Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze dobrze, ogarnij je ładnie i przy okazji zmiany klocków przeskoczysz na te 320, zobaczysz jest mega różnica w hamowaniu.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

320 czy 345 ?

Opublikowano

Trochę zapuszczone te hamulce ? nie lepiej było wziąć tu z forum ktoś sprzedawał już po regeneracji ?

Opublikowano
31 minut temu, marky2552 napisał:

Trochę zapuszczone te hamulce ? nie lepiej było wziąć tu z forum ktoś sprzedawał już po regeneracji ?

Właśnie o to chodzi by samemu ogarnąć ☺ przód nie jest zbyt wymagający w regeneracji. Z tyłem to już gorzej.

Opublikowano

320 fajny zestawik :wink4:

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Do pewnych rzeczy trzeba jednak dorosnąć ?

Trafił się fajny kpl za 120 z wysyłką ?

IMG_20200825_180845.jpg

Trza bylo podesłać to bym ogarnął :wink:

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Do pewnych rzeczy trzeba jednak dorosnąć ?

Trafił się fajny kpl za 120 z wysyłką ?

IMG_20200825_180845.jpg

Też na dniach wlatuje 320, ale od Caba, więc nie muszę frezować pod swoją felgę - 16". U Ciebie spokojnie wejdą na 17". Tył również wlatuje 288?

@Dev , pod 16" wjechałoby S4 czy tylko 288?

Edytowane przez george

Opublikowano

300 wchodzi pod 16'tkę, ale trzeba zmienić sprężyny ręcznego najlepiej na takie od zacisku pod 288.

Opublikowano
2 godziny temu, staniek napisał:

300 wchodzi pod 16'tkę, ale trzeba zmienić sprężyny ręcznego najlepiej na takie od zacisku pod 288.

O lince ręcznego wiem, musi być z S4. 288 mają inną sztywność niż w 300?

Opublikowano

Wyglądają na trochę słabsze, ale dają radę. U siebie mam tak zrobione, jest Oki. 

A Kamil do tego przodu niech kompletuje wentylowany tył 300 na zacisku z t5 albo phaeton'a  ;)

Opublikowano

Wkoncu jakis meski hamulec. Szkoda tylko wpakowanej kasy w 312'tki no ale madry Polak po szkodzie ;-)

Opublikowano

@kamil-vag dlaczego mi nie odpisujesz? Jeżeli nie chcesz ze mną rozmawiać to po prostu to napisz. Będę miał jasność..

Opublikowano
12 minut temu, the_naturat_com napisał:

@kamil-vag dlaczego mi nie odpisujesz? Jeżeli nie chcesz ze mną rozmawiać to po prostu to napisz. Będę miał jasność..

Może ma skrzynkę pełną...

Opublikowano
W dniu 26.08.2020 o 11:56, staniek napisał:

A Kamil do tego przodu niech kompletuje wentylowany tył 300 na zacisku z t5 albo phaeton'a 

Zacisk T5 jest podobny do tego od S4? :eusathink:

Opublikowano
36 minut temu, george napisał:

Zacisk T5 jest podobny do tego od S4? :eusathink:

Podobny 

Opublikowano
36 minut temu, Dev napisał:

Podobny 

Czyli zacisk T5 i jarzmo od S4 dałoby fajny hebel z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

Skrzynkę mam często pełną i niestety nie ma o tym powiadomień i raczej nie będzie, Hugo pisał mi, że nie da rady włączyć... 

Druga sprawa, nie mam kompletnie czasu, mam do 27 września wolne i całość kieruję na budowę, by jak najefektywniej wykorzystać urlop... 

Dlatego forum odwiedzam rzadziej a wiadomości odczytuje zazwyczaj na email... 

Sorry, jak macie temat, pisać w październiku ? 

 

Opublikowano
51 minut temu, kamil-vag napisał:

Skrzynkę mam często pełną i niestety nie ma o tym powiadomień i raczej nie będzie, Hugo pisał mi, że nie da rady włączyć... 

Druga sprawa, nie mam kompletnie czasu, mam do 27 września wolne i całość kieruję na budowę, by jak najefektywniej wykorzystać urlop... 

Dlatego forum odwiedzam rzadziej a wiadomości odczytuje zazwyczaj na email... 

Sorry, jak macie temat, pisać w październiku ? 

 

Zablokuj pw i z bani

99% to i tak zawracacze d..y

Opublikowano
53 minuty temu, george napisał:

Czyli zacisk T5 i jarzmo od S4 dałoby fajny hebel z tyłu.

Mozna dac do tego jarzmo z A6 C6 i robisz 324 z tylu.

Jak chcesz to mam ori nowki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.