przed żoną) i jedziemy z samopoziomem spryskami i zderzakiem :evil2:

Póki jesteś na świeżo :whistling:

To wybierasz się, aż do Kamila na montaż? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

No to teraz ja kompletuje graty u Ciebie (w tajemnicy przed żoną) i jedziemy z samopoziomem spryskami i zderzakiem :evil2:

Póki jesteś na świeżo :whistling:

Czyli robisz to samo co ja ? moje graty też leżakowały u Ciebie i Kamila co by żona nie wiedziała że modze ???

Kamil w końcu jest i "mały" uodate w wątku ?jak już wcześniej nie raz pisałem masa dobrej roboty. Teraz będziesz miał czas skończyć moje lampy ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty, pięknie pojechałeś z tematem, sam ostatnio tylko grzana kanapę robiłem ale rozebrałem całe wnętrze, składania kupa. Pięknie wszystkie kabelki ułożone, chciałbym żeby u mnie taki porządek był. Kawał dobrej roboty. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Kamil... Ty jak zrobisz update w temacie, to aż na przeczytanie tego ubywa 1% baterii:lol1:  a to dużo:oczko:

Super robota:thumbup:

Za 2 tyg wracam do PL to odezwe się:hi:

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powyżej - konkretna robota oraz z przyjemnością przegląda się temat i postęp w modach.

Miałbym do Ciebie dodatkowo pytanie: zbieram aktualnie graty do moda spryskiwacze oraz czujniki samopoziomowania możesz mi powiedzieć jaki zbiornik (z jaką końcówką) montowałeś u siebie? Również mam silnik AVF a już jeden zbiorniczek niestety "wtopiłem" i kupiłem nie taki jak trzeba:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ?

Miło się to czyta ?

@MaTeo85 tak teraz biorę się za lampy, za moje i Twoje. Muszę się odpłacić jakoś za te wszystkie części, które mi wysłałeś ?

@lewiatan1989 nie ma problemu, miejsce w graciarni mi się zrobiło po skończonych modach, to mogę coś przechować, wiedzą również wspomogę ?

@trepek myślałem o bose, nawet mocno, ale te mody pochłonęły mi trochę zdobytego lewego budżetu i już nie starczyło, ciągle coś wychodziło, a to piny dokupić, a to to z ASO a to tamto i się rozeszło...

@takexlife co najlepsze zbiorniczek ten sam co miałem, czyli na nalepce była końcówka AF, ale w moim brakowało mocowania na ten dodatkowy zbiornik, tym się różniły oba, tym mocowaniem gdzie się wsuwa mniejszy zbiorniczek...

No i lampy do tego mojego zakończenia moda to będą nareszcie ori bixy, na przetwornicach mitsubishi, z nowymi żarnikami osrama xenarc 4300k D3S i na soczewkach z B8 FL... Także modów ciąg dalszy hehe ? Jeszcze zostało mi zamontować czujnik poziomu z tyłu, przedni już osadzony... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag kurde mogles cos wziac na allegro w ratach 0%. Bose na srebrnym wzmacniaczu z maskownicami kupilbys za 500zl, na 10 rat to 50zl miesiecznie a wiec jedna wieksza pizza w miesiacu mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil abym dobrze zrozumiał - zostawiłeś stary zbiorniczek, który miałeś w samochodzie bez spryskiwaczy. Nic nie przerabiałeś? Wszystko podeszło bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kupiłem o tych samych oznaczeniach, czyli 8E0955451AF, ale tamten kupiony miał dodatkowo zbiorniczek pod spryski i nawet pompkę z 2014r...

Coś takiego: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b6-zbiornik-spryskiwaczy-pod-xenon-8647496299

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknąłeś na czarno stelaże soczewki, żeby się nie rzucały w oczy przez otwór maskownicy ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wkład pracy nad autem. :thumbup1: W planach quattro?

4800 K to już zbyt wysoka temperatura barwowa? Miałem Osram NB (obecnie @MaTeo85 posiada te lampy) 4300 K i tle obecnych Philipsów 4350/4800 K wpadają bardziej w biały.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, george napisał:

4800 K to już zbyt wysoka temperatura barwowa?

Nie no będą 4300K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał:

Widać wkład pracy nad autem. :thumbup1: W planach quattro?

Kamilowi dwa razy nie mów... 

Sądzę, że prędzej czy później podejmie rękawice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...