Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Mozna dac do tego jarzmo z A6 C6 i robisz 324 z tylu.

Jak chcesz to mam ori nowki :wink:

Mam 320 z przodu, także 288/300 w zupełności stykłoby.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

Mozna dac do tego jarzmo z A6 C6 i robisz 324 z tylu.

Jak chcesz to mam ori nowki :wink:

Przód jest świeży 320, i zacisk od Caba pięknie spasował tak jak mówiłeś. ;) Tył jeszcze pośmiga, więc na razie wszystko jest pisane palcem po wodzie.

Opublikowano

.

Edytowane przez rosati

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przeczytałem cały temat jak jakas ksiazke :D

Gratulacje zapału i takiego dbania o autko ;)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Marfiol napisał:

Gratulacje zapału i takiego dbania o autko ;)

Dzięki za dobre słowo ?

Ostatnio, wpadło do przebiegu 2.5 tys km po trasie na Niemcy hehe, poza tym nic, nowego, jeździ, sprawuje się bez zarzutu. 

Dodam tylko, że trasa mimo deszczu i nocy z bixami nie była taka straszna, naprawdę, jest mega różnica na tych soczewach b8 i nowych żarnikach. 

Opublikowano
W dniu 29.09.2020 o 07:59, kamil-vag napisał:

 

Ostatnio, wpadło do przebiegu 2.5 tys km po trasie na Niemcy hehe, poza tym nic, nowego, jeździ, sprawuje się bez zarzutu.

Czyli nuda. :naughty:

Panie moderatorze ....... :hi:

Opublikowano

Czytam Twój temat Kamilu, już chyba ze trzeci raz :)

Daje niezłą motywacje, do działań przy swoim aucie.

Widzę, że męczyłeś się już kilka razy z tulejami na bananie. Polecam wrzucić pełną tuleje z C6. 4F0407183D

Jeżdżę już kilka miesięcy na tych tulejach w C5 :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wolna niedziela, trochę wymyłem furkę i test nowego QD od ADBL:

121450735_755673348622656_2402644114832936052_n.jpg

121412982_661028131509972_729498355018965320_n.jpg
 

121445560_772365183550315_8798689019109026228_n.jpg

121336421_840582193347485_7651223259696554062_n.jpg

Kilka osób pytało o fotki DRL w halo:

121367190_671903723755099_8701981024999680945_n.jpg

121246365_369450190849824_8056017872120640484_n.jpg

Opublikowano

I jak ten qd?

Opublikowano

Czym tam wymazałeś zaciski , złote masz ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Dociera się fajnie, co do efektów, przyciemnia lakier, a jak działa to zobaczymy, deklarowana wytrzymałość na dobrze przygotowany lakier to 6msc, więc niech połowę trzyma i bd dobrze... 

2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Czym tam wymazałeś zaciski , złote masz ? :eusathink:

Nom już nawet dość długo są złote... 

Opublikowano

Złoty fajnie koresponduje z ciemnym lakierem . :thumbup1:

Dawno mnie nie było  u Ciebie , może na święta zjadę jak PL nie zamknie granic bo znowu cuda z tą zarazą.

Opublikowano
8 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Złoty fajnie koresponduje z ciemnym lakierem . :thumbup1:

Dawno mnie nie było  u Ciebie , może na święta zjadę jak PL nie zamknie granic bo znowu cuda z tą zarazą.

To ze Świętokrzyskiego jesteś?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

To ze Świętokrzyskiego jesteś?

@dekiel 13 Paweł z lubelskiego ?

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

@dekiel 13 Paweł z lubelskiego ?

To i tak do Ciebie niedaleko:decayed:

Opublikowano

Jakiś filmik z kroplingu tego QD ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, KoJ@K napisał:

Jakiś filmik z kroplingu tego QD ? :whistling:

Nie mam w zwyczaju lać wodą auta po aplikacji, ale teraz pada deszcz to mogę coś tam Ci nakręcić... 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ciekawa sprawa ten QD,stestuje jak skończe sonaxa,którego uwazam za feeest kozaka :D

Wogole jak Ci sie jezdzi na 18" ? Duza roznica miedzy 17 ?

Niedawno kupiłem a4 i mam 1BV i Eibacha -30mm z tym,ze felgi biedronki 16 i tragicznie sie to trzyma drogi w porowaniu do poprzedniczki A3 8L na kicie i 225/45/17. 

I sie zastanawiam czy 17 czy 18 :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.