Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Quattro? Jest myśl, ale jak skończę budowę i będę miał własny garaż z kanałem... Pod chmurą się za to nie biorę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Pod chmurą się za to nie biorę :lol:

Dobra, dobra - pożyjemy zobaczymy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogarnąłem lampy, wkłady przycięte,ewentualne opiłki wypłukane/wymyte zdemiralizowaną, wysuszone, na klosze przed włożeniem do auta pójdzie jeszcze ceramika... Komplet jak nowy, taki sam poleci do @MaTeo85, ale na evox-r 2.0. Zrobiłem tych kompletów dla ludzi, ale sam nigdy nie miałem xenon ów w aucie, także myślę, że się widoczność poprawi... 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1595782747885_6693197962587035635.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1595782738219_6693197922046847175.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1595782765244_6693198035394278932.jpeg

Lampy były niby ładne i czyste, ale zobaczcie co się dzieje z wacikiem bawełnianym po myciu środka... 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1595697869433_6692841956554733718.jpeg

Bixy mają tą nieszczęsną wadę parowania, ale nowy, deko większy oring i smar sylikonowy załatwi sprawę... Do tego czytałem, żeby zakleić od góry dziurę w błotniku... 

Edytowane przez kamil-vag
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil fabryka by tego lepiej nie zrobiła :) Lampy wyglądają jak nówki. Z niecierpliwością czekam na dostawę moich sztuk :)

W końcu będziesz miał dobre latarki w aucie, niestety ori H7 czy inne bi-halo, to nie to samo co porządny xenon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

W końcu będziesz miał dobre latarki w aucie, niestety ori H7 czy inne bi-halo, to nie to samo co porządny xenon. 

Nooo mówcie mi tak jeszcze :cry:

 

Kamil lampy petarda :thumbup1:

U Ciebie zawsze profi robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Nooo mówcie mi tak jeszcze 

Nocą praktycznie nie używam drogowych. :P Znając życie z @MaTeo85 ogarniecie samopoziom, więc kwestia dołożenia przetwornicy i palników - masz bihalogen. :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał:

Nocą praktycznie nie używam drogowych. :P Znając życie z @MaTeo85 ogarniecie samopoziom, więc kwestia dołożenia przetwornicy i palników - masz bihalogen. :D

W B7 to nie taka prosta sprawa bo lampy na H7 nie mają soczewek tylko odbłyśniki. Ale spokojnie Darek prędzej czy później będzie miał lepsze świeczki ? mam rację Darku?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

W B7 to nie taka prosta sprawa bo lampy na H7 nie mają soczewek tylko odbłyśniki. Ale spokojnie Darek prędzej czy później będzie miał lepsze świeczki ? mam rację Darku?

Raczej później niż prędzej ale rację pewnie masz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, masz zestaw do mojej B6:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam87 u Cb wystarczy wrzucić soczewki B8 FL i też będzie poprawa, do tego można się pofatygować o nowe, niewypalone palniki i różnica powinna być ogromna... Rozbierałem trochę tych bixow i prawie zawsze ori odbłyśnik był wypalony, więc u Cb to samo jest pewnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil-vag napisał:

@Adam87 u Cb wystarczy wrzucić soczewki B8 FL i też będzie poprawa, do tego można się pofatygować o nowe, niewypalone palniki i różnica powinna być ogromna... Rozbierałem trochę tych bixow i prawie zawsze ori odbłyśnik był wypalony, więc u Cb to samo jest pewnie ?

To jak już wiesz jak to powiedz co Ci potrzeba, chyba że sam masz wszystko i może zrobiłbyś mi te lampy:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam już nic, bo kończę z tymi lampami... Ale myślę, że @KoJ@K coś powinien mieć soczewek z B8, zapytaj... Ewentualnie @MaTeo85 będzie miał kpl na handel na Evox'ach... Także to już Twój wybór Adaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaTeo85 napisał:

W B7 to nie taka prosta sprawa bo lampy na H7 nie mają soczewek tylko odbłyśniki

Racja, w B7 halogen lub bix. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka zaaplikowana, całkiem fajnie się pracuje z tym gravonem. 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596091766915_6694494082339089845.jpeg

W międzyczasie rzeźbie przetwornice ds3 z B8, żeby ładnie pasowały w dekielek z B6 ? niestety walka o każdy mm, z tymi soczewkami z B8... 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596189604762_6694904444015709664.jpeg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

W międzyczasie rzeźbie przetwornice ds3 z B8, żeby ładnie pasowały w dekielek z B6 ? niestety walka o każdy mm, z tymi soczewkami z B8... 

Trudności tutaj robią ori zaślepki z przetwornic valeo,wchodzą po prostu głębiej w dekielki przez co przetwornica musi być bliżej palnika. Zaślepki z blachy osadzisz na krawędziach dekielków i do przodu będziesz ładnych parę mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty Fuju ZŁOTY. CO TU SIĘ WYPRAWIA!!!!!! 

 

KAMIL robota jest kosa. bravo. Aż mi się za b6 zatęskniło :-) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bojach udało się dziś zamontować ostatni element układanki... 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596537596644_6696364027756412732.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596537657416_6696364282650805375.jpeg

Bardzo przydatna 18 na grzechotce i druga skrócona fajkowa. Dobry 24 też wskazany żeby przytrzymać nakrętke, bo w pewnym momencie zaczęła się kręcić razem ze śrubą...ogólnie niewdzięczna robota ale do ogarnięcia na lewarku ?

Lampki wpadły wczoraj

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1596453935825_6696013128846957009.jpeg

Ostatecznie, żeby jak najmniej obciążać bixy, DRL przeniosłem z długich w halo na ledach ?

Przy okazji, w PDC pojawił się błąd przedniego buzera, przerwa lub zwarcie do plusa, leci już używka ori, bo prawdopodobnie tani zamiennik padł... Oby to było to ?

  • Pomoc techniczna 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...